سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

گزارش نشنال امارات از کنفرانس بروکسل: دیپلمات‌های رژیم ایران یک شبکه جاسوسی وسوءقصدها را در اروپا هدایت می‌کنند

0 20

نشنال امارات در گزارشی پیرامون افشای شبکه وزارت اطلاعات توسط مقاومت ایران در کنفرانس بروکسل می‌نویسد:دیپلمات‌های (رژیم) ایران یک شبکه جاسوسی را هدایت می‌کنند که سوءقصدهایی را طراحی می‌کند و قطعاتی را برای موشک‌های (این رژیم) در قلب اروپا فراهم می‌سازد.

… منابع اپوزیسیون روز چهارشنبه فاش کردند، اسدالله اسدی دیپلمات (رژیم) ایران که در ماه ژوئن در آلمان به‌خاطر سازمان‌دهی یک توطئه بمب‌گذاری علیه گردهمایی اپوزیسیون در پاریس دستگیر شد، مسئول شبکه گسترده (رژیم) تهران در اروپا بوده است.

اسدی هم‌چنان در آلمان تحت بازداشت است اپوزیسیون ایران گفت که تصمیم حمله به (گردهمایی) پاریس در شورای عالی امنیت (رژیم) در ماه ژانویه امسال اتخاذ شده و رضا امیری مقدم رئیس (سازمان) اطلاعات و جنبش‌های خارجی در وزارت اطلاعات در ماه مارس، هدایت این توطئه را به اسدی واگذار کرده است.

نیم کیلو مواد منفجره دست‌ساز TATP و یک چاشنی در خودروی یک زوج… (در بلژیک) پیدا شد. یک تسهیل‌کننده دیگر این توطئه در فرانسه دستگیر و برای محاکمه (به بلژیک) مسترد شد.

بنا به گزارش شورای ملی مقاومت ایران، اسدی که پیشتر… در سفارت (رژیم) ایران در بغداد… مستقر بوده، وقتی (سفارت این رژیم) در وین به‌عنوان «مرکز» شبکه جاسوسی (رژیم) ایران در اروپا فعال شد، به (اتریش) رفت.

بنا به گزارش ماه اوت مرکز مبارزه با تروریسم وست پوینت که روز چهارشنبه (با عنوان) دیپلمات‌های مرگبار (رژیم) ایران منتشر شد، (رژیم) تهران استفاده از پوشش دیپلماتیک برای انجام سوءقصدها و دیگر توطئه‌های تروریستی در اروپا را افزایش داده است.

این گزارش می‌گوید… که آلبانی دو مأمور (رژیم) ایران را در ماه مارس به‌خاطر (عملیات) شناسایی جشن سال نو (ایرانیان) در تبعید دستگیر کرده است. هم‌چنین حملات پلیس علیه عاملان (رژیم) ایران در آلمان در ماه ژانویه رخ داد.

(در این گزارش هم‌چنین آمده است:) «به همین دلیل دستگیری اسدی، فقط تازه‌ترین نمونه از تروریسم تحت حمایت حکومتی است که در آن (رژیم) تهران از مقام‌های حکومت… یا دیپلمات‌های ثبت‌شده برای توطئه استفاده می‌کند».

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.