سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

کنفرانس دربرلین باحضور شخصیت‌های سیاسی و حقوقی و نمایندگان پارلمان، ۲۲ اوت ۲۰۱۸

0 45

افشای جزئیات جدید مربوط به پرونده اسدالله اسدی

دیپلمات تروریست دستگیر شده رژیم در خاک آلمان

ضرورت محاکمه این مزدور و اعمال قاطعیت در قبال

تروریسم رژیم آخوندی و بستن لانه‌های جاسوسی

روز چهارشنبه یک کنفرانس مطبوعاتی در برلین با شرکت شخصیت‌های سیاسی و حقوق و نمایندگان پارلمان فدرال آلمان با حضور خبرنگاران شماری از رسانه‌های آلمان در برلین برگزار شد.

کنفرانس برلین 2

در این کنفرانس، ادوارد لنتنر (معاون پیشین وزیرکشور آلمان)، مارتین پاتسلت (نماینده پارلمان فدرال آلمان)، هیله گوزه یاکوب (رئیس سندیکای مددکاران اجتماعی و دبیر کمیته آلمانی همبستگی برای ایران آزاد)، و برند هویزلر (نایب رئیس و سخنگوی حقوق بشر کانون وکلای برلین) و همچنین جواد دبیران معاون نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران در آلمان شرکت و سخنرانی کردند

در این کنفرانس مطبوعاتی، اطلاعات و جزییات جدید مربوط به پرونده دیپلمات تروریست دستگیر شده رژیم در آلمان اسدالله اسدی و سابقه فعالیت‌های تروریستی وی افشاء شد.

سخنرانان در این کنفرانس همچنین گسترش اقدامات تروریستی نخستین حکومت حامی تروریسم در جهان را تشریح کردند و تاکید کردند که دیکتاتوری مذهبی حاکم بر ایران که در مقابل گسترش قیام مردم ایران درمانده شده است، تنها راه خلاصی را در تشدید اقدامات تروریستی علیه جنبش مقاومت یافته است.

سخنرانان کشورهای غربی را به قاطعیت در برابر رژیم بانکدار تروریسم درجهان فراخواندند و خواستار محاکمه دیپلمات تروریست دستگیر شده رژیم و اخراج جاسوسان و ماموران گشتاپوی آخوندی در آلمان و کشورهای اروپایی شدند.

مشروح گزارش این کنفرانس متعاقبا منتشر خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.