سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

گزارش اداره فدرال حراست از قانون اساسی آلمان در باره فعالیت‌های جاسوسی رژیم، مخالفان رژیم در کانون توجه فعالیت‌های وزارت اطلاعات هستند

0 43

اداره فدرال حراست از قانون اساسی آلمان در گزارش سالانه خود، درباره فعالیت‌های جاسوسی و حملات سایبری رژیم آخوندی درسال ۲۰۱۷ ضمن تاکید براینکه مخالفان رژیم هم‌چنان در کانون توجه فعالیت‌های وزارت اطلاعات هستند، نوشت: بسیاری از حملات سایبری صورت‌گرفته در سال ۲۰۱۷ علیه نهادهای آلمانی نیز به (رژیم) ایران راه می‌برد.اهدافی که به‌طور خاص مورد حمله (سایبری رژیم ایران) واقع شده‌اند، در حوزه ادارات و دولت، مخالفان رژیم، سازمان‌های حقوق بشری، حوزه علوم و تحقیقات و هم‌چنین اقتصاد با تمرکز بر موضوعات هوا و فضا، تسلیحات و پتروشیمی هستند.

کنفرانس گزارش سالانه المان 3

این گزارش می‌افزاید: وزارت اطلاعات (رژیم ایران) برای جمع آوری اطلاعات از طریق سلسله عملیات اطلاعاتی و با مشارکت شعبه‌های وزارت اطلاعات مستقر در نمایندگی‌های دیپلماتیک در محل و یا از طریق عملیات اطلاعاتی هدایت‌شده از تهران و بطور خاص از مقر مرکزی وزارت اطلاعات در آنجا اقدام می‌کند.

در گزارش اداره فدرال حراست از قانون اساسی آلمان هم‌چنین آمده است، سرویس اطلاعات رژیم ایران در شروعِ کارِ جاسوسی خود، به ویژه از مسافرت‌های شغلی و یا خانوادگی افراد به ایران استفاده می‌کند و این افراد به‌سختی می‌توانند از دسترسی وزارت اطلاعات بگریزند.

این گزارش اضافه می‌کند: شعبه وزارت اطلاعات مستقر در سفارت (رژیم) ایران در برلین، نقش مهمی در جاسوسی توسط سرویس مخفی دارد. از جمله وظایف این شعبه، حمایت از فعالیت‌های اطلاعاتی است که از مرکز (آن در تهران) هدایت می‌شود. به موازات وزارت اطلاعات، نیروی قدس نیز در آلمان فعال است.

اداره حراست از قانون اساسی آلمان هم‌چنین تأکید می‌کند: «سرویس‌های اطلاعاتی (رژیم)، یک ابزار محوری در دست سران سیاسی حکومت ایران برای تضمین ادعاهای حاکمیت آن است. بر این اساس اپوزیسیون ایران هم‌چنان در کانون توجه فعالیت‌های وزارت اطلاعات قرار دارد».

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.