سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

کشتار درمکه ، نمونه‌ای منحصربه‌فرد از عملکردهای رژیم فاشیستی حاکم برایران – قسمت دوم

0 27

تاریخچه فتنه‌انگیزی ۹مرداد۱۳۶۶ فاشیسم‌مذهبی ولایت‌فقیه، درمقدس‌ترین مکان مسلمانان با صدها کشته از حجاج خانه خدا و ایجاد جنگ روانی علیه مجاهدین خلق بعد از ارتکاب جنایت

افشای توطئه تروریستی رژیم خمینی، توسط مجاهدین در سطح جهانی

درقسمت پیش شرح دادیم که چگونه خمینی برای فراراز فضاحتی که در افشای روابط پنهانی‌اش در «ایران کنترا» مرتکب شده بود و همچنین برای فرار از ضربات مرگ‌آور مستمری که آن ایام از ارتش آزادی‌بخش ملی ایران متحمل می‌شد، رو به یک ماجراجویی دجالانه مذهبی آورد که هم کردار ننگین خود را بپوشاند و هم با تصرف خانه خدا برای نیروهای خلافت خود انگیزه ایجاد‌کند و نشان دادیم که چگونه تمامیت رژیمش در این جنایت بی‌سابقه درهمراهی کامل با او عمل کرد. اکنون به ادامه وقایع و واکنش‌های بعدی او در این رابطه می‌پردازیم:

رهبر مقاومت آقای مسعود رجوی در تاریخ ۱۲مرداد۶۶ در پاسخ به سؤال خبرگزاری‌ها راجع به اقدامات تروریستی رژیم خمینی در عربستان سعودی و اشغال سفارت سعودی و کویت، گفت:

– «این رژیم در شرایطی که “سال سرنوشت” که در جنگ ایران و عراق اعلام کرده‌بود توخالی از آب درآمده است، اکنون علاوه بر نجف و کربلا، مکه و مدینه را نیز خواستار می‌شود! و به اشغال سفارت‌های کویت و سعودی در تهران دست می‌زند. این دیکتاتوری تروریستی‌ـ مذهبی به هیچ عرف و قانون بین‌المللی و بالأخص حق حاکمیت دولت‌ها و همچنین مصونیت دیپلمات‌ها پایبند نیست. تروریسم خمینی در کشورهای مختلف جهان تا این رژیم هست ادامه خواهد یافت.»

در رابطه با طرح تروریستی و آشوبگرانه خمینی در مکه و جزئیات مربوط به آن و همچنین کارگزاران و مهره‌های گرداننده این طرح جنایت‌کارانه، دفتر مجاهدین‌خلق ایران در تاریخ ۱۳مرداد۶۶ اطلاعیه افشاگرانه‌ای منتشر نمود.

هجوم سازمان‌یافته و طرح‌ریزی‌شده مزدوران خمینی به سفارتخانه‌های عربستان و کویت در تهران

به‌دنبال این حرکات تروریستی که به کشتار صدهاتن در مکه انجامید، خمینی ولی‌فقیه خون‌آشام وقت ارتجاع در ۱۲مرداد طی پیام تقدیرآمیزی که برای آخوند کروبی، سردسته مزدورانش در مکه فرستاد این اقدام جنایت‌کارانه چماق‌دارانش را «زیبا» توصیف نمود و صراحتاً از بروز این فاجعه ننگین در مقدس‌ترین مکان مسلمانان جهان که شدیدترین نفرت و انزجار را متوجه او و رژیم خون‌خوار و جنگ‌طلبش کرده‌بود، ابراز خوشحالی نمود؛ او تصریح کرد که آنها «به فرمان خداوند تعالی» عمل کرده‌اند به‌نحوی‌که:

– «اگر از صدها وسیله تبلیغاتی استفاده می‌کردیم و اگر هزاران مبلغ و روحانی را به اقطار عالم می‌فرستادیم… به صورتی چنین زیبا نمی‌توانستیم.» (صحیفه نور، جلد۲۰، صفحه۱۳۴)

27خمینی-پس‌از-کشتارحجاج-ایرانی-مکه

دجال منفوری که تا خرخره در لجن‌زار کثیف‌ترین معاملات تسلیحاتی و روابط پنهانی با اسرائیل و آمریکا فرورفته و تعفن افتضاحاتش عالم را فراگرفته بود، به خیال خام اینکه هنوز دجال‌گری‌های مفتضح او کسی را می‌فریبد، خطاب به سرچماق‌دارش نوشته بود:

