سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

کمیسیون‌امنیت و ضدتروریسم – هتل مهاجر در بغداد پایگاه وزارت اطلاعات و نیروی تروریستی قدس برای توطئه علیه مجاهدان اشرفی

0 27

یکشنبه, ۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۳۷

به خدمت گرفتن مزدوران تحت عنوان اعضای سابق مجاهدین برای لجن پراکنی و شیطان سازی یا جاسوسی و اقدامات تروریستی علیه مقاومت ایران روش دائمی و شناخته شده دستگاههای کشتار و ترور و جاسوسی رژیم آخوندی مانند وزارت اطلاعات، سپاه پاسداران و نیروی قدس، در سه دهه گذشته بوده است. همچنانکه در گزارش ارتش آزادیبخش ملی ایران درباره «اعدام جمعی ، گروگانگیری، تخریب و انفجار» در اشرف آمده است، بُنجُل ترین مزدوران تحت عنوان «اعضای سابق مجاهدین» برای توبه و ندامت و مصرف در کازار علنی علیه مقاومت مورد استفاده واقع می شوند و شماری از آنها برای «تجسس» و کارهای اطلاعاتی یا تروریستی در پوششهای مختلف به خدمت گرفته می شوند. این موضوع در دو دهه گذشته، بارها در گزارشهای دستگاههای امنیتی کشورهای مختلف مانند آلمان و هلند و انگلستان و سوئد تصریح و گواهی شده است.

در سالهای بعد از جنگ و اشغال عراق (در فاصله ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۷) اطلاعات و سپاه آخوندها به ویژه نیروی تروریستی قدس با نفوذ در تأسیسات موسوم به تیف که نیروهای آمریکایی به گفته خودشان برای «فروپاشی» و«انحلال نرم» مجاهدین و ارتش آزادیبخش ملی دایر کرده بودند، به کسب اطلاعات و جاسوسی و استخدام مزدور می پرداختند. اما پس از تعطیل تیف، هتلهای مختلفی را در بغداد به همین منظور به کار گرفتند.

از این پیشتر مقاومت ایران اسناد مربوط به اجاره هتل یمامه در بغداد توسط سفارت رژیم را افشا کرده است. همچنین طاهر بومدرا مسئول پیشین پرونده اشرف درسازمان ملل که دبیرکل او را مشاور ویژه یونامی در مورد اشرف معرفی کرده بود، طرح و برنامه های مشترک مارتین کوبلر و سفارت رژیم برای انهدام مجاهدین با استفاده از همین هتل را برملا کرده است. وزارت اطلاعات مزدورانی را که از اروپا یا ایران، برای اجرای برنامه های خود به عراق می‌آورد در هتل مهاجر یا شرایتون و مکانهای مشابه مستقرمی‌کند.

هتل مهاجر در خیابان کراده در نزدیکی میدان تحریر در بغداد اکنون به یکی از مراکز گشتاپوی ملایان و نیروی قدس آنان تبدیل شده است. سفارت رژیم و مأموران اطلاعات و نیروی قدس در این مکان تلاش می کنند افرادی را که از اشرف یا لیبرتی به آنجا رفته اند به خدمت خود در بیاورند.

کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت شمه یی از اقدامهای رژیم در این محل را، به اطلاع هموطنان می رساند :

۱- ابتدا دژخیمی به نام کیومرث (غلامعلی) رشادتمند معروف به حاج علی، مأمور وزارت اطلاعات در سفارت رژیم در بغداد مسئولیت هتل مهاجر را به عهده داشت. سپس این مسئولیت به یک پاسدار سرتیپِ نیروی قدس با نام مستعار « سجاد» منتقل شد که قبلا مأمور به خدمت در «اداره نفاق»، (بخش ویژه سرکوب و انهدام مجاهدین در وزارت اطلاعات) بوده است. این پاسدار- سرتیپ، رسما در سفارت رژیم دربغداد کار می‌کند اما معمولا تمام روز در سوئیت مستقلی در هتل مهاجر به سر می برد. فردی به نام «محمود» از سپاه مزدور بدر، وی را با خودروی دیگری به هتل مهاجر می‌برد و به سفارت بر می گرداند. پاسدار سرتیپِ جنایتکار علاوه بر استخدام مزدور در هتل مهاجر با مأموران اطلاعات در برخی کشورهای دیگر از جمله آلبانی در ارتباط مستمر قرار دارد.

