چنگ انداختن داعش به پدرخوانده اش در تهران بر سر قبر دجال و مجلس ارتجاع موجب خوشحالی و ذوق خامنه ای برای برون رفت از بن‌بست و انزوای منطقه‌ای و بین المللی

490
shora.-min

ریختن خون بیگناهان تحت هر عنوان محکوم و عملکرد داعش آشکارا به نفع ولایت فقیه است

در پی ائتلاف بزرگ بین المللی شامل کشورهای عربی و اسلامی و آمریکا علیه جنگ افروزی و تروریسم رژیم آخوندی، داعش که سالها با رژیم ایران کاری نداشت، امروز به نحوی غیرمترقبه در تهران به پدرخوانده اش بر سر قبر دجال و در مجلس ارتجاع چنگ انداخت. 

آخوند روحانی میگوید این «حادثه غیرمنتظره نیست» و خامنه ای «این ترقه‌بازیها» را ناچیز و بی تأثیر میخواند. مسابقه تروریسم بین مدعیان خلافت سنی و خلافت به اصطلاح شیعی تحت عنوان ولایت فقیه در تهران؛ حتی اگر سفارشی و نمایشی نباشد؛ موجب ذوق و خوشحالی خلیفه ارتجاع است.

خانم مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت ایران، ریختن خون بی گناهان را تحت هر عنوان محکوم کرد و گفت: عملکرد داعش آشکارا به نفع ولایت فقیه است و خامنه ای برای برون‌رفت از بن‌بست و انزوای منطقه ای و بین المللی قویاً از آن استقبال میکند. بانی و حامی شماره ۱ تروریسم، بدینوسیله میخواهد مزورانه جای جلاد و قربانی را عوض نموده و بانکدار مرکزی تروریسم را قربانی جلوه دهد. 

خانم رجوی یادآوری کرد: مقاومت ایران همیشه گفته است که سرنگونی دیکتاتوری مذهبی و تروریستی در ایران و انحلال کلیه نهادها و مظاهر سرکوب و خفقان، بر عهده مردم و مقاومت ایران است. به همین خاطر، ما خواهان پایان دادن به سیاست استمالت از رژیم آخوندها و برسمیت شناختن مقاومت عادلانة مردم ایران بوده ایم. 

برای ریشه کن تروریسم در منطقه: 

سپاه پاسداران ولایت فقیه باید یک موجودیت تروریستی اعلام شود.

– پاسداران و شبه نظامیان خلافت خامنه ای از سوریه و عراق و یمن و کشورهای دیگر باید به هر قیمت بیرون رانده شوند. 

– کنفرانس کشورهای اسلامی باید رژیم آخوندها را اخراج کند و مقاومت مردم ایران برای بزیر کشیدن فاشیسم دینی را برسمیت بشناسد.

مردم ایران پس از ۳۸سال سرکوب و اعدام و زندان و خفقان به چیزی کمتر از آزادی، دمکراسی و حاکمیت جمهور مردم رضایت نمی‌دهند.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران 

۱۷ خرداد ۱۳۹۶ (۷ ژوئن۲۰۱۷) 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here