کنفرانس در کلوپ ملی مطبوعات آمریکا موج اعدامها و نقض حقوق بشر در ایران+کلیپ

74

کنفرانس در کلوپ ملی مطبوعات در واشنگتن در حمایت از جنبش دادخواهی شهیدان قتل عام ۶۷ و بررسی نقض حقوق بشر توسط رژیم آخوندی، ساعاتی پیش با حضور شخصیت‌های برجسته آمریکایی برگزار شد.

در کنفرانس واشنگتن که تحت عنوان «ایران، جایی که قتل عام‌کنندگان حکومت می‌کنند» برگزار شده بود، سخنرانان عبارت بودند از:

مجاهدین-کنفرانس-آمریکا-ایران-اعدام-03

سفیر کنت بلکول سفیر پیشین آمریکا در کمیسیون حقوق‌بشر در ژنو

لیندا چاوز، مدیر پیشین روابط عمومی کاخ سفید

سفیر آدام ارلی، سخنگوی پیشین وزارت خارجه و سفیر پیشین آمریکا در بحرین

سفیر مارک گینزبرگ، سفیر پیشین آمریکا در مراکش

سونا صمصامی نمایندة شورای ملی مقاومت ایران در آمریکا

کنفرانس در کلوپ ملی مطبوعات آمریکا موج اعدامها و نقض حقوق بشر در ایران

در این کنفرانس که با حضور خبرنگاران مطبوعات آمریکایی و بین‌المللی برگزار شد، انتشار کتاب جدید دفتر نمایندگی شورا در آمریکا دربارة قتل عام ۶۷ اعلام شد.

این کتاب ۱۶۴ صفحه‌یی، حاوی دو تقریظ از سناتور جوزف لیبرمن کاندیدای پیشین معاون ریاست‌جمهوری آمریکا و مایکل موکیزی وزیر پیشین دادگستری آمریکاست. پیشگفتار کتاب توسط سفیر کنت بلکول و دیباچة آن توسط سر جفری رابرتسون نوشته شده است.

کتاب «ایران، جایی که قتل عام‌کنندگان حکومت می‌کنند» حاوی ۹ فصل به‌علاوة ضمائمی از مدارک مستند پیرامون قتل عام ۶۷ و اسناد جنایت علیه بشریت هم‌چون فتوای خمینی جلاد برای کشتار جمعی مجاهدین است.

در کنفرانس در کلوپ ملی مطبوعات، پس از اعلام انتشار این کتاب توسط سفیر آدام ارلی که مدیریت جلسه را برعهده داشت، سخنرانان در صحبت‌هایشان با اشاره به موج اعدام‌ها و استمرار جنایات ضد بشری رژیم علیه مردم ایران، تأکید کردند که عاملان قتل عام ۳۰ هزار زندانی سیاسی در سال ۶۷ هم‌چنان در مسند قدرتند.

سخنرانان به تشکیل کمیته تحقیق بین‌المللی در راستای محاکمه مسئولان قتل عام ۶۷ و حسابرسی از سران رژیم آخوندی به‌خاطر جنایات ضد بشری‌اش فراخوان دادند.

آنها هم‌چنین بر حمایت خود از مبارزه مردم و مقاومت ایران برای استقرار آزادی و دموکراسی تأکید کردند…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here