سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

چرا می‌گوئیم انقلاب۵۷ توسط آخوندها دزدیده شد؟(قسمت‌دهم)

0 38

استخدام اراذل و اوباشی از فاسدترین اقشار‌جامعه، جهت قلع وقمع انقلابیون پاک‌باز میهن توسط خمینی، دزد بزرگی که رهبری انقلاب را از همین انقلابیون راستین ربوده بود.

سایت سپاه پاسداران ارتجاع مصاحبه‌ای دارد با دوتن از سرکردگان دستگاه کشتار رژیم در دهه۶۰ که درارگان‌های تعقیب و مراقبت این سپاه جنایت، مسئولیت شکار برجسته‌ترین انقلابیون میهن و قهرمانان زندان‌های سیاسی در زمان شاه را به‌عهده داشته اند. جنایتکاران مزبور ضمن بیان پاره‌ای از مسائل، در قالب خاطره، که طبق روش عناصر اطلاعاتی، مجموعه‌ای آکنده از دروغ‌های جهت‌دار و گمراه کننده است،‌ به دو موضوع مهم اعتراف می‌کنند:

اول اینکه خمینی جلاد به‌عنوان سارق انقلاب۵۷، خود مستقیما گرداننده ادارات تعقیب و سرکوب مجاهدین و انقلابیون راستین میهن بوده‌است و از هیچ چیز به اندازه کشتار انقلابیون راستین و مجاهدین خوشحال نشده‌است.

دوم اینکه بافت تشکیل‌دهنده چنین ارگان‌هایی، به اعتراف خودشان و بیان صریح خمینی که شناخت نزدیک از چنین مزدوران آدمکشی داشته، از کسانی تشکیل شده‌است که اگر نظام شاه ادامه می‌یافت تا فرق‌سر در مفاسد آن جامعه غرق می‌بودند.

بخشی از این گفتگو که به موضوعات بالا اعتراف می کند، در زیر آمده‌است:

«… به سراغ مسئول تعقیب و مراقبت و فرمانده عملیات شهری واحد اطلاعات سپاه تهران در سالهای ابتدای دهه ۶۰ رفتیم تا از صفر تا صد ماجرا را از زبان خودشان بشنویم.

….

… قاسم و مصطفی زمان ورود تیر خورده بودند. [مجاهدین] از داخل به در شلیک و در را تکه‌تکه کرده بودند و بچه‌ها توانستند راحت وارد شوند. ممکن است ابوالقاسم موقع وارد شدن تیر خورده باشد، چون پای یکی از بچه‌های خود ما هم قطع شده بود.

بعد هم که دیداری نزد امام رفتید…

ف. ع: بله، هیچ‌وقت امام را این‌قدر بشاش و خنده‌رو ندیده بودم. من هم جزو کسانی بودم که رفتم و درست ردیف جلو و روبه‌روی امام نشستم.

م. ت. م: آن موقع نمی گذاشتند ضبط ببری یا یادداشت کنی. بیرون که آمدیم مسئول التفاط آن‌جا بود و گفت: هر کسی هر چیزی را که از این جلسه یادش مانده است بنویسد که بعداً همه را تجمیع کنیم. بیرون آمدیم و هر کسی هر چیزی را که یادش ماند نوشت. آنچه را که من تعریف کردم مسئول التفاط گفت: بارک‌الله! خیلی خوب است، از جمله این که امام تک تک ما را خوب نگاه کرد. همه منتظر بودیم امام مثل حرفهایی که به بسیجی‌ها زد بگوید این چهره‌ها را که می‌بینم به یاد جوانان صدر اسلام می‌افتم، ولی امام حرفهای سنگینی زد و بعد هم گفت: اگر آن رژیم چند سال دیگر مانده بود، همه شما را به فساد می‌کشید.

ف. ع: اصلاً توقع نداشتیم امام چنین صحبتی بکند.

م. ت. م: آب یخ روی سرمان ریخت!

ف. ع: امام متوجه شده بود جنس‌های ما از آن جنس‌های ما از آن جنس‌های خاص است و مثل بقیه نیستیم. خداوکیلی هم فرق می کردیم و خیلی شیطان بودیم. امام درست می‌گفت اگر انقلاب نمی‌شد، شاید چیز دیگری می‌شدیم…

… آن زمان ما نفری ۲۵۰۰ تومان به بچه‌ها پاداش می‌دادیم که چون غالبا قبول نمی کردند به تبرکی دست امام می‌دادیم…»

خبرگزاری سپاه پاسداران خامنه‌ای موسوم به فارس ۱۹بهمن۹۵

بکارطیری رذل ترین و لمپن ترین عاصر

لینک ها :

ایران افشاگر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.