۲-پاسدار دانایی فر، سفیر آخوندها در عراق، که از سرکردگان نیروی قدس است، با لباس عربی برای پنهان کردن هویتش به این محل رفت و آمد دارد تا از پیشرفت طرحها و برنامه ها اطمینان حاصل کند. شمار دیگری از مأموران نیروی قدس و اطلاعات آخوندی مانند موسوی و حسینی به طور مستمر به این محل رفت و آمد دارند. آنها در ارتباط نزدیک با نخست وزیری عراق و کمیته سرکوب اشرف هستند.

۳-شماری از مزدوران عراقی رژیم با نامهای ابوکرار، ابومصطفی، ابواحمد و ابوحسن و بشیر حسام حمودی که در ارتباط با سفارت و اطلاعات رژیم هستند، در این هتل کار می‌کنند.بشیر حسام حمودی بارها برای توجیه به ایران رفته است . این شخص پیوسته با اکیپهای اطلاعات آخوندها (موسوم به انجمن نجات ) برای اجرای مأموریت به اشرف رفته و به سنگ پرانی و تعرض به مجاهدان اشرفی پرداخته است. نافع عیسی و علی دلیمی دو مزدور بدنام دیگر سفارت رژیم در عراق نیز به این مکان رفت و آمد دارند و کار چاق کن انتقال مزدوران استخدام شده از هتل مهاجر به ترکیه هستند. آن دسته از مأموران اطلاعات و نیروی قدس که تحت عنوان خبرنگار و فیلمبردار برای تهیه گزارشهای به اصطلاح مستند به عراق می‌روند نیز در هتل مهاجر مستقرمی‌شوند و ازآنجا برای ضبط برنامه به اشرف یا نقاط دیگر می‌روند.

۴- هر فرد بریده یی که به هتل مهاجر می رود، مدتی در طبقه اول این هتل در قسمتی که حالت قرنطینه دارد نگهداری می‌شود تا پاسدار سجاد با او «مصاحبه» کند، سپس بسته به نتیجه «مصاحبه» به اتاقهایی در طبقات ۲و۳و۴ مستقر می‌شود یا در مواردی مانند مسعود دلیلی داخل، ناپدید و به محلهای ویژه دیگری منتقل می شود تا همچنان که در گزارش ارتش آزادیبخش به اطلاع عموم رسیده است، برای مقاصد پلید و جنایتکارانه دیگر مصرف شود.

۵-پاسدار دژخیم سعی می‌کند در تبانی با گماشتگان عراقی، تازه واردها را با تهدید و تطمیع و اِعمال فشار به همکاری با اطلاعات بکشاند. یکی از تاکتیکها، ایزوله کردن افراد در هتل و نیز کارشکنی در پرونده وکار آنها با کمیساریاست. هدف در هم شکستن افراد است تا به استخدام وزارت اطلاعات در آیند و از مزدوری آنها اطمینان حاصل شود. آنگاه بسته به مأموریتی که برای مستخدمان جدید طراحی شده است، آنها را به اروپا و سایر کشورها منتقل می کنند یا به ایران می برند. در حال حاضر اولویت رژیم فرستادن مزدوران به اروپاست. اما کسانی که برای مأموریتهای ویژه امنیتی در نظر گرفته شده باشند به ایران می روند. برخی از مزدورانی که کاندیدای مأموریتهای ویژه در اروپا شده اند، ابتدا مدتی مخفیانه به ایران منتقل و پس از «توجیه و آموزش» اختصاصی به عراق و از آنجا به ترکیه و سرانجام به اروپا اعزام می‌شوند.

۶- مأموران رژیم افراد جدیدالورود را وادار به مصاحبه ویدیویی علیه مقاومت می‌کنند. حقوق ماهانه افراد قبل از اینکه به مزدوری کامل در بیایند بسیار ناچیز است. اخیرا این حقوق از ۱۰۵هزاردینار عراقی( معادل ۸۶ دلار) به ۷۰هزار دینار ( معادل ۵۸ دلار) تقلیل یافته تا افراد در مضیقه شدید مالی ، بیشتر تن به همکاری بدهند. به عنوان مثال مأموران سفارت با پرداخت ۱۰۰دلار، این افراد را برای اجرای نمایشهای مسخره و مصرف این نمایشها و لجن‌پراکنی ها در تلویزیون رژیم، به اشرف می برند و یا با دادن یک دستگاه تلفن یا یک دست لباس آنها را وادار به همکاری بیشتر می‌کنند. این در حالی است که مجاهدان اشرفی در حد مقدورات خود هیچ کمکی را از کسی که نخواسته به جانب رژیم برود، دریغ نکرده اند. اسناد بیش از ۳۰۰هزار دلار کمک مالی در اشرف به نفرات تیف پس از تعطیل شدن آن و اسناد پرداختهای انجام شده در لیبرتی، در دبیرخانه شورا موجود است.

