سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

یک حمله هوایی دیگر به مراکز پاسداران و شبه‌نظامیان اعزامی حکومت‌آخوندی به‌سوریه و تلفات گسترده نیروهای‌رژیم

0 16

رژیم سوریه و خبرگزاری‌های بین المللی از یک حمله هوایی دیگر به مراکز استقرار پاسداران وشبه نظامیان اعزامی حکومت آخوندی و تلفات گسترده نیروهای رژیم خبر دادند.

به گزارش رویتر، فرودگاه نظامی «تی فور» T4در استان حمص در مرکز سوریه،که مورد استفاده سپاه پاسداران قرار دارد، مورد حمله قرار گرفت. این فرودگاه از مهمترین فرودگاه‌های نظامی رژیم اسد است

خبرگزاری رویتر این حمله را به نقل از مطبوعات رژیم اسد منتشر کرد و هم‌چنین خاطرنشان کرد: همین پایگاه در حمص در ۹ آوریل (۲۰فروردین) مورد حمله قرار گرفت و طی آن هفت تن از اعضای سپاه پاسداران (رژیم) ایران کشته شدند؛ دمشق و (رژیم) ایران و سوریه نیز، اسراییل را مسئول آن حمله دانستند…

رئیس دیده‌بان حقوق بشر سوریه به خبرگزاری فرانسه گفت که در این حمله موشکی، شمار نامعلومی از نیروهای «(رژیم) ایران و نیروهای حامی رژیم (اسد) کشته شدند و احتمالاً این حمله توسط اسراییل صورت گرفته است.

خبرگزاری فرانسه خاطرنشان کرد: این پایگاه پیشتر نیز به‌طور مکرر مورد حمله قرار گرفته و (رژیم) دمشق، اسراییل را مسئول آن دانسته است.

برخی رسانه‌های محلی به نقل از منابع حکومت بشار اسد در سوریه نوشتند که در حمله به پایگاه تی فور که به عنوان یک پایگاه نیروهای رژیم ایران شناخته میشود، توسط هواپیماهایی که از سمت اردن می آمدند هدف قرار گرفته است. هواپیماهای جنگنده برای حمله به تی فور و نیروهای رژیم ایران از منطقه التنف altanf که نیروهای آمریکایی در آنجا پایگاه دارند عبور کردند ودرارتفاع پائین پرواز می کردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.