کنفرانس در پارلمان نیو سات ولز استرالیا، حمایت از اعتراضات و مقاومت مردم ایران

4
کنفرانس در پارلمان نیو سات ولز استرالیا، حمایت از اعتراضات

به مناسبت روز جهانی حقوق بشر یک کنفرانس در پارلمان نیو سات ولز، استرالیا برگزار شد. 

در این کنفرانس که به ریاست مشترک دکتر مریدیس برگمن رئیس پیشین مجلس سنای ایالت نیو سات ولز و آقای پیتر مورفی مسئول کمیته استرالیائی‌ها- حامی دمکراسی در ایران برگزار شد، لیندا ولت، نماینده مجلس از حزب کارگر و وزیر سایه ورزش، دیوید شوبریج، نماینده مجلس از حزب سبزها و دکتر فیل گلندنینگ، رئیس شورای پناهندگی استرالیا و مسئول سازمان ادموند رایس سنتر و مریم صادقپور، ازسوی انجمن دفاع از آزادی و حقوق بشر درایران- استرالیا سخنرانی کردند.

شرکت کنندگان دراین کنفرانس در قطعنامه پایانی آن، دولت استرالیا را به برگزیدن یک سیاست قاطع در قبال دیکتاتوری تروریستی حاکم فراخواندند.

در آغاز این کنفرانس، بعد از سخنرانی افتتاحیه توسط دکتر مریدیس برگمن، لیندا ولت، نماینده پارلمان استرالیا ضمن بزرگداشت روز جهانی حقوق بشر، سرکوب زنان ایران توسط رژیم زن ستیز آخوندی را محکوم کرد. وی نقش برجسته زنان در مقاومت ایران را ستود و حمایت و همبستگی خود را با اعتراضات و قیام مردم ایران ابراز کرد

دیوید شوبریج نماینده پارلمان استرالیا و از حامیان دیرینه مقاومت ایران در استرالیا، سخنران دیگر این کنفرانس بود. وی با تاکید بر اینکه رژیم حاکم بر ایران رکوردار اعدام در جهان است، اقدامات سرکوبگرانه دیکتاتوری آخوندی را محکوم کرد و گفت مردم ایران نشان داده‌اند که از رژیم حاکم منزجرند و خواستار یک حاکمیت مبتنی بر آزادی هستند.

کنفرانس استرالیا حمایت از کارگران و ایران

وی تاکید کرد: ما برای استقرار آزادی و دموکراسی، در کنار مردم و مقاومت ایران ایستاده‌ایم و برای شما بهترین آرزوها را داریم.

دکتر فیل گلندنینگ رئیس شورای پناهندگی استرالیا و مسئول سازمان ادموند رایس سنتر، تروریسم افسارگسیخته بین المللی رژیم را محکوم کرد. وی ضمن حمایت و همبستگی با مقاومت و قیام مردم ایران تاکید کرد: آخوندهای زن‌ستیز حاکم برایران از اینکه که درراس مقاومت ایران زنی شجاع هم چون مریم رجوی علیه آنها ایستاده است، بسیار می‌ترسند.

وی با یادآوری مشاهداتش از دوبار سفر به آلبانی و دیدار با رزمندگان و همچنین کارزار شیطان سازی و دروغپراکنی رژیم علیه مقاومت ایران افزود: مقاومت ایران، مقاومتی است که در نهایت، این رژیم را به زیر خواهد کشید

در این کنفرانس مریم صادقپور به بررسی قیام مردم ایران پرداخت و دولت استرالیا را به اتخاذ سیاستی قاطع در برابر دیکتاتوری ترویستی آخوندها فراخواند

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here