سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

چرا می گوئیم انقلاب۵۷ توسط آخوندها دزدیده شد؟ (قسمت هفتم)

0 55

وارونه‌سازی شیادانه «تسلیم و وادادگی در برابر شاه» با «مبارزه انقلابی»

قبل‌از پیروزی انقلاب: پرهیز ازخطر، با خوش‌خدمتی در «ارتش شاه» و «گارد جاویدان» با عنوان شیادانه نفوذ!

بعداز پیروزی انقلاب: توجیه عافیت‌طلبی خود، تحت‌عنوان مبارزه‌ای بالاتر از مبارزه سازمان مجاهدین!

محمد حسن شجاعی فرد2

محمدحسن شجاعی‌فرد از همکاران حسن آیت و ابراهیم اسرافیلیان، از بنیانگذاران نهاد سرکوبگر جامعه اسلامی دانشگاهیان، عضو حزب چماقداران خمینی و معاونت مصطفی میرسلیم در بنیاد چپاول جنگ‌زدگان:

«… هم زمان با تاسیس مجاهدین، آیت یک پله بالاتر از آنها بود و می‌گفت باید در ارتش نفوذ کنیم [؟!] و تشکیلات سری نفوذ در ارتش را درست کرد و در این تشکیلات سری نفوذ در ارتش اشخاصی ماند تیمسار رحیمی، کلاهدوز، نامجو و صیاد شیرازی دور هم جمع کرده و به کلاهدوز پیشنهاد کرد که تا گارد جاویدان شاه هم بالا برود مثلا نامجو عضو هیئت علمی دانشگاه افسری شد و چقدر می‌توان حضور این افراد در ارتش موثر باشد و این تشکیلات را توسعه داد. کسانی را به دانشگاه افسری فرستاد و مرامنامه تشکیلات را بعد از حفظ کردن پاره می‌کردند و مرامنانه مکتبوب نداشته و محوری‌ترین موضوع در مرامنامه مبارزه مسلحانه با رژیم شاه بود. [؟!] در ابتدای تاسیس این تشکیلات تعداد محدودی داشتند مرحوم عباسپور،‌ آیت، سرهنگ کتیبه و چند نفر دیگر بودند.

… زمانی که مجاهدین در سال ۵۰ لو رفت اعضای تشکیلات آیت خود را جمع و جور کردند و منتظر اتفاقاتی بودند. بعدها محمد منتظری، کلاهدوز، دکتر جاسبی و اسرافیلیان هم به تشکیلات پیوستند. بعد انقلاب هم آیت از تمام این افراد در رده‌های بالا استفاده کرد.

مجاهدین سال ۵۰ اکثر نیروهایش دستگیر شد و تقریبا از بین رفت ولی تشکیلات نفوذی آیت تمام نیروهای خود را تا سال ۵۷ حفظ کرد و بعد از انقلاب وارد سیستم شدند…»

سند محمد حسن شجاعی فرد

خبرگزاری نیروی تروریستی قدس موسوم به تسنیم ۱۵مرداد۹۶

بیشتردر این باره بخوانید

ایران افشاگر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.