سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

آخوند گروگانگیر مشاور وزیر اطلاعات ملایان بوده است

0 48

کمیسیون امنیت-آخوند گروگانگیر در استرالیا دو دهه پیش اعلام کرده بود مشاور وزیر اطلاعات ملایان بوده است

آخوند گروگانگیر در استرالیا دو دهه پیش اعلام کرده بود مشاور وزیر اطلاعات ملایان بوده و اطلاعات کامپیوتری را از ایران خارج کرده است

وزارت خارجه فاشیسم مذهبی در ایران درباره آخوند گروگانگیر در استرالیا ادعا کرد: «سوابق و شرایط روحی و روانی این فرد که نزدیک به دو دهه قبل به استرالیا پناهنده شده به‌طور مکرر با مقامات استرالیا مطرح شده است و وضعیت وی برای مسئولان آن کشور کاملاً روشن است…» (سخنگوی وزارت خارجه-تلویزیون رژیم- ۲۵ آذر ۹۳) .

از سوی دیگر خبرگزاری نیروی تروریستی قدس (تسنیم- ۲۵ آذر ۹۳) اعلام کرد : «هارون مونس فردی است که در سال ۱۳۷۴ به‌دلیل کلاهبرداری از ایران گریخت و دولت استرالیا او را به‌عنوان پناهنده سیاسی پذیرفت… و به‌رغم پیگیری پلیس ایران از طریق اینترپل، او را تحویل تهران نداد».

خبرگزاری سپاه پاسداران نیز با سمت دادن عمدی گروگانگیری جنایتکارانه علیه پناهندگان ایرانی در کشورهای مختلف جهان، آخوند گروگانگیر را «کلاهبرداری» معرفی کرد «که به بهانه پناهندگی سیاسی تحویل ایران نشد» .

خبرگزاری سپاه پاسداران افزود : پدیده هارون مونس که «در سیستم قضایی ایران پرونده کیفری دارد و تحت تعقیب است» یک استثنا نیست و «سالهاست برای کشورهای غربی این پدیده امری عادیست که هر فردی با هویت ایرانی، سابقه محکومیت کیفری خود را فاکتور کرده و با نثار کردن چند فحش و ناسزا به دولت ایران، به مقام پناهندگی این دولتها نائل آید…»

در همین رابطه شبکه خبر رژیم خاطر نشان کرد «این روزها باید منتظر بود تروریسم دامن خود آنها را بگیرد» (۲۵ آذر ۹۳) .

اما بر خلاف دعاوی رژیم آخوندی، آخوند گروگانگیر که هفته گذشته از طریق وب سایت با داعش بیعت کرد و نام واقعی او محمد حسن منطقی بروجردی است، پس از آن که از ایران به استرالیا گریخت، اعلام کرده بود مشاور وزیر اطلاعات رژیم بوده و از اسرار زیادی آگاه است و اطلاعات کامپیوتری را از ایران خارج کرده است. مأمور پیشین اطلاعات آخوندها در استرالیا، به خاطر همدستی در قتل همسر سابقش و همچنین جرائم متعدد اخلاقی، تحت پیگرد قرار داشت اما به قید وثیقه آزاد شده بود.

امروز (سه شنبه۲۵آذر) سایت فایننشال ریویو در استرالیا یادآوری کرد که منطقی بروجردی «در مصاحبه با ای.بی.سی A.B.C در سال ۲۰۰۱ گفته بود او یک جاسوس ایرانی بوده و توسط دولت خودش به‌کار گرفته شده بود… وقتی از او سؤال شد که چرا در سال ۱۹۹۶ از ایران فرار کرده است ، گفته بود او قبلاً برای وزارت اطلاعات ایران کار می‌کرده و خانواده‌اش را برای چهار سال است ندیده چرا که (حکومت) ایران به آنها اجازه خروج نمی‌دهد. او در آن زمان گفته بود: رژیم ایران می‌خواهد مرا ساکت کند چرا که من اطلاعات سری در مورد دولت ایران و در مورد عملیاتهای تروریستی آنها در اختیار دارم… »

بروجردی در ۷ آبان ۱۳۷۹ (۲۸ اکتبر ۲۰۰۰) در یک نامه سرگشاده به دبیرکل ملل متحد نوشته بود که چهار سال است از ایران خارج شده اما حکومت اسلامی نمی گذارد همسر و فرزندان او به ویژه دو دختر ۵ ساله و ۱۲ ساله اش از ایران خارج شوند و آنها را به گروگان گرفته است.

در ۱۷ بهمن ۱۳۷۹ (۵ فوریه ۲۰۰۱) بروجردی در یک پیام تلفنی به بخش فارسی رادیو اسرائیل گفت: «زمان افشای اطلاعات فرارسیده است» . متعاقباً در ۱۹ فروردین ۱۳۸۰ (۸ آوریل ۲۰۰۱) در همین رادیو فاش کرد که با فیروزآبادی رئیس ستاد نیروهای مسلح تحت امر خامنه ای درباره انفجار خوبر در عربستان گفتگو داشته است. انفجاری که به وسیله نیروی تروریستی قدس تحت فرماندهی پاسدار احمد وحیدی در ۵ تیر ۱۳۷۵ (۲۵ ژوئن ۱۹۹۶) انجام شد. پاسدار وحیدی همان وزیر دفاع دولت دوم احمدی نژاد است.

شایان یادآوری است که نیروی تروریستی قدس به سیاق ثابت و همیشگی رژیم آخوندی امروز در یک دروغ مضحک، عجولانه ادعا کرد که آخوند گروگانگیر «از اخراجیهای یکی از دانشگاههای کشور بوده و پس از مدتی نیز جذب گروهک تروریستی منافقین نیز شده بود»!

شورای ملی مقاومت ایران

کمیسیون امنیت و ضد تروریسم

۲۵ آذر۹۳ (۱۶ دسامبر۲۰۱۴)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.