سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

کشف و رسوایی توطئه تروریستی رژیم در گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در پاریس

0 49

پس از هجرت بزرگ مجاهدین و انتقال بدنه سازمان و ارتش آزادیبخش به‌خاک اروپا، تعادل‌قوا بین رژیم و مجاهدین و مقاومت ایران کیفاً تغییر کرد. در شرایط قبل از آن، رژیم هرگاه در بحران‌های سیاسی و اجتماعی تعادل خود رو از دست می‌داد، با حمله به‌مجاهدین در اشرف و لیبرتی سعی می‌کرد تعادل خودش را به‌دست بیاورد. از جمله در بحبوحه قیام ۸۸، جنایت ۶ و ۷مرداد را علیه اشرف طراحی و توسط مزدوران دست‌نشانده‌اش در عراق به‌اجرا گذاشت…

توطئه تروریستی رژیم در گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در پاریس11

بعداز قیام دیماه ۹۶ سرکردگان رژیم یکی پس از دیگری به‌صحنه آمده و با اذعان به‌این مسأله که فرماندهی و هدایت قیام دست مجاهدین است، تهدید به«انتقام»، «تقاص گرفتن»! و «سیلی زدن»! کردند. همین مسأله به‌روشنی گویای این است که در جریان قیام ضربات سنگین و خردکننده‌ای از مجاهدین دریافت کرده‌اند. از جمله ولی فقیه‌ارتجاع خودش به‌صحنه آمد و گفت: «… چند ماه هم هست که دارند نقشه می‌کشند اینکه بیاییم در شهرهای کوچک و از شهرهای کوچک شروع کنیم به‌طرف مرکز بیاییم و مردم را نسبت به‌مطالباتشان فعال کنیم و این‌ها را داغ کنیم این نقشه‌ایه که کشیده شده است چندماه روی این نقشه دارند کار می‌کنند… از ماه‌ها این‌ها آماده بودند خود رسانه‌های[مجاهدین] اعتراف کردند… برند این و اون را ببیند کسانی را در داخل نشان کنند پیدا کنند که بهشان کمک کنند تا بیایند به‌مردم فراخوان بدن فراخوان را هم اونا دادند شعار نه به‌گرانی بذارند این شعاریه که همه خوششان می‌آد با این شعار یک عده‌ای را جذب کنند بعد بیان خودشان وسط اهداف شوم خودشان را دنبال کنند مردم را هم دنبال خودشان بکشند هدف این بود… خسارت زدید به‌ما توی این چند روز ممکن است در آینده هم خسارت بزنید بدانید بی‌تقاص نخواهد بود… » (تلویزیون رژیم -۱۹دی ۹۶)

کشف و رسوالی توطئه تروریستی رژیم در گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در پاریس -2

پاسدار شمخانی دبیرشورای عالی امنیت رژیم در روز۱۱دی۹۶ (پنجمین روز قیام) اعلام کرد: «هدف از دخالت خارجی سازمان یافته، جلوگیری از پیشرفت ایران است و لذا سعی دارند این کشور را از داخل فرو بپاشند» و در ادامه گفت که مجاهدین «پرچم‌های سناریوی سعودی را به‌دست دارند و پاسخ مناسب را از جایی که نمی‌دانند، دریافت خواهند کرد». (خبرگزاری فارس ۱۱دی۹۶)

آخوند حسین طائب رئیس سازمان اطلاعات سپاه نیز اعتراف کرد که مجاهدین «… از مطالبات اقتصادی به‌حق مردم سوءاستفاده و تلاش کردند با تولید ناامنی خواسته‌های ملت را منحرف کنند… البته اقدامات آن‌ها بی‌پاسخ نخواهد ماند و در وقت مناسب به‌آن‌ها سیلی خواهیمزد…» 3-کشف و رسوالی توطئه تروریستی رژیم در گردهمایی بزرگ مقاومت ایراندر

(روزنامه وطن امروز۲۱بهمن۹۶)

به‌دنبال کشف و خنثی شدن توطئه تروریستی رژیم در آلبانی، از آنجا که رژیم بود و نبود خودش را در گرو حضور و فعالیت مجاهدین می‌بیند در صدد توطئه تروریستی جدید همزمان با گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در پاریس برآمد.

