سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

کمیسیون‌امنیت – خـدمـت «۲۴سـاعـتـه» بـرای سـاواک آخــونـدی

0 31

 

وزارت اطلاعات آخوندی قصد دارد از همه امکانات خود و هم‌چنین افراد و «رسانه های تحت نفوذ» در آمریکا برای مقابله با تظاهرات سالگرد ۳۰خرداد استفاده کند. ازجملهٌ این اقدامات به‌کارگیری «رادیو ۲۴ساعته» و اسدالله مروتی در لس‌آنجلس است. گزارشات دریافتی حاکی است که وزارت اطلاعات از مروتی خواسته است که فعالیتهایش را علیه مجاهدین برای مقابله با تظاهرات ایرانیان در سالگرد ۳۰خرداد افزایش دهد و مناسبات خود با پلیس و دیگر سرویسها را هم در این‌باره به‌خدمت بگیرد تا «حداکثر موانع ممکن» برای تظاهرات ایجاد شود.

مروتی درجریان سفر آخوند خاتمی به‌نیویورک «رادیو ۲۴ساعته» را به‌بلندگوی تبلیغاتی آخوندها تبدیل نمود و سخنرانیهای خاتمی را به‌طور کامل و مستقیم پخش کرد. تبلیغات مشمئزکنندهٌ رادیو ۲۴ساعته برای آخوند خاتمی، نفرت و انزجار ایرانیان مقیم آمریکا را برانگیخته تاجایی که بسیاری از همپالکیهای سابق او را نیز به اعتراض واداشت.

ساواکی دیروز در خدمت وزارت اطلاعات

اسدالله مروتی که امروز سنگ آخوندهای جنایتکار را به‌سینه می‌زند و افتخار می‌کند که برای ممانعت از سرنگونی آخوندها «پشت نیروهای رژیم خواهد رفت و علیه مجاهدین خواهد جنگید»، در دوران شاه نیز افتخار! خدمت به استبداد سلطنتی و ریزه‌خواری دربار ملوکانه! را داشته است. مروتی در زمان شاه عضو «حزب مردم» (حزب اسدالله علم، وزیر دربار شاه) بود و سنگ ارتشبد خاتمی (شوهرخواهر شاه) را به‌سینه می‌زد.

او برای آزاد کردن اموالش در ایران از سال۵۹ با مقامات رژیم در تهران و از سال۷۲ با شخص کمال خرازی، نمایندهٌ وقت رژیم در ملل متحد ارتباط برقرار کرد و از پاییز سال۷۲ رادیو ۲۴ساعته را به‌طور فعال در اختیار وزارت اطلاعات قرار داد. متقابلاً رژیم قسمتهایی از اموال مصادره شده را به او بازگرداند.

برای پیش‌بردن خطوط وزارت اطلاعات در رادیو ۲۴ساعتهٌ لس‌آنجلس، مروتی از سال۷۵ ناصر خواجه‌نوری مأمور شناخته‌شدهٌ وزارت اطلاعات در واشینگتن را به‌عنوان مشاور خود به برنامه‌سازان این رادیو معرفی کرد.

درحال حاضر، مروتی با تعداد دیگری از عناصر رژیم در داخل کشور ازجمله با دفتر مهاجرانی و عیسی سحرخیز، مدیرکل مطبوعات وزارت ارشاد و… در تماس است.

شرکت در سمینار وزارت اطلاعات

وزارت اطلاعات از طریق خواجه‌نوری در ۳آبان۷۵ برگزاری یک گردهمایی را در پوشش یک سمینار در لس‌آنجلس اعلام کرد. دانشگاه یو.سی.ال.ای که قرار بود محل برگزاری این سمینار باشد وقتی از ماهیت برگزارگنندگان سمینار مطلع شد اجازهٌ برگزاری سمینار را لغو نمود. پس از آن وزارت اطلاعات مجبور شد سمینار را در یک هتل برگزار کند که مروتی هم در آن شرکت داشت.

مروتی که به‌اندازهٌ کافی در میان ایرانیان رسواشده و مورد تنفر و انزجار آنان می‌باشد، با کم‌کردن آهنگها و اضافه‌کردن اذان و قرآن در برنامه‌های رادیو ۲۴ساعته قصد تقرب به رژیم را دارد.

مروتی در ۱۵اسفند۷۶ گردانندهٌ یک بنیاد معلوم‌الحال در آمریکا به‌نام نمازیخواه را به رادیو آورد تا با وی مصاحبه شود. در این مصاحبه وقتی شنوندگان رادیو در مورد سنگسار، نمازیخواه را زیر سؤال بردند، وی در منتهای دریدگی به توجیه این عمل ضدانسانی پرداخت. متعاقباً مروتی وارد صحنه شد و با کمال وقاحت از این رسوایی دفاع کرد.

۱۴خرداد ۱۳۷۸

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.