کنفرانس در واشینگتن – «سیاست ایالات متحده در قبال رژیم ایران: مسیر رو به پیش»+ فیلم

67
کنفرانس در واشینگتن1

روز دوشنبه ۲۸آبان ۹۶ کنفرانسی در کلوپ ملی مطبوعات واشینگتن تحت عنوان «سیاست ایالات متحده در قبال (رژیم) ایران: مسیر رو به پیش» با حضور سناتور جوزف لیبرمن کاندیدای پیشین معاون ریاست‌جمهوری آمریکا و ژنرال چاک والد جانشین پیشین فرمانده نیروهای آمریکا در اروپا برگزار شد.

 

کنفرانس در واشینگتن

در این کنفرانس که توسط سازمان جوامع ایرانی در آمریکا برگزار شده بود و مدیریت آن‌را پروفسور ایوان ساشا شیهان مدیر برنامه تعارضات و مذاکرات در دانشگاه بالتیمور برعهده داشت، سخنرانان بر لزوم خلع ید از رژیم آخوندی در کشورهای منطقه به‌عنوان راه‌حل تضمین صلح و امنیت خاورمیانه، تأکید کردند.

آنها در سخنانشان ضمن محکومیت جنایات رژیم آخوندی علیه مردم ایران، به حمایت از مبارزه مقاومت ایران علیه فاشیسم دینی فراخوان دادند.

کنفرانس در واشینگتن2

سناتور لیبرمن در سخنان خود رژیم آخوندی را تهدیدی برای امنیت و آزادی دانست، ضمن تأکید بر لزوم به‌رسمیت شناختن مقاومت ایران و جایگزین دموکراتیک رژیم حاکم گفت: واقعیت این است که رزمندگان آزادی ایران می‌توانند به پیروزی نائل شوند.

سناتور لیبرمن با اشاره به قتل‌عام سی هزار زندانی سیاسی در سال ۶۷ افزود: قتل و کشتاری که در سال ۱۹۸۸ اتفاق افتاد، متوقف نشده و مردم ایران هم‌چنان با اعدام و شکنجه و سرکوب روبه‌رو هستند. از زمان روی کار آمدن روحانی، بیش از ۳۰۰۰نفر بدار آویخته شده‌اند… در ایران اعتراضات گسترده مردمی علیه رژیم در جریان است که مطبوعات آن‌را پوشش نمی‌دهند. این اعتراضات علیه فساد حکومتی است… که آخوندها و سپاه پاسداران اقتصاد آن‌را تحت سلطه خود دارند…

در کنفرانس «سیاست ایالات متحده در قبال (رژیم) ایران: مسیر رو به پیش»، که در کلوپ ملی مطبوعات واشینگتن برگزار شد، ژنرال چاک والد نیز در سخنرانی خود گفت: رژیم ایران در برجام تقلب می‌کند… تأسیسات نظامی بسیاری هستند که بازرسان به آن دسترسی ندارند و ممکن است رژیم در همان سایت‌ها، تسلیحات اتمی تولید کند.

مشروح گزارشهای کنفرانس در کلوپ ملی مطبوعات واشینگتن که با حضور خبرنگاران چندین رسانه بین‌المللی برگزار شد، در روزهای آینده از سیمای آزادی پخش خواهد شد.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here