کشمکش در نظام بر اثر شکست‌های پیاپی آخوندها و ابراز وحشت از سرنگونی محتوم

90

پاسدار حسین شریعتمداری، نماینده خامنه‌ای در کیهان، آخوند روحانی را به خاطر شکست برجام و بی‌عملی حکومت آخوندی در قبال تحریمهای آمریکا به شدت مورد حمله قرار داد و نوشت اگر انقلابی بودن به معنای تأکید بر اصول باشد، با کمال تأسف باید گفت که دولت و مجلس آمریکا از دولت و مجلس ما انقلابی‌ترند! (آنها) همه توان و تمامی اهرم‌های در اختیار را برای مقابله با (نظام) به کار گرفته‌اند و هنوز از وضع فلان تحریم اقتصادی فارغ نشده، وضع تحریم‌های جدید و تازه‌تری را در دستور کار قرار داده و با جدیت دنبال می‌کند.

کیهان خامنه‌ای افزود: اما در این سو، برخی از نمایندگان مجلس با خانم موگرینی به گونه‌ای حقارت‌آمیز عکس سلفی می‌گیرند، دغدغه کنسرت دارند، ظرف ۲۰ دقیقه برجام را تصویب می‌کنند و بعد می‌فرمایند ۲۰ دقیقه هم زیاد بود!… کلاه گشاد برجام را فتح‌الفتوح و معجزه قرن و آفتاب تابان می‌نامند و دنبال تهیه صابون برای شستشوی چهره خجالت زده! آنها هستند و اکنون در پی برجام ۲ و (برجامهای دیگر) هستند.

پاسدار حسین شریعتمداری هم‌چنین با نگرانی نوشت: آمریکا به صراحت اعلام کرده است که براندازی جمهوری اسلامی ایران را به عنوان یکی از خطوط استراتژیک خود، در دستور کار دارد و این خط استراتژیک با تغییر دولت‌ها تغییر نمی‌کند.

کیهان خامنه‌ای در مطلب دیگری با عنوان «مجلس آمریکا مشغول تحریم ها؛ مجلس ما سرگرم حاشیه‌ها» نوشت: انفعال مجلس در کنار رویکرد غلط دولت در خصوص «حفظ برجام به هر قیمت»، موجب افزایش اشتهای تحریمی دشمن و گسترش دامنه گستاخی‌ها خواهد شد.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here