– «… با مقاومت و صبر بقیه اعمال خود را باتمام برسانند و با گام‌های محکم و دلی آرام و قلبی سرشار از رضایت و لبی خندان، شادی پیروزی خون بر شمشیر و شهادت در کنار خانه خدا را جشن بگیرند… و براه خود با صلابت و اطمینان ادامه دهند». (همانجا)

28جشن-خمینی-انفجار-مکه-کشتار-حجاج

29اشغال-سفارت-سعودی-در-تهران-کشتارمکهپس‌ازاینکه اقدامات تروریستی و آشوبگرانه چماق‌داران خمینی در مکه به ننگ و رسوایی هرچه بیشتر انجامید، رژیم خمینی طبق یک برنامه طرح‌ریزی‌شده، پاسداران و چماق‌دارانش در تهران را ساعت ۷و۳۰دقیقه صبح روز شنبه ۱۰مرداد۶۶ دسته‌دسته و به‌صورت سازمان‌یافته از کمیته‌ها و سپاه ضدخلقی و از ادارات و مؤسسات دولتی به‌تدریج و با مینی‌بوس به مقابل سفارت عربستان سعودی در خیابان بخارست آورد. آنها پس از تجمع در آنجا شروع به دادن شعار علیه عربستان کردند، سپس سفارتخانه را اشغال کردند و آن‌را به آتش کشیدند. بعدازآن، مزدوران خمینی به سفارت کویت در بلوار کشاورز حمله‌ور شدند؛ و پس از غارت وسایل و اشیاء موجود در سفارت، ساختمان و اسناد و مدارک آن‌را به آتش کشیدند. کارمندان سفارت کویت در زمان حمله چماق‌داران در سفارتخانه حضور نداشتند. به‌دنبال غارت و به آتش‌کشیدن سفارتخانه‌های 30اشغال-سفارت-سعودی-در-تهران-کشتارمکهعربستان و کویت، رژیم دجال و بی‌آبروی خمینی اعلام کرد کسانی که دست به این اقدام زده‌اند خانواده‌های کسانی بوده‌اند که در مکه کشته‌شده‌اند؛ اما از فرط بلاهت و دستپاچگی مواجه‌شدن با ننگ و رسوایی اقداماتشان در مکه، فراموش کرده بودند که در آن زمان، هنوز کم و کیف درگیری و همچنین اسامی کشته‌شدگان و مجروحین مشخص نشده‌بود! در میان چماق‌داران و مزدوران انجمن‌های ضداسلامی ادارات و مؤسسات دولتی، مزدوران جنایتکار سپاه و کمیته نیز به‌چشم می‌خوردند که درواقع نقش حفاظت و انتظامات آنها را به‌عهده داشتند، آنان دو طرف خیابان بخارست را بسته بودند و از تردد وسائط نقلیه و اتومبیل‌های عادی جلوگیری می‌کردند. سازمان‌دهی و هدایت چماق‌داران درصحنه به‌عهده عناصر مسلح وزارت اطلاعات خمینی بود که با لباس شخصی و درحالی‌که بی‌سیم در دست داشتند در میان سایر مزدوران مشخص بودند. آنان دستورات را از مرکز دریافت می‌کردند و به سردسته‌های پاسداران و 31اشغال-سفارت-سعودی-در-تهران-کشتارمکهمزدوران مهاجم ابلاغ می‌نمودند. ازجمله یکی از سرکردگان صحنه مزدور جنایتکاری بنام «آقانجفی» بود که معاون میرلوحی سرکرده اطلاعات و عملیات کمیته ضدمردمی استان تهران است مهاجمین پس از غارت اشیاء و لوازم سفارت و به آتش کشیدن بسیاری از اسناد و مدارک آن، به منازل مسکونی اطراف سفارت که محل سکونت کارکنان سفارت عربستان است، یورش بردند و ضمن رفتار وحشیانه با ساکنین و من‌جمله زنان و کودکان، یکی از کارکنان سفارت را از طبقه سوم یکی از ساختمان‌ها به پائین پرت کردند که پیکر نیمه‌جان وی به بیمارستان دکتر شریعتی انتقال یافت. کارمند مزبور که گفته می‌شد دچار آسیب مغزی و خونریزی شدید داخلی گردیده بود بعداز هفته‌ها، بستری درحالت اغما، به گزارش رادیوی دولتی آخوندها روز ۲۷مرداد۶۶ درگذشت. خبرگزاری‌ها همچنین گزارش دادند که پاسداران خمینی ۴تن دیگر از دیپلمات‌های عربستان سعودی را نیز در منطقه‌ای دورتر از سفارت به‌شدت مورد ضرب وشتم قرار داده وسپس آنها را ربودند.

