سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

گردهمایی بزرگ مقاومت‌ایران در پاریس، هراس و سراسیمگی در ولایت خامنه‌ای

0 12

همزمان با گردهمایی بزرگ مقاومت در پاریس، ولی فقیه ارتجاع درواکنشی سخیف و ازروی استیصال، در جمع شماری از پاسداران، با غیظ و استیصال، سازمان مجاهدین و فرانسه و انگلستان و آمریکا و کشورهای منطقه را مورد حمله قرارداد و به موج اعتراضات و قیام‌های مردم به ستوه آمده علیه رژیم فاسد و تبهکار آخوندی، تحت عنوان اغتشاش و نا آرامی و شکاف بین نظام و مردم، اعتراف کرد:

«سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از مؤلّفه‌های قدرت است؛که بایدازنظر کیفی روزبه‌روز اعتلاء یابد وظرفیت‌های فراوان آن استفاده شود…

رهبر انقلاب اسلامی گفتند منافقین با ظاهر اسلامی و باطنی خُبیث، کفرآمیز و بی‌هویّت که حتّی حاضر به همراهی با صدّام بدنام نیز شدند واکنون هم مشغول ارائه خدمات جاسوسی و خبرچینی برای دولت‌های امثال فرانسه و انگلیس و آمریکا هستند…

اگر آمریکا میتوانست در مقابل جمهوری اسلامی کار مورد نظر خود را انجام بدهد، احتیاج نداشت با این کشورهای روسیاه بدنام مرتجع، در منطقه ائتلاف تشکیل بدهد و از آنها کمک بخواهد و برای ایجاد اغتشاش و ناآرامی و ناامنی از آنها کمک بگیرد…

امروز برنامهٔ دشمن، بعد از مأیوس شدن از همهٔ کارهای دیگر، ایجاد شکاف بین نظام جمهوری اسلامی و ملّت عزیز ایران است…»

ولی فقیه ارتجاع در مقابل موج ریزش و بریدگی در رژیم درهم شکسته آخوندی، به کارگزاران و باندهای درهم ریخته نظام هشدار داد که خطر تسلیم شدن بیشتر از هزینه سیاست‌های بی دنده و ترمز اتمی و موشکی است:.

«بعصی نسخه دیگری راتجویز می کنندمیگویند تسلیم بشویم تا دشمن علیه ما موذیگری نکند؛ اینها نمیدانند که هزینهٔ تسلیم شدن بمراتب بیشتر از هزینهٔ مقاومت کردن و ایستادگی کردن است. بله، ایستادگی کردن ممکن است هزینه‌ای داشته باشد، امّا دستاوردهای بسیار بزرگی دارد. که صدها برابر آن برای ملت‌ها ارزش دارد. امّا تسلیم شدن در مقابل دشمن عنودولجوجه وخبیث جزلگد مال شدن و جز ذلیل شدن، جز بی‌هویّت شدن هیچ اثری ندارد…»

رئیس کمیسیون امنیت مجلس رژیم: «کشورهای اروپایی نباید وارد بازی مجاهدین شوند، فرانسه باید مسیر سیاست خارجی خود را از دولت آمریکا در قبال مجاهدین جدا کند»

خبرگزاری مجلس رژیم ۹ تیر: 

فلاحت پیشه

حشمت الله فلاحت پیشه رئیس کمیسیون امنیت مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در خصوص نشست (مجاهدین) در پاریس و حضور اعضای ارشد دولت ترامپ در این نشست، گفت: کشور فرانسه باید مسیر سیاست خارجی خود را از دولت آمریکا در قبال گروه‌های تروریستی جدا کند، زیرا ترامپ از ابتدا به دشمنی با کشور و مردم ایران پرداخت و مجاهدین دستشان به خون ده هزار (نفر) آلوده است.

متاسفانه در سال‌های گذشته کشورهای غربی با این موضوع به صورت دوگانه برخورد کردند و در مواردی از آنها حمایت کردند بدون آنکه از پرونده آنها مطلع باشند…

فرانسه باید از سیاست خارجی آمریکا پیروی نکند تا به کانون پرورش تروریست‌ها تبدیل نشود. برگزاری این نشست قطعا محکوم است و جمهوری اسلامی ایران هم واکنش نشان خواهد داد.

