سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

کهکشان، حلقه آتش بر گریبان

0 4

«… هرچه می‌خواهید بر سرو روی خود بکوبید،

هرچه می‌خواهید در جمعه‌بازارهای خود علیه جنبش ما یاوه بگویید و یاوه ببافید،

ولی بدانید همان کسانی که سالهاست می‌گویید نابود شده‌اند،

حاضرند و سراغ‌تان آمده‌اند.

همان کسانی که بدار آویختید و مزارهایشان را پنهان کردید،

در وجود نسلی از جوانان عاصی برخاسته‌اند

و با جنبش دادخواهی رژیمتان را محاصره کرده‌اند و طناب‌هایی که بر گردن جوانان ایران انداختید، حلقه آتشی‌ست که گریبان شما را رها نخواهد کرد…».

اینها سخنان مریم رجوی بود که در بزرگترین گردهمایی ایرانیان در کهکشان امسال طنین‌انداز شد و لرزه بر اندام نظام پوسیده آخوندی انداخت.

تا جائیکه می‌توان تکانهای شدید این زمین‌لرزه سیاسی را در جیغ و دادهای کارگزاران نظام در لشکری شکست خورده از سایت‌های هر دو باند مافیایی رژیم که با زدن به‌سر و روی خود به این سو و آن سو می‌دوند، به خوبی دید:

به یکی دو نمونه – به مصداق مشتی از خروار- اشاره می‌کنیم:

سایت پاسدار سبزوار رضایی، سرکرده سابق سپاه:

«… شب گذشته، در حالی نشست سالیانه به سرپرستی مریم رجوی در پاریس برگزار شد که حضور مقامات و چهره‌هایی از کشورهای عربی و آمریکا در این نشست، ماهیت واقعی آن را بیش از گذشته مشخص می‌سازد. به گزارش «تابناک» ؛ شاید سخن گفتن از این نشست و سخنانی که در آن بیان می‌شود، بزرگ کردن و اهمیت دادن به یک موضوع بی‌اهمیت و بی‌ارزش باشد؛ اما آنچه باعث می‌شود در این باب سخن گفته شود، همه آن چیزی است که در پشت پرده داستان در جریان است». (تیتر یک سایت تابناک – ۱۱تیر ۹۶)

جالب اینجاست که همین سایت که به‌زعم خود به یک موضوع بی‌اهمیت و بی‌ارزش اشاره دارد، آن را با عنوان «تیتر یک» در صفحه اول خود آورده است. چه موضوع بی‌اهمیت و بی‌ارزشی که در صفحه نخست «تیتر یک» می‌خورد؟! اما موضوع آنجا جالب می‌شود که پاسدار رضایی درخشش خیره کننده کهکشان امسال را به ناچار به زبان می‌آورد. او ترس و وحشت خود را از تفاوت این کهکشان با کهکشان‌ سال‌های گذشته اینطور برملا می‌کند و می‌نویسد:

«آنچه اما بیش از هر چیز منجر به آن می‌شود که تلاش‌های امسال این گروهک بیش از سالیان گذشته باشد، از یک بعد داخلی در ایران نیز متأثر است».

منظور او از بْعد داخلی همان فعالیت رو به گسترش کانونهای شورش و قیام و همان کانونهای «هزار اشرف» است. همان حلقه‌های آتشینی که بر دستان پرتوان جوانان عاصی برخاسته‌ از جنبش دادخواهی بر گردن و گریبان آنها قرار خواهد گرفت.

در ادامه، پاسدار رضایی مجبور می‌شود به محتوا و مضمون اصلی گردهمایی بزرگ مقاومت اشاره کند و بگوید:

«همراهان تندروی این گروهک در آمریکا و در کاخ سفید… سخن از تغییر رژیم در ایران می‌گویند؛ این همان محور نخستی است که در شب گذشته در مراسم پیرامون آن سخنرانی شد…».

اما اعترافات پاسدار رضایی به همین‌جا ختم نمی‌شود و او به تغییر دوران و به پایان شکست سیاست مماشات غرب با نظام آخوندی –که با پرداخت بهای سنگین مقاومت محقق شد- اشاره می‌کند و می‌گوید:

«اما از همه چیز مهمتر آن است که… یک نوع خاصی از مرزبندی جدید، در صحنه سیاست در حال رخ نمودن است… خوب که نگاه می‌کنیم، متوجه می‌شویم که آرام آرام صف بندی‌ها در دو سوی این مرز مشخص می‌شود؛ مرزی که قطعاً در یک سوی آن باید آمریکا، انگلستان، عربستان و کشورهای دنباله روی این کشور در خاورمیانه را قرار دارد… همین مسأله به خوبی نشان می‌دهد که این مرزبندی و صف‌آرایی به چه ترتیبی در حال شکل‌گیری است و چه چیز در آینده در انتظار». (همان منبع)

