سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

کنفرانس بین‌المللی در بروکسل، پاسخ اروپا و آمریکا موج تروریسم رژیم آخوندی

0 27

کنفرانس بین‌المللی در بروکسل

با حضور شخصیت‌های برجسته سیاسی و حقوقدانان

پاسخ اتحادیه اروپا و آمریکا

به موج جدید تروریسم رژیم آخوندی 

۱۲ مهر ۱۳۹۷ – ۴ اکتبر ۲۰۱۸

لزوم اخراج دیپلمات‌تروریست‌ها و مزدوران اطلاعات آخوندی

بستن سفارت‌خانه‌ها و لانه‌های جاسوسی رژیم در اروپا

کنفرانس بین‌المللی در بروکسل

سخنرانی دکتر آلخو ویدال کوآدراس – رئیس کمیته بین‌المللی در جستجوی عدالت:

عصر بخیر به همه و خوش آمدید به این کنفرانس در مورد موج «جدید تروریسم (رژیم) ایران»، جایی که ما تلاش خواهیم کرد پاسخ‌های اتحادیه اروپا و ایالات متحده را به این تحولات بررسی کنیم.

در ماه مارس طرح تروریستی برای انفجار در یک گردهمایی سازمان مجاهدین خلق ایران در آلبانی کشف شد. در ماه ژوئن یک طرح تروریستی دیگر برای انفجار در گردهمایی بزرگ سالانه اپوزیسیون دموکراتیک ایران در پاریس با حضور ده‌ها هزار شرکت‌کننده و چند صد تن از میهمانان برجسته بین‌المللی نیز کشف و افشا شد و خوشبخانه از آن جلوگیری شد.

در ماه اوت دادگستری ایالات متحده اعلام کرد که دو تبعه رژیم ایران دستگیر شده‌اند، به‌دلیل جاسوسی علیه اعضای مجاهدین در آمریکا، آنها همچنین علیه یک مرکز یهودی جاسوسی می‌کردند.

شما هم‌چنین احتمالا میدانید که دیپلمات (رژیم) ایران هم در آلمان دستگیر شده به‌خاطر تحویل‌دادن مواد منفجره و چاشنی به دو فرد تروریستی که به آن اشاره شد.

دو روز پیش، یک دادگاه آلمان تأیید کرد که دیپلمات دستگیر شده، اسدالله اسدی، باید تحویل مقامات قضایی بلژیک بشود.

بر اساس آن‌چه که علناً در دسترس است، زوجی که در بلژیک دستگیر شده گفته‌اند که اسدی، این دیپلمات، مواد منفجره را به آنها داده است. آنها هم‌چنین گفته‌اند که در حال کار کردن تحت نظارت وی بوده‌اند؛ تحت نظارت این دیپلمات (رژیم) ایران که محل مأموریتش در وین بوده است. آنها سال‌ها بوده که تحت نظارت وی کار می‌کرده‌اند و او را در شهرهای مختلف اروپایی ملاقات کرده بودند و هم‌چنین در تهران و هر بار او به آنها برای خدماتشان پول نقد می‌داده.

هدف کنفرانس امروز بررسی پاسخ سیاسی کشورهای اروپایی از اتحادیه اروپا و هم‌چنین ایالات متحده است به این تلاش‌های تروریستی رژیم ایران علیه اپوزیسیون دموکراتیک ایران.

طبق یک ابلاغیه افشا شده از وزارت امور خارجه فرانسه، این کشور دیدارهای دیپلمات‌هایش را به ایران به‌طور نامحدودی متوقف کرده است که علت آن این طرح تروریستی است.

اوایل این هفته در دوم اکتبر، فرانسه دارایی‌های نفرات اطلاعاتی (رژیم) ایران را مسدود کرد که در پاسخ به طرح بمبگذاری افشا شده‌یی صورت گرفت که قرار بود در ۳۰ ژوئن در ویلپنت انجام شود.

مقامات بلژیکی، از خدمات کسانی که این طرح را کشف کرده‌اند تقدیر کرده‌اند. تشکر دوباره از این‌که به اینجا آمدید.

متن پیام خانم مریم رجوی به کنفرانس بین‌المللی در بروکسل:

لینک –مریم رجوی:‌ سکوت در برابر تروریسم ملاها زیان‌بارترین نوع مماشات با استبداد دینی

سخنرانی جولیو ترتزی – وزیر خارجه پیشین ایتالیا: 

متشکرم. مفتخرم از صحبت در این پنل برجسته تا بتوانم راجع به موضوعی صحبت کنم که مخفی نگه داشته شده، به‌طوری که برخلاف تنها درمان و استراتژی است که در مقابله با تروریسم وجود دارد.

