سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

آخوند محمدعلی حسینی مزدوری برای اطلاعات و نیروی قدس‌را علنی میکند

2 43

 

آخوند خودفروخته لبنانی محمدعلی حسینی پرده ها را کنار میزند و مزدوری برای اطلاعات و نیروی قدس را علنی میکند

آخوند خود فروخته لبنانی، محمد علی حسینی مدتی است به اصل خویشتن بازگشته و در یک سقوط آزاد بار دیگر به خدمت نیروی قدس و وزارت اطلاعات آخوندی و حزب الشیطان، شعبه سپاه پاسداران در لبنان در آمده است. 

وزارت اطلاعات در پی گردهمایی بزرگ ایرانیان در پاریس که ارکان رژیم آخوندی را به لرزه درآورده است از سر استیصال از ماهیت این آخوند خودفروخته پرده برداری کرد و در روز ۱۷ تیر ماه او را برای لجن پراکنی علیه مقاومت ایران همراه با مأموران پیشانی سیاه مانند قربانعلی حسین نژاد، محمد کرمی، عیسی آزاده، بتول سلطانی، رضا جبلی، داود باقروند، زهرا معینی، علی اکبر راستگو، محمد حسین سبحانی، مهدی خوشحال و محمد رزاقی (معروف به محمد رذل) در زیر زمین رستورانی وابسته به اطلاعات آخوندی (با نام تهران) در منطقه ۱۵پاریس مورد مصرف قرار داد. برخی از این مزدوران که مدارک و سوابق مزدوری یکایک آنها پیش از این افشا شده است، در کشورهای مختلف پرونده جنایی دارند. 

حسین نژاد در شناسایی اشرف قبل از قتل عام دهم شهریور ۱۳۹۲ به خدمت گرفته شد و در همان زمان جزییات و عکسها توسط مقاومت منتشر شده است. او که در تیر ۱۳۹۴ با مزدوران دیگر برای شناسایی دفترمرکزی شورا به اور سو اواز رفته بود توسط ژاندارمری بازداشت شد و متعاقباً به دریافت پول از احمد ظریف وابسته اطلاعات در سفارت رژیم در پاریس برای انجام مأموریتهای گوناگون اعتراف کرد. 

محمد حسین سبحانی همان مزدوری است که در خرداد ۱۳۸۶ در پاریس به خاطر چاقوکشی به پناهندگان ایرانی بازداشت شد. 

رضا جبلی در اسفند ۱۳۸۶ با پاسپورتی که وزارت اطلاعات برای او صادر کرده بود برای شرکت در جنایت علیه مجاهدین از ایران به اشرف رفت و سپس توسط پلیس بازداشت شد. وی در سالهای بعد به جرم بچه دزدی در کانادا محکوم شد. 

آخوند حسینی در سفری که توسط احمد ظریف ترتیب داده شده است، روز پنجشنبه ۱۵ تیر از بیروت به پاریس رفت. هزینه سفر و هتل آخوندخودفروخته لبنانی در پاریس توسط احمد ظریف واز طریق مزدور قربانعلی حسین نژاد پرداخت شده است. مزدور قربانعلی با یکی دیگر از عوامل اطلاعات، آخوند لبنانی را در فرودگاه تحویل گرفته و به یک هتل به نام ”سنت اونور“ بردند.

مقامات مسئول و شخصیتهای سیاسی در کشورهای عربی در مورد این آخوند مزدور که به نحو مشکوک در حومه جنوبی بیروت، مرکز حزب الله و نیروی قدس بسر می برد، میگویند او مزدوری است که با چسباندن خود به کشورها و دولتهای عربی میخواهد رد گم کرده و بر اصل موضوع سرپوش بگذارد.

آخوند حسینی که قبلاً حدود یک دهه در قم بسر برده و عضو حزب الشیطان بوده است پس از خروج از ایران و موضعگیری در برابر حزب الشیطان، در همبستگی با سازمان مجاهدین خلق ایران متعهد به «مقابله با تروریسم و استبداد دینی که در رژیم ولایت فقیه ایران تجسم یافته » گردید و تصریح کرد « هرگونه نزدیکی یا هر رابطه ای با این رژیم و مزدورانش را خیانت بزرگ» بشمار می آورد (سند به تاریخ ۲۸ اوت ۲۰۰۷ ضمیمه است). 

این «خط سرخ» خیانت، در سالهای بعد بارها با خط و امضای آخوند مزبور از جمله در ۲۹ سپتامبر۲۰۰۸ و ۲۳ اکتبر۲۰۱۴ و ۲ ژوئن ۲۰۱۵ مورد تأکید و تصدیق مجدد قرار گرفته است. 