32خامنه-ای-رفسنجانی-موسوی-اردبیلی-کشتار-مکه

هاشمی رفسنجانی رئیس وقت مجلس ارتجاع در کتاب خاطرات خود باعنوان «دفاع و سیاست» درباره وقایع روز۱۱مرداد۶۶ می‌نویسد: «آقایان خامنه‌ای و موسوی اردبیلی به دفتر من آمدند و موضوع بحث کیفیت برخورد با سعودی‌ها و آمریکایی‌ها بود… شب سران قوا در دفتر آیت‌الله خامنه‌ای جلسه داشتند. درباره عکس‌العمل ما در مقابل جنایت سعودی‌ها نسبت به حجاج ایرانی بحث شد. قرار شد در حدی باشد که به جنگ منتهی نشود و تبلیغات ضد سعودی هم باشد».

 

برگرداندن هیئت اعزامی خمینی از عربستان

رژیم خمینی به‌دنبال این اقدامات جنایت‌کارانه، هیئتی از کارگزاران خود شامل آخوند توسلی، پیشکار و نماینده شخص خمینی، معیری معاون مزدور نخست‌وزیر، معاون وزارت خارجه خمینی و تعداد دیگری از کارگزاران رژیم را، راهی عربستان نمود که دولت عربستان به آنها اجازه ورود نداد. در همین حال وزارت خارجه خمینی در منتهای وقاحت و دجال‌گری، اخراج خفت‌بار هیئت اعزامی خمینی از عربستان را به‌صورتی کاملاً معکوس گزارش نمود و طی بیانیه‌ای مدعی شد که «در فرودگاه جده یک مسئول دولت عربستان خواستار ملاقات هیئت [اعزامی خمینی] با مقامات عربستان شد ولی هیئت… این درخواست را رد کرد… و تصمیم مراجعت به تهران گرفت.»! ولی آخوند رفسنجانی در سخنان خود که روز ۱۱مرداد۶۶ از رادیو رژیم پخش شد، گفت: «حکام سعودی… هیئت ایرانی را از عربستان برمی‌گردانند و در چنین شرایطی ما باید چه بکنیم؟».34علیرضا-معیری-معاون-نخست‌وزیر-کشتار-حجاج

 

 

 

 

شکست مفتضحانه تظاهرات فرمایشی رژیم و در بن‌بست قرارگرفتن خمینی

در پـی مفتـضح شـدن ماجراجویی جنایت‌کارانه مکه، رژیم خمینی روز ۱۱مرداد۶۶ یک راهپیمایی نمایشی به‌راه انداخت که با شکست مفتضحانه‌ای مواجه گردید. قبل از برگزاری این خیمه‌شب‌بازی، رژیم با اعلام تعطیلی عمومی و مظلوم‌نمایی و ریختن اشک تمساح برای افراد بی‌گناهی که آنها را در آشوبگری تروریستی پاسدارانش به کشتن داده بود، به زمینه‌چینی برای برگزاری این تظاهرات پرداخت. ولی علیرغم تبلیغات گسترده‌ای که در این زمینه به‌عمل آورده بود و درحالی‌که همه سردمدران جنایتکار خمینی برای تدارک این نمایش تبلیغاتی دست‌به‌کار شده و به‌محل برگزاری آن در مقابل ساختمان مجلس ضدخلقی آمده بودند، این نمایش به‌سختی شکست‌خورد.

35رفسنجانی-کشتار-مکه-انفجار-سپاهعلی اکبر هاشمی رفسنجانی، رئیس وقت مجلس ارتجاع در جمع مزدوران رژیم در جلوی مجلس گفت:

– «آنها از هم اکنون محکوم به اعدامند انتقام خون شهدا آن است که ریشه حکام سعودی در منطقه خشکانده شود ما با راندن حکام آل سعود در کوره راهی که این خبیث ها انتخاب کرده اند، آنها را به جهنم و مرگ حتمی می رسانیم.»