این توطئه بزرگ که توسط وزارت اطلاعات طراحی شده بود، قبل از عملی شدن، توسط سرویس‌های اطلاعاتی ۳کشور اروپایی یعنی بلژیک، فرانسه و آلمان کشف و خنثی شد و این اقدام جنایتکارانه رژیم آخوندی به‌روشنی نشان داد که آلترناتیو بلامنازع و بی‌رقیب رژیم، کیست. 4-کشف و رسوالی توطئه تروریستی رژیم در گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در پاریس

براساس تجارب مکرر پیشین، رژیم قبل از دست زدن به‌هر حمله و هجوم نظامی و تروریستی علیه مجاهدین، ابتدا تلاش می‌کند زمینه سیاسی لازم را با شیوه‌های شیطان‌سازی و مخدوش کردن چهره و اعتبار سازمان مجاهدین فراهم کند و معمولا این کار را با استفاده از مزدوران و پادوهای اطلاعاتی خود تحت عنوان اعضای سابق مجاهدین پیش می‌برد.

البته همانگونه که در بالا اشاره شد، چندماه پیش از گردهمایی بزرگ مقاومت در پاریس، طرح تروریستی رژیم در آلبانی کشف و خنثی شد و تعدادی از دست اندرکاران این توطئه تروریستی دستگیر شدند که در اطلاعیه شورا در فروردین ماه ۹۷ به‌شرح زیر آمده است:«… در روز۲فروردین۹۷رسانه‌های آلبانی ازدستگیری۲مأمورایرانی مشکوک به‌فعالیت‌های تروریستی درتیرانا با اسامی«ف. ز» و«س. م» خبر دادند که خود راخبرنگار معرفی می‌کردند… شبکهتلویزیونی ریپورت تی. وی آلبانی خبر داد: «از اوائل ماه مارس آژانس‌های اطلاعاتی و ضد تروریسم۱۰نفر را که گفته میشود میتوانند فعالیت تروریستی را در آلبانی سازماندهی کنند، زیر نظر دارند. تمام اتباع ایران که وارد آلبانی میشوند، در مرز و در مدت اقامت درآلبانی تحت کنترل وسیع قرار میگیرند. آژانس‌های اعمال قانون در آلبانی بطور خاص نگران ایرانیانی هستند که توسط سرویس‌های مخفی تهران ممکن است بکار گرفته شوند تا بتوانند برای صدمه زدن به‌حفاظت ۳۰۰۰ نفر مجاهدین ایرانی پناهنده در آلبانی دست به‌اقداماتی بزنند. » (اطلاعیه شورای‌ملی مقاومت ۳۱فروردین۹۷)

همزمان با گردهمایی شکوهمند مقاومت ایران در ویلپنت پاریس، مزدوران و مأموران وزارت اطلاعات به‌فرموده به جست و خیز میمون وار در خیابانهای پاریس پرداختتند. تلویزیون رژیم در این باره گفت:‌ «این تجمع همزمان با نشست سالانه [مجاهدین] در ویلپنت در حومه پاریس با حضور افراد اجاره‌ای و شخصیت‌های جنگ‌طلب آمریکایی و اروپایی از جمله رودی جولیانی مشاور رییس جمهور آمریکا با مجوز دولت فرانسه برپا شد. » و با آّه و ناله از این وضعیت و نیش و کنایه به‌آخوند روحانی و ظریف می‌گوید:‌ «موضوعی که همچنان نقطه ابهام در رابطه فرانسه با ایران محسوب میشه… »-کشف و رسوالی توطئه تروریستی رژیم در گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در پاریس -5

هدف از به‌خط کردن مأموران وزارت اطلاعات همزمان با برگزاری این گردهمایی در پاریس، سیاسی و تبلیغی نبود. به‌تجربه در اشرف و لیبرتی ثابت شده که این‌ها جزو ماشین جنگ و سرکوب رژیم هستند و ابزاری هستند برای زمینه سازی برای کارهای تروریستی که بعد بتوانند آن را به‌مجاهدین نسبت بدهند.