در این سالها مجاهدین اشرف و لیبرتی علیرغم محاصره ضد انسانی و شرایط سختی که در آن قرار داشتند، به درخواست مصرانه آخوند مزبور که خواهان «کمک مالی و مساعدت برای حوزه بنی هاشم در لبنان» و کمک به شیعیان ضد رژیم ایران و حزب الشیطان بود مستمرا به او کمک کرده اند (رسیدها موجود و قابل انتشار است). همچنین در زمانی که وی در لبنان دستگیر شد و به زندان افتاد مجاهدین همه هزینه های حقوقی و وکیل و خانواده او را پرداخت کرده و به حمایت همه‌جانبه از او برخاستند. سرانجام آخوند حسینی در سال ۲۰۱۴ از زندان آزاد شد اما کماکان تا مارس ۲۰۱۷ بر دریافت کمک مالی از مجاهدین به نحوی کلافه کننده اصرار و پافشاری میکرد (ایمیلهای یومیه موجود و قابل انتشار است).

نهایتاً آخوند فرومایه مدعی شیعه در لبنان، عهد و پیمان خود برای ایستادن در برابر تروریسم و استبداد دینی ولایت فقیه را صریحاً در یک ایمیل به تاریخ ۱۳ مارس ۲۰۱۷ زیر پا گذاشت و منتفی اعلام کرد. وی همزمان به شانتاژ روزانه برای اخاذی از مجاهدین روی آورد اما مجاهدین اعتنایی ننموده و با او قطع رابطه کردند. 

متعاقباً آخوند فرومایه در ایمیل های متعدد و در توییت خود مجاهدین را به نحوی مضحک و ابلهانه به «غصب و سرقت» حقوق (!) خود متهم کرد و در یک باج خواهی رقت انگیز «وزارتی» تهدید کرد فقط در صورتی دست از سر مجاهدین بر خواهد داشت که طی یک هفته ۳۰ هزار دلار به او بپردازند (اسناد موجود و قابل انتشار است). 

آخوند خودفروخته که با ماموران وزارت اطلاعات و نیروی قدس در بیروت و دوحه و پاریس در ارتباط است در این اثنا بارها به قطر سفر کرده و در جلساتی که توسط سرویسهای مربوطه راه اندازی و تامین مالی شده به سخنرانی پرداخته است. وی سال گذشته به مدت دو هفته به همراه خانواده اش در یکی از هتلهای پاریس میهمان سرویس مربوطه بود. 

نکته بسیار قابل توجه دیگر در خصوص بازی دوبله و کثیف اطلاعات آخوندها با موضوع اهواز اینکه آخوند خودفروخته در روز ۲۹ خرداد در آستانه گردهمایی بزرگ مقاومت در توئیتر خود به دستور وزارت اطلاعات با سخافت ادعا کرد«ما از مریم رجوی فارسی خواستیم دولت عربی الاهواز و جزایر امارات را به رسمیت بشناسد، او رد کرد». این در حالی است که آخوند کذاب هرگز و هیچگاه جرأت بیان چنین چیزی را که فقط به سود رژیم آخوندها و حربه ای علیه مقاومت ایران و علیه هموطنان عرب ماست نداشته است. اطلاعیه خود او در این باره به تاریخ ۲۴ ژانویه ۲۰۱۶ کاملاً گویاست. مجاهدین در آن زمان نیز موضعگیری واضح ، صریح و عاری از هرگونه ابهام در این خصوص را شرط ادامه رابطه و کمک مالی به او قرار دادند. او در این متن بر «ضرورت همیاری و همکاری اهوازیها با تمامی مردم ایران و بویژه با شورای ملی مقاومت ایران » و «اهمیت عدم وجود هر گونه گرایش جدایی طلبانه در رابطه با برادرانمان و اهل اهوازمان» تاکید میکند و از آنها میخواهد «بهترین روابط هماهنگی را با برادرانشان در شورای ملی مقاومت ایران برای محقق نمودن هدف یگانه شان در آزاد سازی ایران از دار ودسته ستمگر حاکم، داشته باشند» چرا که «اطلاعات رژیم ولایت فقیه، بر اساس اصل ” تفرقه بیانداز حکومت کن“ برای ایجاد چند دستگی بین آحاد مردم یکپارچه ایران، عمل میکند…» (سند ضمیمه است).

شورای ملی مقاومت ایران

کمیسیون امنیت و ضد تروریسم

۱۸ تیر ۱۳۹۶ (۹ ژوئیه ۲۰۱۷)

اطلاعیه کمیسیون امنیت file PDF

آخوند محمدعلی حسینی مزدور خود فروخته لبنانی+

 

2 نظرات
  1. peimaneh می گوید

    با ادعای حمایت از جبهه حسین و با ادعای شیعه به خدمت معاویه و یزیدیان درآمد ودستی را که مجاهدین برای بیرون کشیدن وی از لجن خمینی دراز کرده بودند گاز گرفت .تاریخ درمورد اینان به بهترین صورت قضاوت خواهد کرد.

  2. mirzaaga می گوید

    أن ملا محمد علی الحسینی ترد ملابس العار و الخزی وصار بمصداقیه هذه الآیه الکریمه «کونوا کقرده خاسئین » ولا شک یری نفسه فی الجهنم عندئذ یعاقبه الله

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.