سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

یاران شیطان- مزدور محمد کریم فنودی مامور وزارت اطلاعات آخوندی

0 48

رژیم آخوندی در واکنشی زبونانه و جنون آمیز در قبال سلسله پیروزیهای اخیر مجاهدین و بخصوص انتشار خبر خروج نام سازمان از لیست تروریستی وزارتخارجه امریکا، به اقدامات حقیرانه جدیدی مبادرت ورزیده است. یکی از این اقدامات اعزام گله‌ای از ماموران نیروی تروریستی قدس و عوامل وزارت اطلاعات به اشرف، طی روزهای اخیر است. یکی از این مأموران پلید، محمد کریم فنودی نام دارد. نامبرده طی سه سال اخیر در ارتباط مستمر با سفارت رژیم در بغداد و سایر عوامل اطلاعاتی رژیم در عراق، مأمور یت شکنجه روانی علیه مجاهدان اشرف را بر عهده داشته است.

در باره جدیدترین اقدام افسارگسیخته آخوندها، در اطلاعیه دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران که روز ۳مهر منتشر شد، آمده است: “ظهر روز دوشنبه سوم مهرماه عوامل نیروی تروریستی قدس و مأموران و مزدوران اطلاعات آخوندها که به‌تازگی برای انجام مأموریت علیه مجاهدان اشرف به عراق آورده شده اند با کمک مأموران استخبارات عراق به تخریب کیوسک نگهبانی مجاهدان اشرف در شرق میدان لاله و سنگ پرانی به جانب مجاهدین پرداختند.

دو تن از مهاجمان محمد کریم فنودی و محمد اکبرزاده از مأموران شناخته شده وزارت اطلاعات هستند که از سه سال پیش به اذیت و آزار و شکنجه روانی مجاهدین در اشرف مشغولند. مأموران اطلاعات با مزدوران خودفروخته همراهی می‌شدند.»

پیش از این تاریخ، دبیرخانه شورای ملی مقاومت در اطلاعیه مورخ ۲۶شهریور۱۳۹۱ فاش کرده بود که مأموران نیروی تروریستی قدس به همراه دو افسر شکنجه‌گر عراقی به ۱۰تن از مجاهدان اشرف که در اکیپ هفتم از اشرف به لیبرتی منتقل می‌شدند، حمله کرده و قصد ربودن آنها را داشتند. یکی از این جنایتکاران محمد کریم فنودی بود.

محمد کریم فنودی کیست؟

محمد کریم فنودی یکی از ماموران شناخته شده رژیم در قزوین و تهران است. وی پیش از این از عناصر بسیار کثیف و لمپن لباس شخصی و از چماقداران حزب الله (انصار مهدی بسیجی) و سرکرده پایگاه امامزاده علی و انصارالمهدی بوده و در سرکوب تظاهرکنندگان و فعالیتهای جاسوسی، شرکت فعال داشته است.

از ۱۹بهمن۸۸ رژیم درمانده آخوندی تلاش کرد تا با سوءاستفاده از شرایط کشور عراق و با کمک دولت وابسته به خود در این کشور، اصلی‌ترین نیروی اپوزیسیون خود یعنی مجاهدین خلق ایران را در اشرف محصور و سپس سرکوب و کشتار نماید. برای این منظور با ایجاد انجمن‌های پوششی و مخارج هنگفت به اعزام گسترده مزدوران خود به عراق و پشت درب اشرف مبادرت ورزیده است. محمد کریم فنودی یکی از مهره‌های اصلی این ماموریت کثیف است که صحنه گردان وحوش ولایت طی سه سال اخیر بوده است.

وی با حمایت همه جانبه از سوی وزارت اطلاعات و نیروی تروریستی قدس در این سه‌سال اساسا در عراق مستقر بوده و از رسیدگی‌های ویژه و مکفی سفارت رژیم در بغداد و مزایای خاصِ مأموریت برون مرزی برخوردار بوده است.

فنودی که اولین بار در سال۸۲ بعنوان یکی از سردمداران اکیپهای وزارت اطلاعات موسوم به نجات، برای ماموریت به اشرف اعزام شده بود، از تاریخ ۲۱اسفند۸۸ به پشت در اشرف آمده و به‌عنوان یکی از صحنه‌گردانان ثابتِ سیرک ولایت در ضلع جنوب قرارگاه اشرف مستقر شد. وی با اراجیف گویی ۲۴ساعته از طریق ۳۳۰ بلندگو، یکی از عوامل شکنجه روانی ساکنان بود.

او بارها ضمن تهدید به قتل، فحاشیهای رکیک و جاسوسی و فیلمبرداری از اشرف… به تعریف و تمجید مشمئزکننده از خمینی و خامنه‌ای و احمدی‌نژاد پرداخته و ساکنین را تشویق به ندامت و بازگشت نزد رژیم می‌کرد. هرچند که برخلاف نقشی که باید بعنوان خانواده مجهدین!! بازی می‌کرد، نمی‌توانست ماهیت جنایتکارانه خود را پنهان کرده و در عربده‌کشی‌های خود، مستمرا ساکنان اشرف را تهدید به اعدام و کشتار و شکنجه می‌کرده و هنوز هم این عربده‌کشی‌ها ادامه دارد.

نامبرده از جمله کسانی است که تحت عنوان خانواده مجاهدین! طومارهایی خطاب به ارگانهای بین‌المللی به‌ویژه صلیب سرخ علیه اشرف امضا کرده است.

محمدکریم فنودی در ارتباط تنگاتنگ با حاج نویدی (در سفارت رژیم) و سایر عوامل نیروی تروریستی قدس و وزارت اطلاعات از جمله محمد اکبرزاده یکی از شکنجه گران رژیم در قزوین، قرار دارد.

ایران-افشاگر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.