غیظ عضو هیأت‌رئیسه مجلس‌ارتجاع ازحضور شخصیت‌های‌آمریکایی در گردهمایی پاریس

غیظ رژیم در شرکت شخصیت های امریکایی

علیرضا رحیمی عضو هیات رییسه مجلس ارتجاع درواکنشی پر غیظ و ابلهانه گفت: هیچ ایرانی برای سرنگونی فعالیت نمی‌کند. حضور مقامات آمریکایی در نشست (مجاهدین) در پاریس نشان داد ادعای مبارزه با تروریسم آنها دروغی آشکار از سوی این کشور است… حمایت آمریکا از گروه‌های تروریستی در سوریه همچنین (مجاهدین) در پاریس، رسوایی بیشتر آمریکا در مبارزه با تروریسم را رقم زده است.

وحشت سخنگوی کمیسیون امنیت مجلس تروریست‌ها: «چطور در کشوری که مدعی مبارزه با تروریسم است، مجاهدین آزادانه نشست برگزار می‌کنند؟!»

نقوی حسینی، عضو کمیسیون امنیت مجلس پدرخوانده جهانی تروریسم، درواکنشی وحشت آلود گفت: (مجاهدین) با صرف هزینه دلارهای سنگین سخنرانانی از کشورهای غربی را خریده و به نشست خود دعوت می‌کنند…. یکی از مواردی که همیشه نظام نسبت به ادعاهای بی اساس آمریکایی‌ها مبنی بر حقوق بشر یا مبارزه با تروریسم مطرح و آنها را غیر واقعی می‌داند حمایت و پشتیبانی که غرب و آمریکا از تروریست‌ها دارند. سال گذشته در ملاقات با رئیس مجلس فرانسه این موضوع را مطرح کردیم که چطور (مجاهدین) که ۱۷ هزار نفر به دست آنها ترور شده‌اند در کشوری که مدعی مبارزه با تروریسم است آزادانه نشست برگزار می‌کنند.

مقامات آمریکایی که به ادعای مبارزه با تروریسم به برخی کشورهای دیگر حمله می‌کنند چگونه در چنین همایش‌هایی که از سوی گروه‌های تروریستی برگزار می‌شود شرکت کرده و از آن حمایت می‌کنند.

یک عضو دیگر مجلس ارتجاع: «هر سال هم اعلام می‌کنند که نشست آتی را در تهران و با سرنگونی نظام برگزار خواهند کرد

عزت الله یوسفیان ملا عضو مجلس رژیم: (مجاهدین) در دوران (جنگ با عراق) به (ما) حمله کردند… (آنها) در آخرین حمله خود به ایران قصد تسخیر کرمانشاه و اسلام آباد غرب را داشتند…. در نهایت شرایط در عراق تغییر کرد و آنها در کمپ اشرف سکنی گزیدند…. در نهایت (مجاهدین) نزدیک فرودگاه بغداد سکنی گزیدند و عده ای هم… به کمک حمایت جان بولتون وارد برخی کشورهای اروپایی و آمریکای لاتین شدند.

حضور مقامات ارشد آمریکا درنشست‌های (مجاهدین) با هدف تحقق مبادلات بانکی و تجاری و دریافت مبالغ کلان است.

(مجاهدین) همه مسیرهای خود را با تمام قدرت رفتند و این نشست هم حدود ۱۰ سال است که برگزار می‌شود و هر سال هم اعلام می‌کنند که نشست آتی را در تهران و با سرنگونی نظام جمهوری اسلامی برگزار خواهند کرد

حمیدرضا ترقی یک عضو باند فاشیستی مؤتلفه: «حضور مقامات آمریکا در نشست مجاهدین در یک کشور اروپایی، نشان از همراهی اروپا با آمریکا در فشار برای تغییر رفتار نظام است»

حمید رضا ترقی

حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی باند مؤتلفه: آنچه مسلم است آمریکا از تمام ابزارهای خود برای فشار به منظور تغییر رفتار (نظام) استفاده کرده و اروپا نیز در این مسیر با آمریکا همراهی می‌کند.

اقدام (مجاهدین) با همکاری آمریکا و اروپا در برگزاری نشست سالانه (مجاهدین) در ادامه جنگ روانی آمریکا علیه ایران است وی گفت: آنها به دنبال این هستند که در داخل کشور نسبت به ناامنی داخلی ترسی را در مردم ایجاد کرده همچنین محاسبات مسئولان کشورمان را تحت‌تاثیر قرار دهند.

آنچه مسلم است آمریکا از تمام ابزارهای خود برای فشار بر ایران به منظور تغییر رفتار کشورمان استفاده کرده و اروپا نیز در این مسیر با آمریکا همراهی می‌کند. حضور عوامل آمریکایی و برگزاری نشست (مجاهدین) در یکی از کشورهای اروپایی در ارتباط با ایجاد جنگ روانی آمریکا و اتفاق نظرشان با اروپا در این مورد است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.