سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

کمیسیون‌امنیت – دستور «سری، فوری و بسیار جدی» مالکی به دستگاه امنیتی عراق: تحقیقات در مورد تهاجم به قرارگاه اشرف را به طور نهایی ببندید، اقدامات لازم را به سرعت اتخاذ کنید

0 2

جمعه, ۲۵ مهر ۱۳۹۳ ۱۹:۰۷

پس از جنایت علیه بشریت در اشرف در روز ۱۰ شهریور ۹۲، سازمانهای بین المللی مدافع حقوق بشر از قبیل عفو بین الملل، اتحادیه اروپا، دولت و سنا و کنگره آمریکا، شماری از دولتهای اروپایی، همچنین کانادا و استرالیا ، پارلمان اروپا، شورای اروپا، سازمان ملل، کمیسر عالی پناهندگان ملل متحد و کمیسر عالی حقوق بشر، هزاران پارلمانتر در پنج قاره جهان، کلیسا، علمای مسلمین در عراق و مصر و قطر، اتحادیه های وکلا و جنبشهای آزادیبخش فلسطین و سوریه؛ همراه با میلیونها تن از مردم در کشورهای مختلف جهان خواهان تحقیقات مستقل و بیطرفانه درباره این یورش و کشتار و گروگانگیری و سپردن آمران و عاملان آن به عدالت شدند. سند زیر به تاریخ ۲۲ اکتبر ۲۰۱۳ (۳۰ مهر ۱۳۹۲) مبین منتهای وحشت و هراس مالکی و پدرخوانده اش خامنه ای است که قیمومیت او را در مقام نخست وزیری عراق به عهده داشت. اگر خلیفه ارتجاع و دست نشاندگان و مزدوران عراقی و ایرانی ریگی به کفش نداشتند می باید از تحقیقات مستقل بین المللی استقبال و بر آن پافشاری می کردند. اما مزدوران مزبور در منتهای رذیلت و جنایت پیشگی مذبوحانه تلاش کردند تقصیرات را متوجه مقاومت ایران و مجاهدان اشرفی نمایند.

اما در سند زیر، نخست وزیری عراق به مصداق «الخائن خائف» که ترس و وحشت خائن جنایتکار را از برملا شدن حقیقت بیان می کند، به طور سری و فوری و جدی به دستگاه امنیتی عراق دستور می دهد که تحقیقات در مورد تهاجم به اشرف را به طور کامل و نهایی ببندد و حتی پرونده آن را هم به کمیته بستن اشرف در نخست وزیری بسپارد.

این سند که نسخه هایی از آن در بیت العنکبوت خامنه ای و فرماندهی نیروی تروریستی قدس، شورایعالی امنیت رژیم و وزارتخارجه و اطلاعات بدنام آن موجود است، به روشنی نشان می دهد که تمام اظهارات و گزارشها و دعاوی «تحقیقات» از جانب حکومت عراق در مراحل بعدی، از جمله ادعای تحقیقات از جانب وزارت سرکوبگر موسوم به حقوق بشر در این کشور، به طور کامل یاوه گویی و سناریوسازی مسخره و مصنوعی است. سکوت و چشم‌پوشی سازمان ملل و یونامی و آمریکا نیز گواه جانبداری از جنایتکار نوری مالکی است.

شورای ملی مقاومت ایران

کمیسیون امنیت و ضد تروریسم

۲۴ مهر۹۳ (۱۶ اکتبر۲۰۱۴)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.