کیهان خامنه‌ای: در روزهای تعطیل سال نو، دلار از مرز۵هزار و ۲۰۰ تومان عبور کرد! هم اکنون یورو حدود ۶ هزار و ۲۰۰ تومان است و پوند حدود ۷ هزار و یکصد تومان!

7

کیهان که گرداننده اصلی آن پاسدار جنایتکار حسین شریعتمداری نماینده ولی فقیه ارتجاع است، در یاد داشت روز شماره ۱۴فروردین۹۷ خود، ضمن تصفیه حساب با آخوند روحانی و پس از اشاره یی به اعتراف رئیس جمهور ارتجاع به بحران بیکاری در روزهای ِآغاز سال جدید، می‌نویسد:

در روزهای تعطیل سال نو، دلار از مرز۵ هزار و ۲۰۰ تومان عبور کرد! هم اکنون یورو حدود ۶ هزار و ۲۰۰ تومان است و پوند حدود ۷ هزار و یکصد تومان! روزی که روحانی دولت را در دست گرفت، دلار حدود ۳هزار و ۳۰۰ تومان بود.

کیهان سپس به برداشت ۱٫۵ میلیارد دلار برابر با ۷۸هزار میلیارد تومان از صندوق ذخیره ملی برای ایجاد اشتغال روستایی اشاره می‌کند که معلوم نیست در کجا هزینه شده است به جیب چه کسانی رفته است.فاصله ۱٫۵ میلیارد دلاری که می‌توانست به زندگی ده‌ها هزار روستایی که دار و ندارشان را بر اثر سیاست‌های ویرانگر آخوندی از دست داده‌اند و یا ده‌ها هزار کولبر زحمتکش که جانشان را در برف و سرما بخاطر لقمه نانی از دست می‌دهند یا توسط ماموران هار خامنه ای هدف گلوله قرار می‌گیرند و کشته یا معلول می‌شوند سروسامانی بدهد و ماه‌ها زندگی آنها را تامین کند.

کیهان خامنه ای در ادامه به ۴٫۵ میلیارد لیتر بنزین وارداتی سالانه با کیفیت بسیار پائین اشاره دارد که نتیجه ای جز آلودگی هوا نداشته و مشخصا در ۹۰ روز زمستان سال گذشته از جمله عوامل آلاینده ۶۰ روز، هوای پایتخت بوده است.

گوشه دیگری از تبهکاری و حیف و میل اموال عمومی مردم ایران که در این رسانه حکومتی برملاشده، گم گور شدن۳۷۰۳ میلیارد تومان پولی است که از سال ۹۲ برای احیای دریاچه ارومیه مشخص شده، پس از ۵ سال اکنون نه تنها هیچ تغییری در وضعیت دریاچه ارومیه ایجاد نشده بلکه سطح آب آن ۲۷ سانتمیتر نیز عقب نشینی داشته و خشک تر شده است.

کیهان خامنه ای در بخش دیگری از تصفیه حساب خود با باند رقیب به انهدام بسیاری از صنایع تولیدی ایران درحاکمیت آخوندی اعتراف کرده و از جمله می‌نویسد:

داروگر با ۹۰ سال سابقه، ارج،قدیمیترین تولیدکننده لوازم خانگی، آزمایش، رقیب خوشنام ارج، قند ورامین با ۳۰۰ کارگر، ده‌ها کارخانه کاشی و سرامیک، روغن نباتی قو،پارس الکتریک و غیره و غیره تنها بخشی از این خیل عظیم بودند! در مقابل، تسهیلات بانکی به دست کسانی میرسید که تنها روی کاغذ تولیدکننده بودند! اما به جای همه آن تعطیل شدهها، تا دلتان بخواهد در همین سال‌ها تولید ملی زیر بار واردات وحشتناک کالاهایی که در داخل هم تولید میشد کمر خم کرد و قاچاق از مبادی رسمی و غیر رسمی، تولید کنندگان را به خاک سیاه نشاند. واردات سالانه حدود ۵۰ میلیارد دلار کالا به کشور،امید هر تولیدکننده‌ای را نا امید میکند، بخصوص وقتی بدانیم بیش از ۶۰ درصد این واردات، کالاهایی در رقابت و مشابهت با تولیدات داخل هستند!

برملا کردن گوشه‌هایی از تبهکاری حاکمیت آخوندی آنهم توسط ارگان ولی فقیه ارتجاع که بخش عمده ثروت و اقتصاد کشور را توسط نهادهای تحت کنترل بیت خودش ویا توسط سپاه پاسداران ولایت فقیه اشغال کرده و به نابودی کشانده شده است، فقط یک پیام مشخص دارد و آن شعار اساسی قیام دیمام مردم است که فریاد خامنه ای حیا کن مملکت رو رها کن سردادند. مردمی که، به جان آمده از رنج و فقر و بیکاری و فساد حکومتی، با شعار اصلاح طلب، اصولگرا، دیگه تمومه ماجرا، این رژیم را در تمامیت آن یک راست به زباله دان انداختند.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here