کیهان خامنه‌ای به مدت دو روز توقیف شد

75
کیهان خامنه_ای به مدت دو روز توقیف شد-min

زهیر مطهری سرپرست اداره کل مطبوعات رژیم روز چهارشنبه ۱۷آبان گفت: عصر چهارشنبه نامه توقیف کیهان به مدیرمسئول روزنامه ابلاغ شد و کیهان شنبه و یکشنبه هفته آینده نباید منتشر شود.

خبرگزاری مهر آخوندی با مخابره این خبر افزود:‌ روزنامه کیهان در شماره روز دوشنبه خود به‌دلیل انتخاب تیتر «شلیک موشک انصارالله به ریاض، هدف بعدی دوبی» از هیأت نظارت بر مطبوعات تذکر دریافت کرده بود.

اعلام تعطیلی دو روزه کیهان بیانگر وحشت رژیم آخوندی از عواقب بین‌المللی تحریکات و ماجراجوییهای آن در منطقه است.

بیشتر بخوانید:

در پی محکومیت جهانی موشک‌پرانی عوامل رژیم به سوی عربستان کیهان علی خامنه‌ای، روز ۱۴آبان ۹۶با تهدید و شانتاژ در سرمقاله خود با عنوان «شلیک موشک انصارالله به ریاض هدف بعدی، دوبی» نوشت:‌

«اماراتی‌ها نیز فهمیده‌اند که نوبت آنها فرا رسیده است و باید بهای تجاوز به یمن را از این پس بپردازند.

… از این پس نه تنها عربستان بلکه دوبی و ابوظبی حتی اگر هدف قرار نگیرند هم مثل گذشته، مناطق امنی برای سرمایه‌گذاران غربی نخواهند بود.

… شاید ریاض، جده، طائف و آرامکو هدف بعدی باشد و یا شاید هم انصارالله سر موشک را به سمت بندر شیشه‌ای‌تر و تمیز دوبی بچرخاند».

یادآوری می‌شود در پی این دود و دم پوشالی دبیر حکومتی هیأت نظارت بر مطبوعات به کیهان خامنه‌ای بابت تیتر «شلیک موشک انصارالله به ریاض، هدف بعدی دوبی»، که آن را «خلاف مصالح و امنیت ملی» توصیف کرد، تذکر داد.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here