سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

کمیته بین المللی در جستجوی عدالت بروکسل ۹ آوریل ۲۰۱۹ استقبال از لیست گذاری سپاه پاسداران توسط آمریکا فراخوان به اتحادیه اروپا برای قرار دادن سپاه پاسداران در فهرست تروریسم این اتحادیه

0 308

ایالات متحده، سپاه پاسداران را به عنوان یک سازمان تروریستی خارجی  معرفی کرده است.

سپاه پاسداران یروی متعصب خامنه ای است که در چهار دهه گذشته مسئول جنگ و خونریزی در خاورمیانه و دیگر نقاط جهان بوده است.

سپاه پاسداران علاوه بر نقش مستقیم خود در سرکوب داخلی، امروزه بخش اعظم اقتصاد ایران را کنترل می کند.

سپاه پاسداران مجری اصلی برنامه های مخفی هسته ای و برنامه های موشکی بالستیک رژیم ایران  است که به رغم توافق هسته‌ای همچنان ادامه دارد.

از بین بردن سپاه پاسداران برای ایجاد آزادی و دموکراسی در ایران و صلح و امنیت در خاورمیانه ضروری است. بنابراین از نظر سیاسی لیست گذاری سپاه پاسداران یک گام موثر برای پایان دادن به جنگ و تروریسم در سراسر جهان محسوب می‌گردد.

طی سال ۲۰۱۸، سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات مسئولیت تعدادی از ترورها و توطئه‌های تروریستی در خاک اروپا را به عهده داشتند که منجر به دستگیری یا اخراج حداقل ۶دیپلمات رزیم ایران – ازجمله سفیر – از اروپا شد.

کمیته بین المللی در جستجوی عدالت از لیست گذاری تروریستی سپاه پاسداران به عنوان گامی درست قدردانی می کند و از اتحادیه اروپا می خواهد از طریق قرار دادن سپاه پاسداران در فهرست تروریسم اتحادیه اروپا برای محافظت از شهروندان اروپا از حملات رژیم ایران و برداشتن قدمی قاطع به سوی صلح و ثبات در منطقه خاورمیانه و فراتر از آن اقدام کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.