چنگ و دندان نشان دادن دادستان جنایتکار آخوندها و سرکرده نیروی سرکوبگر انتظامی در وحشت از چهارشنبه سوری آتشین امسال

17
وحشت اخوند محمد منتظری

با نزدیک شدن چهارشنبه سوری، آخوند محمد جعفر منتظری دادستان کل رژیم، پاسدار اشتری سرکرده کل نیر وی انتظامی و پاسدار رحیمی سرکرده نیروی انتظامی تهران وحشت زده از جشن ملی ایرانیان به خط و نشان کشیدن برای جوانان ایران زمین پرداختند.

پاسدار رحیمی با نگرانی از ابعاد کلان مواد محترقه تدارک دیده شده برای چهارشنبه سوری به کشف بیش از ۱۷ تن انواع مواد محترقه، اذعان کرد و گفت: مواد کشف شده در مجموع بیش از ۷۳ میلیون عدد است، ۸ تن از مواد مکشوفه به شدت خطرناک و دارای قدرت تخریبی است.

سرکرده کل نیروی انتظامی خامنه‌ای، پاسدار اشتری هم گفت:‌ اگر عده‌ای به دنبال هنجارشکنی هستند بدانند که پلیس در این زمینه با اقتدار وارد می‌شود.

آخوند محمدجعفر منتظری دادستان کل خامنه‌ای، در حالی که از طرح دعاوی آخوندها علیه چهارشنبه سوری وحشت داشت، با اقرار به ناتوانی رژیم از مقابله با جشن باستانی و ملی مردم ایران، با زبونی، به یادآوری اطلاعیه تهدیدآمیز قبلی دادستانی رژیم اکتفا کرد. به قسمتی از مصاحبه وی با تلویزیون رژیم توجه فرمایید:

«مجری تلویزیون حکومتی: آخرین سوال با میخواهم ازتان بپرسم راجع به چهارشنبه آخر سال. امروز اطلاعیه یی را صادر کردید در دادستانی که هیچگونه رفتار ناهنجار و غیر قانونی را برنمی‌تابید، آیا راه کار ویژه یی را در نظر گرفتید، قراره اتفاق خاصی بیفته؟

آخوند جنایتکار محمدجعفرمنتظری دادستان کل خامنه‌ای: در خصوص چهارشنبه آخر سال و این روزهایی که به پایان سال می‌رسیم، خوب انتظار ما این است که مردم عزیر به نکاتی توجه بکنند، توجه جدی. اولا اینکه این مراسم یک مراسم کهن و قدیمی است و ما اعتقادمان اینه که نمی‌توانیم و نباید به مبارزه با این مراسم کهن و قدیمی که ایرانیان از سال‌های بسیار طولانی داشتند در پایان سال یک مراسمی را داشتند. خوب الان می‌خواهند داشته باشند، کسی مخالفتی با اصل این قضیه نداره و نمی‌تونیم داشته باشیم. اما این مسئله باید مدیریت بشه، با توجه به حوادثی که ما در سنوات گذشته و در سال‌های گذشته شاهد بودیم، واقعا باید به چند نکته توجه بکنیم.»

این آخوند جلاد ضمن اعتراف به قتل جوانان دستگیر شده در قیام در زیر شکنجه، با وقاحت ادعای مسخرة خودکشی 

در زندان‌ها را امری عادی دانست:

‌«مسئله خودکشی در زندانها به نظر بنده همین چند ماه اخیر مطرح شد، خوب گهگاهی اتفاق میفته، در همه دنیا ما این مسایل را داریم

… در این دو سه ماه اخیر بعد از جریان غائله دی ماه، اغتشاشاتی که عده یی فریب خورده بوجود آوردند. یک جریان جاسوسی که مطرح بود و تحت عنوان حمایت از محیط زیست عده یی کارهایی می‌کردند،

… یکی دو سه مورد دیگر هم ما داشتیم، جمعا دو سه مورد بیشتر نبوده

… حالا اتفاق میفته گاهی از اوقات، بسیار به ندرت این مسئله اتفاق میفته، منتهی در برداشت‌هایی که می‌کنند و موج سواری که دشمن از این جریانات میکنه

… کاملا مشخص بود که اینها دارند از این بهانه استفاده‌هایی را به نفع خودشان می‌کنند و علیه نظام…»

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here