امروز همچنین باید تبریک بگوییم که در پایان این تونل نوری وجود دارد. یک عنصر مثبت و آرامش‌بخش وجود دارد. یک عنصر اطمینان‌بخش در عملکردی که توسط بعضی دولت‌ها اتخاذ شده است. توسط تعدادی از افراد. توسط همه شما. توسط رئیس‌جمهور برگزیده خانم رجوی و حامیان، حامیان درحال گسترش شورای ملی مقاومت ایران. حامیان در حال رشد که می‌توانیم ببینیم در بعضی کشورهای اروپایی و در بعضی پارلمان‌های ملی در اروپا و هم‌چنین در پارلمان اروپا. این حمایت‌ها برانگیخته می‌شود و نشان داده می‌شود بوسیله آنچه که در چند روز اخیر اتفاق افتاده است. هفته پیش تصمیم بسیار مهمی توسط یک دادستان آلمان اتخاذ شد تا استرداد به بلژیک را مد نظر قرار دهد؛ (استرداد) اسدالله اسدی، در اتریش مأموریت داشته و به‌وضوح مصونیت دیپلماتیک به او داده شده بود تا بتواند شبکه‌یی از تروریست‌های (رژیم) ایران را در اروپا کنترل و توانمند کند. این خبر بسیار خوبی بود، امروز که دستور این اخراج داده شده و ابلاغ شده است. و به‌دنبال این موضوع، دولت فرانسه و هم‌چنین آن‌طور که در رسانه ای انگلیسی دیده‌ام، مقامات انگلستان، سرانجام این مسئله را بطور علنی مطرح کرده‌اند، با بیان این واقعیت. این بسیار مثبت بود که امروز صبح دیدیم. این انعکاس بسیار بزرگ امروز توسط روزنامه لوموند. ولی آن‌چه که علنی می‌شود، به‌خاطر این تحقیقات، روش‌هایی هستند که (رژیم) ایران ساخته و پرداخته است. یک شبکه، در سالهای اخیر، دست‌کم طی ۱۰ یا ۱۵ سال گذشته در فرانسه؛ و این داستان در مورد «مرکز الزهرا که رله نفوذ (رژیم) ایران در فرانسه است» و این داستان، به شما می‌گوید که نه تنها سازمان‌های تروریستی در اروپا در صحنه هستند، بلکه شبکه‌یی از جوامع و گروه‌های فرهنگی و گروه‌های سیاسی و حقوق بشری و مدافع حقوق بشر و یا افرادی که مدعی فعالیت برای صلح در جهان یا در مدیترانه برای گفتگو بین اعضای جامعه مسلمان و دیگر مذاهب در اروپا هستند، آنها چنین ادعاهایی را می‌کنند. ولی در واقع مستقیماً به (رژیم) ایران وصل هستند و در حال سازماندهی طرح‌ها و جمع‌آوری پول، تبلیغ حزب‌الله یا جهاد اسلامی و تبلیغ افراطی‌ترین گروه‌ها در جوامع اسلامی در اروپا هستند. این چیزی است که باید روی آن در انظار عمومی و در رسانه‌ها تأکید شود.

و این نقشی است که یک دولت باید داشته باشد. علنی کند که این‌گونه نفوذها در زندگی سیاسی ما و حتی در فرهنگ ما وجود دارند؛ حضور آنها در این انجمن‌هاست که مستقیماً تغذیه مالی و سازماندهی‌شان توسط یک کشور خارجی صورت می‌گیرد، با هدفی مشخص برای بی‌ثبات‌کردن جامعه و کشور ما. فکر می‌کنم که این شاید شروع کار باشد. افشاگری این رفتار که سران (رژیم) ایران دارند. این باید در کشورهای دیگر هم گسترش پیدا کند. جاهایی که ما مسئله مشابهی داریم.

من هیچ‌گونه رازی را بر ملا نمی‌کنم وقتی که می‌گویم، سازمان‌های مشابهی در ایتالیا وجود دارند و فعال هستند، در رم، در کالیاری.

بنابراین، در رابطه با این موضوع با خانم رجوی هم‌نظرم که باید موضع مؤثرتر و محکم‌تری توسط اتحادیه اروپا اتخاذ شود. هم در معنی و هم در پیامی که ما به عموم می‌فرستیم و برای جامعه بین‌المللی می‌فرستیم. در ضمن اتحاد هم ضروری است؛ اتحاد بین اتحادیه اروپا و ایالات متحده. چون فقط با اتحاد، و این مسئله آن‌چنان برای امنیت اروپا سنگین و تهدید آمیز است، این وضعیت تروریسم تحت حمایت (رژیم) ایران، آن‌چنان سنگین است که ما باید همراه با هم با آن بجنگیم، یعنی اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها در برابر این تهدید بسیار جدی که روی امنیت اروپا تأثیر می‌گذارد.

(رژیم) ایران امروز به‌عنوان یک حکومت تروریستی تهدیدی بزرگ‌تر را از آن چیزی است که ما به‌عنوان «دولت اسلامی» برای اروپاییان شناخته بودیم. بسیار متشکرم.

سایت کمیسیون خارجه

ایران-افشاگر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.