کارگران و زحمتکشان میهن و غارت‌شدگان مؤسسات‌حکومتی همچنان دراعتراض و خیزش علیه ظلم و ستم نظام آخوندی

8
کارگران شرکت کیسیون در پتروشیمی سبلان در عسلویه

کارگران عسلویه در اعتراض به نگرفتن ۸ماه حقوق دست به اعتراض زده و در محوطه شرکت تجمع کردند.

همچنین جمعی از رانندگان استیجاری شرکت توسعه عمران منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس عسلویه به دلیل نداشتن امنیت شغلی و ترس از اخراج و پرداخت نشدن حقوقشان تجمع اعتراضی برگزار کردند.

کارگران شرکت کیسیون در پتروشیمی سبلان در عسلویه در اعتراض به پرداخت نشدن ۵ ماه حقوق معوقه خود برای سومین روز متوالی در محل شرکت تجمع کردند.

کارگران مجتمع بزرگ صنعتی فولاد اهواز روز چهارشنبه در چهارمین روز اعتصاب خود،‌ مقابل استانداری خوزستان تجمع اعتراضی برگزار کردند. در این تجمع صدها نفر از کارگران این مجتمع شرکت داشتند

کارگران آجر ماشینی «گنبد» آزادشهر در اعتراض به قطع متوالی گاز کارخانه، دریافت نکردن حقوق، و نریختن بیمه کامل توسط کارفرما مقابل فرمانداری رژیم در آزاد شهر دست به تجمع زدند.

غارت‌شدگان مؤسسه حکومتی نهال نشان توسعه البرز در اعتراض به چپاول سپرده‌های خود توسط این مؤسسه متعلق به وزارت کشاورزی رژیم آخوندی در کرج دست به تجمع اعتراضی زدند.

غارت شدگان کاسپین در مشهد، مقابل شعبه مرکزی این موسسه متعلق به سپاه پاسداران دست به تجمع و اعتراض زدند. آنان شعار می‌دادند : کاسپین دزدی کرده دولت حمایت کرده

کاسپین در مشهد، مقابل شعبه مرکزی این موسسه متعلق به سپاه پاسداران

غارت شدگان موسسه عصر نوین در اسلامشهر روز چهارشنبه در اعتراض به غارت سپرده‌هایشان مقابل دانشگاه آزاد اسلامشهر تجمع کردند

غارت‌شدگان شرکت آرین دیزل روز چهارشنبه در اعتراض به عدم واگذاری خودرو از سوی این شرکت پس از اخذ میلیاردها تومان پول،‌ مقابل دفتر این شرکت در اسلام شهر دست به تجمع زدند.

غارت_شدگان شرکت آرین دیزل

جمعی از مردم در فرودگاه مهرآباد؛ به تأخیر ۵ ساعته پرواز تهران – ارومیه شرکت هواپیمایی آسمان. اعتراض کردند.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here