واقعیت بالا را یک رسانه حکومتی به نام «اتاق خبر ۲۴» به‌نقل از وب‌سایت العربیه انگلیسی چند روز پیش در روز ۳۰خرداد امسال اینطور بیان کرد:

«… مخالفان ایران تمام تلاش خود را متمرکز کرده‌اند تا ایران را در این شرایط حساس تحت فشار قرار دهند…» این وب‌سایت همچنین به لزوم انجام برجام دو و سه و چهار برای توقف برنامه موشکی ایران اشاره می‌کند و این را خواسته‌ی جامعه بین‌المللی توصیف می‌کند «… جای تعجب نیست که امسال در نشست سالانه مجاهدین خلق که در پاریس انجام خواهد شد… صدها نفر از مقامات سیاسی آمریکا و اروپا نیز در این نشست مهم حضور پیدا کنند و این می‌تواند یک پیام مهم از سوی مخالفان برای [رژیم] ایران به حساب آید. (سایت حکومتی اتاق خبر ۲۴)

نمونه دوم:

«… پاریس میزبان ظریف و رجوی/ بی‌احترامی به وزیر خارجه ایران… حضور همزمان وزیر خارجه ایران و رجوی در پاریس با بی‌احترامی وزیر خارجه فرانسه به نماینده دولت ایران همراه بود… (سایت حکومتی مرصاد نیوز- ۱۱تیر ۹۶)

همین سایت در حسرت از تکرار شبه کودتای ۱۷ژوئن می‌نویسد:

«از سال ۸۲تا ۹۶ چه تفاوتی در رویکرد دولت فرانسه به رجوی رخ داده که از برخورد با تروریستها تا میزبانی ضیافت آنها تغییر نقش داده است؟».

و سپس طینت تروریستی خود را به نمایش می‌گذارد و با چماق فرسوده تهدید کشور ثالث می‌گوید:

«طبق قانون بین‌الملل دول قربانی تروریسم «حق دفاع مشروع در برابر عملیات‌های مسلحانه‌ی گروه‌های مخالف غیردولتی مستقر در سرزمین کشور ثالث» دارند». (همان منبع)

اما چون می‌داند این حربه مدتهاست کهنه شده و سیاست مماشات به کناری گذاشته شده است، ناچار زبونانه اعتراف می‌کند و از قضا فرصت را غنیمت شمرده و در جنگ گرگ‌ها، خفت و خواری باند مقابل را نشان می‌دهد:

«… میزبانی فرانسه از ظریف به گرمی استقبال از رجوی نبود. ویدیوی منتشر شده از بی‌احترامی وزیر خارجه فرانسه در پس زدن دست ظریف که می‌خواست با او مصافحه کند [دست بدهد] ، در شبکه‌های اجتماعی طی دیروز و امروز جزو پربازدیدترین ویدیوها بوده است».

نمونه سوم:

سوز و گداز رژیم آخوندی از موافقت فرانسه در برگزاری گردهمایی بزرگ کهکشان

«… فرانسه در این میان کشوری است که با سیاستهای خود خسارات زیادی را به ایران وارد کرده است که نمی‌توان آنها را هیچگاه فراموش کرد… فرانسه اگر خواهان روابطی ماندگار و مستحکم با جمهوری اسلامی ایران است، باید دست از حمایت از (مجاهدین) بردارد و به آنها اجازه برگزاری میتینگ های ضدایران را ندهد… جالب است وزیر خارجه سابق فرانسه در این میتینگ حضور داشته است!… فرانسه باید بفهمد – یا ایران یا مجاهدین- آنگاه پس از تصمیم دولتمردان این کشور می‌توان درباره آینده روابط تهران پاریس برنامه‌ریزی کرد…». (سایت حکومتی اتاق خبر ۲۴- ۱۱تیر ۹۶)

واقعیت این است که هر بار بزرگترین گردهمایی سالانه مجاهدین، با شرکت صدها هزار تن از ایرانیان آزاده و اشرف‌نشانان در سراسر جهان، برگزار می‌شود، حجم و میزان واکنش‌های هراس‌آلود سرکردگان نظام ولایت فقیه بیانگر میزان تأثیر سیاسی و اجتماعی این گردهمایی است. امسال اما همه کارگزاران نظام رو به سقوط ولایت افسار پاره کرده‌اند. این همان حلقه آتشین کهکشان (گردهمایی بزرگ) است که گریبان آنها را سخت گرفته است!

برگرفته از سایت مجاهد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.