«ما، به عنوان سربازان خدا و به عنوان کسانی که مجری احکام خدا هستیم، خودمان را موظّف می دانیم که انتقام خون این شهیدان را از آمریکا و حکّام سعودی بگیریم… انتقام خون این شهدا این است که ریشه حکّام سعودی از منطقه کنده شود و… حَرَمین شریفین (مسجدالحرام و مسجدالنبی) و [قبرستان] بَقیع مقدس از لوث وجود وهّابی‌های شرور و خبیث پاک شود و ثروتهای عظیم دنیای اسلام که در زیر خاک‌های جزیره العرب خوابیده است، از این جنایتکاران گرفته شود و در جهت عظمت اسلام و مبارزه با کفر و استکبار جهانی مصرف شود»

خبرگزاری آسوشیتدپرس (مورخ ۱۱مرداد۶۶)، در رابطه با این تظاهرات فرمایشی که رژیم از آن به‌عنوان «راهپیمایی میلیونی» و استقبال چشمگیر و بی‌نظیر مردم نام برد، گفت:

– «آژانس خبری جمهوری اسلامی گزارش داد که جمعیتی متجاوز از یک‌میلیون نفر در راهپیمایی شرکت کردند ولی منابع دیپلماتیک تخمین زدند که فقط حدود ۱۰ تا ۱۲هزار نفر در این راهپیمایی شرکت نموده‌اند».

به گزارش رادیو رژیم در روز ۲۳مرداد (۱۵اوت)، خمینی دجال در دیدار با «شورای مرکزی جهاد سازندگی» به مناسبت عید غدیر خُم گفت:

– «هرکس قیام کرد برای این که عدالت ایجاد کند، حکومت عدل ایجاد کند، سیلی خورده. پس ما گله‌ای نداریم که چون قیام کرده‌ایم برای اقامه عدل، برای حکومت اسلامی، سیلی بخوریم. ما باید زیادتر سیلی بخوریم».

رفسنجانی نیز در نماز جمعه تهران در روز ۳۰مرداد۶۶ (۲۱اوت)، با اشاره به رویدادهای مکّه گفت:

– «رژیم آل سعود ریشه خودش را با این کار زده است. امروز الزام نیست جمهوری اسلامی ایران انتقام بگیرد، صدها هزار جوان در دنیا از این واقعه خشمگین هستند و انتقام خواهند گرفت.»

خمینی دجال روز یکشنبه اول شهریورماه۶۶ به صحنه آمد. تا خط عَلَم کردن یک بامبول کهنه و لو رفته را برای سرپوش گـذاشتن بـر فضاحت‌هـا و رسوایی‌های رژیمش بپوشاند او درحالی‌که مواظب بود درزمینه شکلک‌های ضدامریکایی که قبل از حج بسیار از آن صحبت کرده‌بود، دست از پا خطا نکند، چراکه دجالیت شعارهایش بعداز افشای رابطه پنهانی‌اش با امریکا و اسرائیل دیگر بسیار تمسخرانگیز شده‌بود، گفت:

– «در یه‌همچین زمانی که دولت و ایـران مبتلای به همه گرفتاری‌هایی که می‌بینید هستند… همه دولت‌ها. همه جهان… در صدد محو جمهوری اسلامی هستند…».

– «این چیزی که من اومدم عرض کنم قضیه اسفباری است که در مکه اتفاق افتاد…»

و سپس به‌خاطر به‌اصطلاح «شکسته شدن حرمت کعبه» اشک تمساح ریخت و از آن به‌عنوان «بزرگ‌ترین جنایات»، «ننگ»، «جسارت به ساحت مقدس مکه»، «شکسته شدن حرمت مقدس‌ترین مقامات الهی» و از این قبیل نام برد! درحالی‌که ۲۰روز پیش از آن چنین فضیحت یا بقول خودش «بزرگ‌ترین جنایت» را در پیام به کروبی، بسیار «زیبا» و «موفقیت‌بزرگ» نامیده بود؛ و تصریح کرده‌بود که:

– «اگر از صدها وسیله تبلیغاتی استفاده می‌کردیم و هزاران مبلغ و روحانی به اقطار عالم می‌فرستادیم… به این زیبایی نمی‌توانستیم تبلیغ کنیم».

