سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

کابوس وحشت در ولایت خامنه‌ای در پی گردهمایی بزرگ مقاومت

0 27

خروش ایران آزاد با هزار اشرف و ارتش آزادی

لرزه‌ها و پس لرزه‌های دیکتاتوری آخوندی

 

ابراز وحشتهای نظام ولایت از گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در پاریس هم‌چنان ادامه دارد، این واکنشهای دیوانه‌وار از همان لحظات اول گردهمایی شروع شد و هم‌چنان فزاینده است.

کرهماهنگ وحشت در نمایشهای جمعه

روز جمعه پس از گذشت یک هفته از گردهمایی بزرگ مقاومت ایران، نمایشهای جمعه نظام به صحنه کرهماهنگ وحشت تبدیل شد. خبرگزاری رسمی رژیم (ایرنا)، با ابراز وحشت از حمایتهای بین‌المللی مجاهدین، این صحنه را چنین توصیف کرد: «امامان جمعه در خطبه‌های نماز این هفته با اشاره به تجمع گروهک تروریستی مجاهدین که نوزدهم تیرماه در پاریس برگزار شد, اظهار کردند: حمایت کشورهای اروپایی یا منطقه‌یی از مجاهدین دستاوردی برای صحنه گردان این تجمع نخواهد داشت» .

امام جمعه‌های خامنه‌ای یک به یک وحشت از گردهمایی بزرگ مقاومت ایران را اعلام کردند.

آخوند سعیدی– نمایش جمعه قم: فرانسه دست از حمایت از تروریستها بردارد، رهبر بارها تأکید کردند که دولتهای اروپایی از تروریستها حمایت نکنند.

آخوند طباطبایی – نمایش جمعه اصفهان: / گردهمایی مجاهدین در فرانسه با حمایت آل‌سعود برگزار شد

آخوند ایمانی – نمایش جمعه شیراز: حضور این افراد و شخصیتها در تجمع مجاهدین, بیانگر دشمنی آنها با نظام اسلامی و نشانگر ورشکستگی شدید آمریکا, اروپا و مزدوران آنها در منطقه است.

آخوند یعقوبی – نمایش جمعه بجنورد: این رفتارهای نادرست سعودیها عواقب ناگواری برایشان خواهد داشت و بدانند نمی‌توانند بیش از این به این سیاست ها در سطح جهانی و منطقه ادامه دهند.

آخوند عابدینی – نمایش جمعه قزوین: سران فرانسه و عربستان سعودی باید بدانند که بازی با آتش خطرناک است و اقدام آنها در حمایت از مجاهدین آثار بدی برای آنها به همراه خواهد داشت.

آخوند نمازی – نمایش جمعه سمنان: در هفته جاری دولت فرانسه به مجاهدین مجوز برپایی گردهمایی داد که در این گردهمایی نمایندگانی از آمریکا و برخی دولتهای غربی با هدف مطرح کردن دشمنان ملت ایران به همراه ترکی فیصل از سعودی شرکت داشتند.

آخوند… . – نمایش جمعه ساری: اقدام اخیر شیوخ عربستان در همراهی با مجاهدین در فرانسه را نکوهش کرد و گفت: باید در ارتباط با این کشور تجدیدنظر کنیم.

آخوند حسینی – نمایش جمعه کرج: در مقابل کشورهایی نظیر عربستان (باید) سعودی محکم و قاطعانه عمل شود زیرا آنان شمشیر بر علیه نظام را از رو بسته‌اند.

آخوند شبستری – نمایش جمعه تبریز: عربستان باید بداند که با اتکا به این گروه نمی‌تواند هیچ آسیبی به (نظام) بزند و آرزوی تضعیف و براندازی (نظام) اسلامی را به گور خواهد برد.

صدای وحشت از مجلس ارتجاع هم بلند شد. محمد سلیمی گفت: «الان آمریکایی‌ها قرارداد بوئینگ رو در مجلس آمریکا زیرش زدند, فرانسویان آمدند ادعا می‌کنند مهد آزادی هستند، برای این تروریستها جلسه می‌گیرند و بعضی از حکام عرب هم از اونها حمایت می‌کنند؛ در بحث موشکی شما ببینید بازیهای جدیدی رو درآوردند» . (رادیو فرهنگ رژیم ۲۲تیر) و قاضی‌پور عضو دیگر مجلس ارتجاع چنین سوز و گداز کرد که: «اخطار من به وزیر محترم امور خارجه, شورایعالی امنیت ملی است, در هفته گذشته شاهزاده سعودی در جلسه مجاهدین در اروپا شرکت کرده علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی صحبتهای بدی کرده است، آقای لاریجانی از حضرتعالی می‌خواهیم اخطار بنده را ابلاغ کنید به وزیر امور خارجه هر چه سریعتر برخورد جدی کنند».

کیهان خامنه‌ای از «وعده نسیه فروش ایرباس و حمایت نقد فرانسه» از مجاهدین سوز و گداز کرد و ضمن حمله به دولت حسن روحانی افزود: «مجوز اخیر دولت فرانسه به مجاهدین در حالی که حاضر نشد به ایران هواپیمای ایرباس بفروشد، روشن می‌کند سیاست دولت و وزارت‌خارجه در اعتماد به رژیم بدسابقه فرانسه از اصل خطا بوده است» (کیهان ۲۱تیر).

