پیام های تسلیت سازمان خه بات کردستان ایران ونمایندگان اپوزیسیون سوریه

250

روز شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ یکی از مجاهدین قدیمی سازمان مجاهدین خلق ایران پس از ۴۸سال نبرد بی‌امان علیه شاه و رژیم خمینی در سن ۶۸ سالگی در پاریس برای همیشه از همسنگرانش خداحافظی نمود.

محمدعلی جابرزاده اهل اصفهان از همان اوان جوانی به صفوف مجاهدین علیه رژیم شاه پیوست. قبل از اینکه دانشگاه را به پایان برساند توسط ساواک شاه دستگیر شد. در سال ۱۳۵۱ در حین انجام فعالیت دستگیر شد و مدتی طولانی تحت شکنجه قرار گرفت و از طرف دادگاه نظامی شاه به ۱۵سال زندان محکوم شد.

در جریان انقلاب ضدسلطنتی در سال ۱۳۵۷ از زندان آزاد شد و بلادرنگ به صفوف مجاهدین برای سرنگونی رژیم شاه پیوست تا اینکه قیام مردم ایران به پیروزی می‌رسد و رژیم شاه سرنگون می‌شود.

پس از آزادی از زندان، مشاور دفتر سیاسی و مسئول ستاد تبلیغات سازمان مجاهدین خلق ایران و سپس مسئول کمیسیون مطالعات سیاسی شورای ملی مقاومت ایران بود.

در نخستین دوره انتخابات مجلس شورای ملی پس از انقلاب در سال ۱۳۵۸، برغم کلان تقلبات حزب حاکم جمهوری اسلامی، محمدعلی جابرزاده با بیش از ۳۳هزار رأی نخستین کاندیدای اپوزیسیون در اصفهان بود.

برادر کوچکتر او عباسعلی جابرزاده و همسرش ثریا سنماری در حماسه ۱۹بهمن ۱۳۶۰ در شمار مجاهدانی بودند که تا آخرین نفس در کنار سردار خیابانی و اشرف رجوی جنگیدند و مقاومت کردند و به‌شهادت رسیدند

دبیرکل سازمان خه بات کردستان ایران کاک بابا شیخ حسینی در پیام دیگری به رهبری مقاومت نوشته است:khbat-min

به مناسبت درگذشت آقای محمدعلی جابرزاده، مبارزومجاهد نستوه،از جانب کلیه اعضای سازمان خه بات کردستان ایران مراتب تسلیت عمیقم را به شما و کلیه اعضای سازمان مجاهدین خلق ایران و مقاومت سراسری تقدیم میدارم.

آقای جابرزاده با سابقه ۴۸ سال مبارزه بی امان در برابر دو حاکمیت استبدادی شاه و خمینی نقش بسزا ئی در مبارزه آزادیخواهی و عدالت خواهی ایفا کردند و حتی عزم جزم و ایمان به مبارزه را در بستر بیماری و در بیمارستان به اثبات رساندند.

مقاومت و ایمان و استواری و ایستادگی بدون تزلزل آقای جابرزاده در دوران بیماری اثبات این حقیقت است که مبارزان و مجاهدان در سختترین شرایط از مبارزه دست نخواهند کشید.

به حق مبارزه خستگی ناپذیر آقای جابرزاده در بطن حوادث و بحرانها، از زندان رژیم شاه و مبارزه علیه حاکمیت نامشروع آخوندی ، که تا پایان عمر پرافتخارش ادامه داشت، افتخار بزرگی برای مقاومت سیاسی سراسری میباشد.

با تقدیم تسلیت و اندوه مجدد

و با ایمان به سرنگونی حاکمیت آخوندی و استقرار آزادی در ایران

سازمان خه بات کردستان ایران

کاک بابا شیخ حسینی

………………………………………

سرتیپ اسعد الزعبی عضو هیات عالی مذاکرات اپوزیسیون سوریه طی پیامی، درگذشت مجاهد کبیر محمد علی جابرزاده را تسلیت گفت، و نوشتsira222-min

سرتیپ اسعد الزعبی عضو هیات عالی مذاکرات اپوزیسیون سوریه طی پیامی، درگذشت مجاهد کبیر محمد علی جابرزاده را تسلیت گفت، و نوشت:

«با سلام به شما و خداوند به شما پاداش بزرگ بدهد و یار از دست‌رفته‌یی که مقاومت قهرمان ایران او را از دست داده است را رحمت کند؛ مقاومتی که پیوسته بهایی سنگین برای آزادی مردم ایران می‌پردازد. برای این شادروان، رحمت و برای شما پس از او طول زندگانی آرزومندیم و انا الله وانا الیه راجعون.

مقاومت ایران به رهبری رئیس‌جمهور مریم رجوی به یاری خدا پیروز است.

برادر شما – سرتیپ اسعد الزعبی از انقلاب سوریه».

…………………………………………….

جرج صبرا عضو هیات عالی مذاکرات اپوزیسیون سوریه ، درپیام تسلیتی از سوی اپوزیسیون سوریه به خاطر درگذشت مجاهد کبیر محمد علی جابر زاده نوشت:

دوستان ورفقای عزیز در شورای ملی مقاومت ایران

jorg 222-min

با تاسف بسیار و با تسلیم در برابر مشیت خداوند، خبر درگذشت محمد علی جابر زاده مسئول کمیسیون مطالعات سیاسی در شورای ملی مقاوت ایران را دریافت کردیم

ضمن تسلیت درگذشت این مبارز پیوسته به رحمت حق به شما و از آنجا که ما نیز همگی با از دست دادن یک شخصیت مبارز نستوه، با تاریخی سرشار از دفاع از حقیقت و آزادی وعدالت و انسانیت داغدار شده ایم، فقدان او را به خودمان نیز تسلیت میگوییم.

از سوی خودم و ازسوی رفقایم در حزب دمکراتیک مردم سوریه و از سوی همکارانم در شورای ملی سوریه و به نمایندگی از اپوزیسیون سوریه که با دستان پاک این مبارز فقید و دستان همه شما در حمایت از انقلاب سوریه و یاری آرمان خلقهایمان برای آزادی و کرامت و سرنگونی استبداد، آشنایی دارند، به شما تسلیت میگوییم و از طریق شما گرم ترین تسلیت هایمان را به همه بستگانش ابراز می کنیم

از خداوند، برای آن مبارز فقید رحمت ابدی و بهشت جاودان و برای شما سلامتی و پایداری مسئلت داریم.

پیام های تسلیت سازمان خه بات کردستان ایران ونمایندگان اپوزیسیون سوریه

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here