او با شیادی وقیحانه و دجال‌گری برای سرپوش گذاشتن بر اعزام چاقوکش و چماق‌دار به مکه وشکستن حرمت حرم امن خانه خدا گفت:

– «در ماه محرم تمام کسانی که منبر می‌رن، دعاگو هستند، نوحه‌خوان هستند، تمام دستجات باید در رأس امورشان این مسئله قرار داده بشود». «ماه محرم برای ما خیلی عزا هست، لکن سیدالشهدا هم فدا شد برای اینکه در مکه نماند که مبادا به ساحت قدس مکه جسارت بشود.»

و در پایان هم بر زبان آورد که:

– «اینها مسائلی است که همه‌اش بغرنج است و ما نمی‌دانیم از ایـن وضـع چطـور خارج بشویم!».

موج تنفر و انزجار جهان علیه جنایات تروریستی خمینی و رژیمش در مکه

جنایات تروریستی و ماجراجویی خونین و بی‌سابقه چماق‌داران و پاسداران خمینی در مکه، تنفر و انزجار شدیدی را در کشورهای عربی و مسلمان برانگیخت.

– «دانشگاه اسلامی الازهر» با صدور بیانیه‌ای در قاهره، رژیم خمینی را مسئول عواقب وخیم تجاوز به مسجدالحرام و به‌راه‌انداختن آشوب و کشتار در مکه دانست و آشوب‌طلبی پاسداران خمینی در مکه را یک «تهاجم شرارت‌آلود» و تجاوزی علیه تمامی مسلمانان توصیف کرد.

36آرم-دانشگاه-الازهر-کشتار-مکه

– دبیرکل جامعه عرب، شاذلی قلیبی در این زمینه اعلام نمود حوادث ناشی از ماجراجویی مزدوران خمینی با موازین اسلامیکاملاً مغایر است و در تناقض با بدیهی‌ترین اصول انسانی است.

37آرم-جامعه-عرب-کشتار-مکه

– یاسر عرفات رئیس سازمان آزادی‌بخش فلسطین وحشیگری جنایت‌بار پاسداران خمینی در مکه را محکوم نمود.

38یاسر-عرفات

– صلاح‌خلف (ابوایاذ) عضو کمیته مرکزی سازمان آزادی‌بخش فلسطین آشوبگری خونین مزدوران رژیم در مکه را محکوم کرد و تأکید نمود که این حادثه حاکی از موضع خصمانه رژیم خمینی علیه کشورهای منطقه و امت عرب هست.

39ابوایاد

– وزیر کشور فرانسه نیز طی مصاحبه‌ای که روز ۱۴مرداد با تلویزیون کانال یک این کشور به‌عمل آورد، علت وقایع خونین مکه را تحریکاتی دانست که از جانب زائران ایرانی به‌عمل آمده‌است…

– رئیس‌جمهور اندونزی مراتب تأسف عمیق خود را ازآنچه بلواگران رژیم خمینی در مکه معظمه در مراسم حج به‌راه انداختند ابراز داشت و تأکید نمود که چنین بلواگرایی‌ها با رهنمودهای اسلام مغایرت دارد و هیچ مسلمانی آن‌را نمی‌پذیرد.

– رئیس‌جمهور گامبیا که ریاست هیئت میانجیگری سازمان کنفرانس کشورهای اسلامی برای ایجاد صلح در جنگ ایران و عراق را به‌عهده داشت، با ارسال پیامی برای ملک‌فهد، رژیم ایران را به‌خاطر فاجعه مکه محکوم دانست و آن‌را غیراسلامی توصیف نمود.

– خبرگزاری رویتر ۲۲مرداد۶۶ به نقل از خبرگزاری رسمی «برانما» گفت: «دولت مالزی عوامل خمینی را مسئول کشتاری می‌داند که در طول آشوب‌های مکه ۴۰۲کشته بجا گذاشت… وزیر «امور مذهبی» گفت که مالزی از اعمال ایادی خمینی که باعث مشکلات و سختی‌های فراوانی برای دیگر زائران شدند، بسیار متأسف است.

– شورای وزرای بحرین، تأسف عمیق خود را از خشونت‌هایی که مزدوران خمینی در مکه مرتکب شده‌اند، ابراز داشت.

40حسنی-مبارک-کشتار-حجاج-مکه– رئیس‌جمهوری مصر، رژیم خمینی را به‌خاطر ایجاد ناآرامی در مکه مورد نکوهش قرارداد و خواستار تشکیل اجلاس سران کشورهای عرب به‌منظور بررسی حوادث خونین مکه گردید.

