سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

گزارش مجله سینه‌مانسوئل فرانسه ازکنفرانس مطبوعاتی بروکسل درباره سوءقصدتروریستی علیه گردهمایی ایرانیان در پاریس

0 32

مجله سینه‌مانسوئل فرانسه در گزارشی از کنفرانس مطبوعاتی بروکسل درباره سوء قصد تروریستی علیه گردهمایی ایرانیان درپاریس می‌نویسد: اسدالله اسدی رئیس عملیات جاسوسی وزارت اطلاعات (رژیم) ایران در اروپا که در ضمن دبیر سوم سفارت (این رژیم) در وین نیز هست، مواد انفجاری شامل ۵۰۰ گرم TATP و یک چاشنی، رابه یک زوج ایرانی –بلژیکی داده بود.

این زوج روز ۳۰ ژوئن و قبل از عمل، در بلژیک دستگیر شد. دیپلمات مذکور هم در آلمان و در حالی دستگیر شد که به‌سمت اتریش می‌رفت. درخواست استرداد او (به بلژیک) در جریان است. یک شریک جرم مظنون هم در فرانسه دستگیر و به بلژیک منتقل شد…

گزارش مجله سینه_مانسوئل فرانسه ازکنفرانس مطبوعاتی 1

ویلیام بوردون که از ۱۵ سال پیش وکالت شورای ملی مقاومت ایران را برعهده دارد (در کنفرانس بروکسل)،

گفت:تمرکزی از شواهد ما را به این اعتقاد سوق می‌دهد که این سوءقصد لزوماً در سطح بسیار بالایی (از رژیم) ایران تصمیم‌گیری شده است». (از جمله) تکنیک و پیچیدگی آن و هم‌چنین اسناد درباره شخصیت اسدالله اسدی و مسئولیت‌هایش در زمینه نظارت بر مخالفان رژیم آخوندها؛… چنین فردی در آماده‌سازی یک سوءقصد با این اهمیت چه می‌کند؟

سید احمد غزالی (نیز در کنفرانس بروکسل گفت:) «تروریسم هم‌چون سرطان است و فقط سایرین را هدف قرار نمی‌دهد. ما خواهان آن هستیم که این پرونده به ما در مبارزه با تروریسم کمک کند. باید حکومت‌هایی را که دست به تروریسم می‌زنند محکوم کرد. همه جامعه بین‌المللی قربانی آن است و طبعاً باید از اپوزیسیون ایران حمایت کرد…».

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.