سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

گردهمایی جوامع ایرانیان در نیویورک و گزارش واشینگتن تایمز در این رابطه

0 29

گردهمایی جوامع ایرانیان در نیویورک،

واشینگتن‌تایمز در گزارشی پیرامون گردهمایی جوامع ایرانیان در نیویورک با حضور شخصیت‌های برجسته آمریکایی و بین‌المللی، نوشت:

مریم رجوی رئیس‌جمهور برگزیده شورای ملی مقاومت ایران، رهبران اروپایی را به قطع شریان‌های مالی رژیم آخوندها فراخواند.

این فراخوان روز شنبه در یک پیام ویدئویی ایراد شد که در جلسه قیام ایران ۲۰۱۸ در نیویورک پخش شد. در این گردهمایی رودی جولیانی وکیل پرزیدنت ترامپ و شخصیت‌های دیگری شرکت داشتند.

خانم رجوی اقدامات ناامیدانه رژیم را برشمرد و (گفت:) «با ارتکاب این جنایت‌ها، آخوندها دولت‌های غربی را آزمایش می‌کنند. در چنین شرایطی، فقدان قاطعیت یا رویکرد پاسیو از سوی دولت‌های غربی، اقدامات تروریستی این رژیم را تشدید خواهد کرد».

وی دولت‌های غربی را به بستن سفارت‌های (رژیم) ایران فراخواند به این دلیل که (این رژیم) از دیپلمات‌های خود برای سازمان‌دهی و انجام حملات تروریستی استفاده می‌کند؛ هم‌چون تلاش برای بمب‌گذاری در گردهمایی ایران آزاد ۲۰۱۸ که در ماه ژوئن امسال در پاریس برگزار شد.

خانم رجوی درباره پاسخ جامعه بین‌المللی به اقدامات تروریستی اخیر این رژیم اضافه کرد: «… ضروری است شورای امنیت به نقض‌های فاحش حقوق بشری در ایران پاسخ بدهد؛ به‌خصوص به شکنجه و کشتار زندانیان سیاسی و صدور تروریسم و جنگ‌افروزی این رژیم در منطقه خاورمیانه. (جامعه بین‌المللی) باید اقدامات الزام‌آوری را برای وادار کردن این رژیم به توقف جنایاتش، به‌تصویب برساند».

گردهمایی مجادین در آمریکا

علاوه بر آقای جولیانی، ژنرال جیمز جونز مشاور پیشین امنیت ملی در دوران ریاست‌جمهوری اوباما، برنارد کوشنر وزیر خارجه پیشین فرانسه، جولیو ترتزی وزیر خارجه پیشین ایتالیا و مایکل موکیزی وزیر پیشین دادگستری آمریکا نیز سخنرانی کردند…

ژنرال جونز گفت که (رژیم) ایران هرگز نباید اجازه یابد به تسلیحات اتمی دست پیدا کند. وی خواهان حمایت از مردم ایران در خواستشان برای آزادی شد.

آقای جولیانی… گفت که (رژیم) ایران به‌طور مکرر تلاش می‌کند توانمندی‌های مجاهدین را بی‌اعتبار یا کم‌اهمیت جلوه بدهد؛ وی از جمعیت پرسید: «اگر شما این‌قدر ضعیف و غیر مؤثر هستید، چرا (این رژیم) مستمراً تلاش دارد شما را به قتل برساند؟».

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.