 

– تلویزیون سراسری اِن.بی.سی در آمریکا در گزارش خود گفت: «چندین تن از رهبران عرب امروز ایران را به‌خاطر شورش خونین روز جمعه در مکه محکوم کردند، من‌جمله حافظ _اسد از سوریه یکی از متحدین ایران که اظهار داشت این جریان قابل‌پذیرش نیست. عربستان سعودی گفت که تماس‌های حمایت از ۹کشور عرب دریافت کرده است…».

41شاذلی-بن-جدید-کشتار-حجاج-مکه– رئیس‌جمهور الجزایر شاذلی بن‌جدید، «اقدامات عوام‌فریبانه رژیم ایران که جمعه گذشته در مکه توسط گروهی از زوار ایرانی صورت گرفت» را محکوم کرد. وی سه‌شنبه‌شب، در یک تماس تلفنی با ملک‌فهد پادشاه عربستان سعودی اظهار داشت که اقدامات انجام‌شده «غیرقابل‌قبول» بوده‌اند.

– حبیب بورقیبه رئیس‌جمهور تونس، علی عبدالله صالح رئیس‌جمهور یمن‌شمالی، ملک‌حسن پادشاه مراکش، موضع‌گیری‌های جداگانه‌ای اعمال خشونت‌بار مزدوران رژیم خمینی را تقبیح کردامین جمیل رئیس‌جمهور لبنان، ملک‌حسین پادشاه اردن و تورگوت اوزال نخست‌وزیر ترکیه طی موضع‌گیری‌های جداگانه‌ای اعمال خشونت‌بار مزدوران رژیم خمینی را تقبیح کردند.

– روزنامه پاکستانی مورنینگ نیوز مورخ ۱۲مرداد نوشت که رئیس‌جمهور این کشور طی یک تماس تلفنی با ملک‌فهد، حمایت خود را از برگزاری مراسم حج «در فضایی از صلح و اتحاد» اعلام داشت و «تأسف شدید خود را از حادثه ناگوار مکه» ابراز نمود. شایان‌ذکر است که رژیم خمینی به‌منظور جلب حمایت و یا حداقل ممانعت از محکومیت ماجراجویی تروریستی‌اش توسط پاکستان هیئت ویژه‌ای تحت سرپرستی میرسلیم مشاور خامنه‌ای به پاکستان فرستاده بود که با موضع‌گیری رئیس‌جمهور پاکستان عملاً دست‌به‌سر گردید.

– رادیو تونس در برنامه روز ۱۰مرداد خود طی تفسیر شدیداللحنی گفت که خمینی اماکن مقدسه را آلوده کرده است و ضمن حمله شدید به شخص خمینی، وی را مسئول تحریک درگیری‌های مکه دانست.

– رادیو مصر نیز در همین تاریخ، رژیم خمینی را به‌خاطر ایجاد درگیری‌های خونین در کنار مسجدالحرام محکوم کرد و گفت که این رژیم با اقدامات ضدبشری خود که مخالف موازین اسلام است، مسلمانان را در مناسک حج در مقابل هم قرار داده است. سردبیر روزنامه الاهرام چاپ قاهره از کنفرانس کشورهای اسلامی خواست که رژیم خمینی را که با ایجاد این فتنه علناً به جهان اسلام و همه کشورهای اسلامی اعلان‌جنگ نموده و به قلب مسلمانان سراسر جهان خنجر زده‌است، از سازمان کنفرانس کشورهای اسلامی اخراج کنند.

– روزنامه الصباح چاپ تونس نوشت که برای اجرای این توطئه جنایت‌کارانه «مزدوران رژیم خمینی خود را به شکل حجاج درآورده بودند».

– خبرگزاری فرانسه مورخ ۱۱مرداد، به نقل از روزنامه تونسی «لاپرس» گفت: «این روزنامه معتقد است که بایستی به دیوانگی سیاسی و ارتداد خمینی خاتمه داده شود؛ زیرا ”با هتک حرمت” کعبه مسلمانان ”به‌تمامی مسلمانان جهان حمله کرده است”».

– روزنامه ایتالیایی «کوریره دلاسرا» در شماره مورخ ۱۱مرداد خود نوشت: «از مجموعه خبرهایی که از مکه و تهران می‌رسد یک حتمیت بارز می‌گردد و آن این است که: حادثه‌ای که به خاکسترها آتش کشید اتفاقی نبوده است، بلکه عمدی و توسط دولت ایران به‌منظور بالا بردن شدت بحران خلیج و افزایش فشار بر دول عربستان سعودی و کویت و تحریک گروه‌های ارتجاعی که رژیم خمینی بر آنها استوار می‌باشد، بوده است…».

