سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

گسترش اعتصاب سراسری رانندگان کامیون وخودروهای سنگین در چهارمین روز اعتصاب به ۲۹استان کشور و ۱۷۴شهر

0 28

روز جمعه ۴خرداد رانندگان و کامیونداران در شهرهای مختلف از جمله بندرعباس؛ همدان؛ بابل؛ اصفهان؛ یزد؛ تبریز؛ ابرکوه؛ اهواز؛ نیشابور؛ شهرکرد؛ گرگان؛ اسفشاد؛ بروجرد؛ قائن؛ ورزنه؛ اژیه؛ کوهدشت؛ تیران؛ نکا؛ بندرامیرآباد؛ تربت حیدریه؛ اراک؛ قم؛ شهرضا؛ شهرری؛ ایلام؛ سمیرم؛ تایباد، شهرکرد؛ شهرری، کفرود اصفهان، کامیونداران پالایشگاه ایلام، قم و شهرضا وارد چهارمین روز اعتصاب سراسری خود شدند

کامیونداران فرادنبه (یکی از شهرهای شهرستان بروجن واقع در استان چهارمحال بختیاری ) و شهرستان لالجین واقع در استان همدان به اعتصاب سراسری رانندگان پیوستند. رانندگان اعتصابی روی بنر نصب شده روی یکی از کامیون‌های خود این شعار سراسری رانندگان را نصب کرده بودند که: «حق گرفتنی است دادنی نیست»

رانندگان حمل سیمان هگمتان در همدان در سومین روز اعتصاب سراسری در محل کارخانه به اعتصاب پیوسته و از بارگیری سیمان بمقاصد مختلف خودداری کردند.

پلدختر اعتصاب سراسری کامیونداران

رانندگان در سومین روز اعتصاب سراسری کامیونداران، جاده رومشگان به پلدختر را بستند.

در همبستگی با اعتصاب سراسری رانندگان کامیون، مینی بوس داران استان یزد به اعتصاب سراسری آنان پیوستند علاوه بر این مینی‌بوس‌داران شیراز در اعتراض به گرانی لوازم یدکی به اعتصاب سراسری کامیونداران پیوستند.

در سومین روز اعتصاب سراسری کامیونداران، کارگزاران رژیم در شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اصفهان با صدور یک اطلاعیه، رانندگان اعتصابی را تهدید به اخراج از ناوگان حمل و نقل فرآورده‌های نفتی و ابطال دفتر کار نفتکش کردند.

در همین روز رانندگان تعاونی قیر پالایشگاه اصفهان با نیروهای سرکوبگر انتظامی درگیر شده و جاده اصلی پالایشگاه را بستند.همچنین رانندگان سوخت رسان‌ها که از اول خرداد در اعتصاب بسر می‌بردند نیز با نیروی انتظامی درگیر شدند. نیروهای سرکوبگر پلاک کامیون هر راننده ای که مقاومت می‌کند را می‌کنند و دفترچه پالایشگاهی آنها را ضبط می‌کنند. با این وجود اعتصاب همچنان ادامه دارد.

در شهرستان گرمه در (استان خراسان شمالی) رژیم آخوندی به منظور شکستن اعتصاب رانندگان، اقدام به اسکورت تانکرهای سوخت وابسته به رژیم کرد. که با واکنش تند رانندگان اعتصابی در جاده مواجه شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.