۷-سفارت آخوندها در بغداد برای مزدورانی که به خدمت رژیم در آمده و قرار است به اروپا بروند، پاسپورت ایرانی صادر می کند و آنها را با پیش پرداخت دو ماه حقوقشان به مبلغ ۷۰۰ دلار به ترکیه می فرستد. مزدوران در ترکیه از وزارت اطلاعات ماهانه ۳۵۰دلار دریافت می‌کنند. وزارت سپس آنها را با پرداخت پول به قاچاقچی، به اروپا صادر می‌کند و مأموران اطلاعات در اروپا آنها را تحویل می گیرند. کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورا در اطلاعیه ۱۱آذر۹۲ برگ اول پاسپورت ایرانی یکی از مزدوران به نام احسان بیدی را که زیر عنوان پناهجو و « عضو سابق مجاهدین» از هتل مهاجر به آلبانی اعزام شد، منتشر کرد. این فرد در نمایشهای سفارت رژیم در اطراف اشرف به خدمت گرفته شده بود و همراه با دیگر مزدوران با بلندگو و پلاکارد به اشرف می‌رفت.

۸-یکی دیگر از این مزدوران عیسی آزاده نام دارد که در دیماه ۹۱ به هتل مهاجر رفته و از طریق پاسدار سرتیپِ نیروی قدس (سجاد) به خدمت وزارت اطلاعات در آمده است. در آبان ۱۳۸۹ دختر این مزدور که با یک مأمور اطلاعات به نام محسن آستانی ازدواج کرده بود، به اشرف رفته و با شرکت در نمایشها و سنگ پرانی های مزدوران به مجاهدان اشرفی خواستار بازگشت پدرش به ایران شده بود. سپس این مزدور در چند ماهی که در هتل اطلاعات آخوندها در بغداد اقامت داشت به طور کامل توسط «سجاد» و موسوی و حسینی به خدمت وزارت اطلاعات در آمد و به همکاری تمام عیار با آنها، از جمله تهدید و تطمیع سایر افراد برای تن دادن به اطلاعات آخوندها پرداخت. این مزدور همچنین با کمک دستیار افغانی مارتین کوبلر به نام دورانی به فرستادن پیغامهای وزارت اطلاعات برای برخی از ساکنان لیبرتی مبادرت می کرد که با افشاگری و شدیدترین اعتراض آنها مواجه شد. پاداش این خوش خدمتی ها، خروج آزادانه از «هتل» و رفت و آمد آزاد در شهر بغداد بود در حالی که سایرین بدون موافقت مأموران اطلاعات و بدون کنترل و همراهی مأموران عراقی امکان خروج از هتل و رفت و آمد نداشتند.

متعاقبا گشتاپوی آخوندی یک پاسپورت ایرانی به شماره ۱۶۳۵۹۰۸۵ با تاریخ ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ را برای این مزدور صادر کرد. در قدم بعد او را برای«توجیه و آموزش» به منظور انجام مأموریتهای محوله به ایران بردند. وی اکنون در خدمت گشتاپوی آخوندی در خط تهران – کرمان – جیرفت، به کار مشغول است. طبق گزارشهای به دست آمده از داخل رژیم، وی به خاطر اطلاعاتش از محوطه داخل لیبرتی، در طراحی حمله موشکی به لیبرتی شرکت داشته است. پس از رفتن این مزدور به ایران، مزدور دیگری نقش او را در هتل مهاجر به عهده گرفته و به همکاری با سرتیپ پاسدارِ دژخیم سجاد و دیگر عوامل رژیم ، برای به خط آوردن سایرین و برای پرونده سازی و سرکوب مجاهدین، اشتغال دارد که جزییات مزدوری او متعاقبا افشا خواهد شد.

شورای ملی مقاومت ایران

کمیسیون امنیت و ضد تروریسم

۴اسفند۹۲ (۲۳فوریه۲۰۱۴)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.