– خبرگزاری فرانسه ۱۲مرداد ضمن گزارش برخی پیامدهای جنایات مزدوران خمینی در مکه گفت: «طبق اخبار به‌دست‌آمده روز دوشنبه در اسلام‌آباد و چندین شهر پاکستان تظاهراتی علیه رفتار زائران ایرانی در مکه برگزار شد، بخصوص در پیشاور پرچم‌های رژیم خمینی به آتش کشیده شدند. در پیشاور، بعد از یک گردهمایی صدها مسلمان سنی در یک مسجد که شعارهایی علیه زائران… خمینی می‌دادند، سه پرچم رژیم خمینی سوزانده شد. پلیس مانع از راهپیمایی آنها به‌سمت یک محله شیعه‌نشین نزدیک مسجد شد. تظاهرات ضدایرانی همچنین در اسلام‌آباد و در راولپندی و در شهرهای دیگر برگزار شد.». خبرگزاری فرانسه در ادامه همین گزارش می‌افزاید: «تظاهرات ضدایرانی در هنگامی صورت می‌گیرند که انتظار می‌رود یکی از مشاوران اصلی رئیس‌جمهور ایران آقای مصطفی میرسلیم، جهت تسلیم یک پیام به رئیس‌جمهور پاکستان ضیاءالحق، به اسلام‌آباد برسد.».

– رادیو رژیم خمینی نیز در برنـامه مورخ ۱۱مـرداد خـود بـه نفـرت و انـزجار حجـاج کشورهای مختلف از ماجراجویی جنایت‌کارانه مزدوران خمینی در مکه به‌ویژه پس از پخش فیلم‌های تلویزیونی آن اعتراف نمود و گفت: «پس از پخش این گزارش، صبح امروز چندین مورد ضرب‌وشتم زائران ایرانی گزارش‌شده… که در خیابان یا از بالای ساختمان‌ها با پرتاب سنگ به این عمل دست‌زده‌اند…».

– نفرت و انزجار عمومی از این ماجراجویی رژیم به‌حدی بود که مطبوعات پاکستان حاضر نشدند حتی با دریافت پول، آگهی سفارت خمینی و اکاذیب تبلیغاتی آن‌را درباره آشوب‌های خونین مکه چاپ کنند. ننگین‌نامه رسالت مورخ ۱۹مرداد۶۶ ضمن سوزوگداز از عدم درج آگهی مزبور در مطبوعات پاکستان نوشت: «مطبوعات پاکستان از چاپ بیانیه سفارت جمهوری اسلامی ایران در رابطه با عید سعید قربان حتی به‌صورت آگهی خودداری کردند و این در حالی است که برخی از مطبوعات پاکستان کلیشه بیانیه سفارت سعودی که یک‌سوم صفحات روزنامه را به خود اختصاص داده است را به چاپ رسانده‌اند».

43دجال-جماران-و-رئیس‌جمهورش

خامنه‌ای رئیس‌جمهور وقت خمینی، در نمایش‌جمعه ۲۳مرداد۶۶ به سوزوگداز پرداخت و رؤسای کشورهایی که علیه این جنایت رژیم موضع‌گیری کرده‌بودند را مورد اهانت قرار داد؛ او گفت: «دلقک‌هایی هم در گوشه و کنار دنیا پیدا می‌شوند در رأس دستگاه‌های حکومتی که به این‌ها [عربستان سعودی] تسلی می‌دهند که بله در خانه شما چنین حادثه‌ای اتفاق افتاده…». خامنه‌ای که به‌ویژه از اعزام ۱۴هیئت از کارگزاران رژیم به کشورهای مختلف برای رفع‌ورجوع آشوبگری‌های رژیم نتیجه‌ای نگرفته و از انتشار جهانی حقایق مربوط به ماجراجویی رژیم در مکه بشدت گزیده شده‌بود، تمامی رسانه‌های خبری جهان را نیز موردحمله قرارداد که و آنها را به «وارونه جلوه دادن قضیه» متهم ساخت.

ادامه این مطلب را در قسمت بعدی آن دنبال کنید…

ادامه دارد…

ایران افشاگر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.