سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

گزارش مجله تایم از تلاش‌های رژیم آخوندی برای دورزدن تحریم‌ها و مداخلات تروریستی آن ازجمله دستگیری اسدالله اسدی دیپلمات تروریست رژیم در آلمان

0 26

مجله تایم آمریکا، طی گزارشی درباره تلاش‌های رژیم آخوندی در اروپا برای دور زدن تحریم‌ها و تأمین مالی مداخلات تروریستی خود در منطقه، به‌دستگیری دیپلمات‌تروریست رژیم اسدالله اسدی به‌خاطر توطئه تروریستی علیه گردهمایی مقاومت اشاره کرده و می‌نویسد: «اقدامات تحریک‌آمیز دیگری نیز (توسط رژیم ایران) صورت گرفته است؛ یک دیپلمات (این رژیم) مستقر در وین در میان (افراد)… دستگیر شده در ارتباط با بمب‌گذاری خنثی‌شده علیه یک کنفرانس مخالفان رژیم تهران… در شمال پاریس قرار داشت. یک زوج بلژیکی با اصلیت ایرانی (نیز) همراه با مواد انفجاری و یک چاشنی در خودروشان دستگیر شدند».

مجله تایم آمریکا-تحریم

مجله تایم می‌نویسد در آوریل گذشته، مقام‌های وزارت خزانه‌داری آمریکا در دیدار با همتایان آلمانی خود، اقدامات نیروی تروریستی قدس سپاه پاسداران را که طی چند سال ادامه داشته، در استفاده از شرکت‌های پوششی آلمانی برای خرید چاپگرهای پیشرفته و جوهرهای ممنوعه طبق قوانین صادرات اروپا، تشریح کردند.

تایم می‌افزاید: «سپاه پاسداران بعد از خریداری این اقلام، اسکناس‌های تقلبی یمنی را به‌چاپ رسانده که ارزش آن چند صد میلیون دلار برآورد می‌شود و از آن در جنگ نیابتی خود علیه… دولت (یمن) در صنعا… استفاده کرده است».

مجله تایم امریک -2

تایم در بخش دیگری از این گزارش به‌ترک ایران توسط«شرکت‌های عظیم انرژی فرانسه و شرکت‌های پتروشیمی به‌خاطر تحریم‌های آمریکا پرداخته ومی‌نویسد:. مقام‌های آمریکایی می‌گویند، تاکنون بیش از ۵۰ شرکت در تمامی صنایع عمده، متعهد به‌ترک بازار ایران تا ماه اوت آینده شده‌اند».

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.