ارگان بسیج ضدمردمی (جوان) نیز نوشت: «نشست مجاهدین در پاریس علاوه بر میزبانی فرانسوی‌ها چند مهمان ویژه عربی-آمریکایی داشت که از چهره‌های شاخص ایران ستیزی به‌شمار می‌روند: «ترکی الفیصل» و «نیوت گینگریچ» که از او به‌عنوان یکی از گزینه‌های جدی معاونت دونالد ترامپ، نامزد جمهوریخواه آمریکا یاد می‌شود و سلیمان وهدان، قائم‌مقام مجلس مصر علاوه بر اینها «ملکرت» رئیس پیشین حزب کار هلند و فرستاده ویژه بان کی در عراق، جولیو ترتزی وزیر خارجه سابق ایتالیا هیأتهایی از کشورهای الجزایر (احمد غزالی نخست‌وزیر سابق) و اردن (صالح القلاب وزیر فرهنگ اسبق)، مصر (هیأت پارلمانی)، مغرب، بحرین (هیأت پارلمانی)، کویت، لبنان (جناح وابسته به عربستان)، یمن (جناح وابسته به عربستان)، تونس، امارات و عربستان در این نشست حضور داشتند. هیأت مصر یکی از رسمی‌ترین هیأت‌های عربی بود. روزنامه سعودی «الشرق‌الأوسط»، گزارش داد که سلیمان وهدان قائم‌مقام پارلمان مصر در رأس یک هیأت بلندپایه مصری در این نشست شرکت کرده و پیام مخالفت قاهره با آنچه سیاستهای مداخله جویانه ایران در منطقه نامیده شده را اعلام کرده است» . ارگان بسیج می‌افزاید: «غیر از اینها «کن بلکول» از تحلیلگران راستگرای آمریکایی که در این نشست حضور داشته است با انتشار تصویری از گینگریچ از او به‌عنوان یک گزینه خوب برای پست معاونت رئیس‌جمهور یا وزارت‌خارجه آمریکا یاد کرد و نوشت که «او تهدید ایران را درک کرده است». (جوان ۲۱تیر)

روزنامه حکومتی اعتماد خشم خود را از حمایت جهانی از این گردهمایی این‌گونه ابراز کرد: «در روزهایی که منطقه خاورمیانه در تب و تاب آتش جریانهای افراطی می‌سوزد، شاهزاده سعودی شال و کلاه می‌کند… در پاریس می‌رود و فریاد می‌زند ما خواهان براندازی نظام در ایران هستیم. جامعه جهانی سکوت می‌کند» (۲۱تیر).

سیاست روز، یک روزنامه دیگر حکومتی نوشت: «سران فرانسه گویی به اقدام علیه ایران اصرار دارند و در هیچ شرایطی حاضر به تغییر مواضع خود نیستند… بان‌کی‌مون سخنان قابل تاملی در باب آزمایش موشکی و مغایرت آن با روح برجام می‌گوید. آلمان که روابط نزدیکی با ایران داشته در اقدامی قابل تأمل ما را متهم به نقض توافق هسته‌یی و پنهان کاری هسته‌یی می‌کند و همچنین به محکوم‌سازی موشکی ایران می‌پردازد. کنگره بر تحریم‌های بیشتر ایران و لغو فروش بوئینگ و ایرباس تأکید می‌کند. کاخ سفید در اقدامی قابل‌توجه رفتارهای منطقه‌یی ایران را محکوم می‌سازد. آمریکا نظارت بر سپاه، جمع شدن فعالیت‌های سپاه قدس از منطقه، عدم تعامل بانکها با سپاه را شرط رویکرد کشورها و شرکتها به تعامل با ایران عنوان می‌کند» . این روزنامه حکومتی نتیجه می‌گیرد: «با توجه به این‌که آمریکا همواره از حامیان مجاهدین بوده و نیز سلطه آمریکا بر سعودی غیرقابل کتمان است، قطعاً نشست اخیر این گروه و حضور گسترده کشورهای عربی در آن برگرفته از چراغ سبز آمریکا بوده است. در همین چارچوب «نیوت گینگریچ» به‌عنوان یکی از گزینه‌های جدی معاونت دونالد ترامپ در نشست مجاهدین شرکت کرد. از نمایندگان جمهوریخواه و دموکرات نیز افرادی در این نشست حضور داشتند» . (سیاست روز ۲۱تیر) روزنامه حکومتی جمهوری اسلامی نیز با آه و ناله نوشت: «نمایندگانی از آمریکا، برخی رِژیم‌های عرب و برخی کشورهای اروپایی حضور داشتند. آنچه بیش از همه حساسیت برانگیز بود، حضور «ترکی الفیصل» و سخنرانی وی در اجلاس مجاهدین بود که برای (آنها)، پیروزی بر ایران را آرزو کرد» (۲۱تیر).

روزنامه حکومتی اعتماد (۲۱تیر) نیز این‌گونه ابراز وحشت کرد: «حضور ترکی الفیصل در این نشست از اهمیت بسیاری برخوردار است. او به این دلیل در نشست مجاهدین در پاریس حضور یافت که سیاستهای ریاض در تضاد و تقابل بسیاری با سیاستهای جمهوری اسلامی ایران است» . روزنامه حکومتی اعتماد نتیجه گرفت: «گردهمایی ۲۰۱۶ مجاهدین در پایتخت کشوری که خود یکی از اعضای اصلی حاضر در گردونه مذاکرات هسته‌یی با ایران بوده است این‌بار با یک هدف مشخص برگزار شد: «جهان بداند که ایران با وجود توافق هسته‌یی هم‌چنان تهدیدی جدی است. جامعه جهانی به ایران پسابرجام لبخند نزند. تحریم‌ها را متوقف نکنید. به انزوای ایران پایان ندهید. فعالیت‌های ایران در منطقه را فراموش نکنید» .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.