سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

پاسدار مقدم فر مشاور سرکرده سپاه: جای پای مجاهدین ریشه کن نشده است!

0 38

به گزارش رسانه‌های داخلی و خارجی، احمد منتظری فرزند آقای منتظری به‌خاطر انتشار نوار صوتی مربوط به قتل‌عام ۶۷، از سوی قضائیه و سپاه پاسداران خامنه‌ای به جاسوسی و تبانی با عربستان و مجاهدین متهم شده است.

رسانه‌های حکومتی با درج اظهارات پاسدار مقدم فر مشاور فرمانده کل سپاه خامنه‌ای نوشتند: مقدم‌فر با اشاره به نفوذ (مجاهدین) در بیت آیت‌الله منتظری و تأثیر این نفوذ در مواضع ایشان، تأکید کرد: «انتشار چنین فایل ناقصی توسط آقای احمد منتظری نشان داد که متأسفانه هنوز جای پای (مجاهدین) در بیت آقای منتظری دیده می‌شود و ریشه‌کن نشده است».

حمیدرضا مقدم فر، مشاور رسانه‌ای سپاه پاسداران نیز در واکنش به نشر فایل صوتی اظهارات آیت‌الله منتظری علیه اعدام‌های زندانیان سیاسی سال ۶۷ فرزند وی، حجت‌الاسلام احمد منتظری را به وابستگی به سرویس‌های جاسوسی آمریکا و انگلیس و سازمان مجاهدین خلق ایران متهم کرد.

وی در پاسخ به این اتهامات احمد منتظری تأکید کرده است که فایل‌صوتی آیت‌الله منتظری درباره اعدام‌های سال ۱۳۶۷ حاوی هیچ نکته تازه‌ای نبوده که پیش‌تر در اسناد مکتوب آیت‌الله منتظری درباره اعدام‌های سال ۶۷ نیامده باشد. افزون بر این، به گفته احمد منتظری، ائتلاف عربستان و سازمان مجاهدین خلق ایران را نه فایل‌صوتی آیت‌الله منتظری در محکومیت کشتار زندانیان سیاسی سال ۶۷، بلکه کسانی تقویت کردند که از دیوار سفارتخانه عربستان در تهران بالا رفتند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.