در ادامه یکی از سایت‌های پوششی وزارت بدنام مدعی شد: «… برابر عکس‌ها و اسناد منتشره، دوتن از اعضای سازمان مجاهدین خلق… مأموریت داشته‌اند که در بحبوحهٔ مذاکرات ایران با اروپا، خرابکاری کنند. اگر این دو واقعا هم قصد بمب گذاری داشتند، این بمب را می‌توانستند بعد از رسیدن به‌فرانسه تامین کرده و بکار بیاندازند و حمل بمب از بلژیک به‌فرانسه، کار عاقلانه‌ای نبوده است. پس این کار، کار مشترک رجوی وسرویس‌های اطلاعاتی متخاصمینی بوده که درصدد انجام خرابکاری در روند مذاکرات ایران و اروپا بوده‌اند…»(سایت نجات رژیم۱۷تیر۱۳۹۷)هشدار رئیس جمهور آمریکا در باره برنامه موشکی رژیم آخوندی

نتیجه اینکه مجاهدین، خودشان قصد ترور خودشان را داشتند. این همان منطق سخیف خمینی دجال است که وقتی شکنجه در زندان‌هایش توسط مجاهدین افشا شد، در منتهای وقاحت گفت:‌ «… خودشان خودشان را شکنجه می‌کنند»… در چارچوب همین منطق سخیف، وزیر خارجه رژیم هم تلاش کرد این توطئه لورفته را، کار خود مجاهدین قلمداد کند و بلافاصله در توییتی در این باره نوشت:‌ «چقدر جالب: همین که ما سفر در سطح رئیس جمهور را به‌اروپا آغاز کردیم، (گزارشی منتشر شد که) ظاهراً عملیاتی ایرانی اتفاق افتاده و توطئه‌گران آن دستگیر شده‌اند…»

اما رسوایی بسا فراتر از این است که قابل انکار باشد در همین رابطه پاسدار سبزعلی رضایی دبیر شورای مصلحت رژیم می‌نویسد: «… در بدترین سناریوی قابل تصور، این دو شخص در مکانی با دیپلمات کشورمان ملاقات داشته‌اند و بسته‌ای نیز رد و بدل شده و از این تبادل توسط سازمان [مجاهدین] یا از طریق دوربین‌های مداربسته تصاویری ثبت شده است. این محتمل‌ترین سناریو برای متقاعد کردن دستگاه‌های اطلاعاتی کشورهای اروپایی برای طراحی یک حمله توسط دیپلمات ایرانی می‌تواند بوده باشد. (سایت تابناک رژیم۱۴تیر۹۷)

البته خنده‌دارترین توجیه را هم قاسمی سخنگوی کودن وزارت خارجه آخوندها در مورد دیپلومات تروریست رژیم که حین ارتکاب جرم دستگیر شده است، می‌گوید: -کشف و رسوالی توطئه تروریستی رژیم در گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در پاریس - 7

«… ایشون دیپلمات جمهوری اسلامی ایران در کشور وین بودند که در خاک آلمان به‌هنگامی که با همسر و فرزندان خودشان در یک مرخصی تفریحی!!!بودند دستگیر می‌شوند هنوز در زندان هستند پیگیری‌های ما و تماس‌های ما با دولت آلمان و مقامات ذیربط ادامه داره و امیدوار هستیم که هرچه زودتر این سو تفاهم و اتهامی که به‌ایشون وارد شده برطرف بشه البته همانگونه که در سایر موارد و در فضای فعلی یک جنگ روانی بنظر می‌رسه…» (خبرگزاری ایرنا-رژیم ۸/۵/۹۷)

علت پرت‌وپلاگویی سخنگوی وزارتخارجه رژیم این است که به‌اعتراف رسانه‌های رژیم تا کنون چنین فاجعه دیپلماتیکی درتاریخچه رژیم آخوندی اتفاق نیفتاده است.

قاعدتاٌ پس از لو رفتن اقدام تروریستی رژیم در آلبانی، و طبق حساب و کتاب‌های معمول، منطقی این بود که رژیم تا مدت‌ها دست از پا خطا نکنه تا از حساسیت سرویس‌های اطلاعاتی و تمرکز آن‌ها روی دیپلومات تروریست‌هایش کم شود. ولی از آنجا که بود و نبود خودش رو در حضور و فعالیت مجاهدین می‌بیند تلاش می‌کند به‌هرقیمت آن را از سر راه خود بردارد. فرق اینبار کار تروریستی رژیم با دفعات قبل این بود که در عملیات تروریستی قبلی از مزدوران خارجی حزب‌الله استفاده می‌کرد ولی اینبار مجبور شد که دیپلیمات تروریست خودش را به‌صحنه بفرستد و این فضاحت دیپلوماتیک برای رژیم به‌وقوع پیوست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.