چرا می گوئیم انقلاب۵۷ توسط آخوندها دزدیده شد؟ (قسمت هفتم)

196

وارونه‌سازی شیادانه «تسلیم و وادادگی در برابر شاه» با «مبارزه انقلابی»

قبل‌از پیروزی انقلاب: پرهیز ازخطر، با خوش‌خدمتی در «ارتش شاه» و «گارد جاویدان» با عنوان شیادانه نفوذ!

بعداز پیروزی انقلاب: توجیه عافیت‌طلبی خود، تحت‌عنوان مبارزه‌ای بالاتر از مبارزه سازمان مجاهدین!

محمد حسن شجاعی فرد2

محمدحسن شجاعی‌فرد از همکاران حسن آیت و ابراهیم اسرافیلیان، از بنیانگذاران نهاد سرکوبگر جامعه اسلامی دانشگاهیان، عضو حزب چماقداران خمینی و معاونت مصطفی میرسلیم در بنیاد چپاول جنگ‌زدگان:

«… هم زمان با تاسیس مجاهدین، آیت یک پله بالاتر از آنها بود و می‌گفت باید در ارتش نفوذ کنیم [؟!] و تشکیلات سری نفوذ در ارتش را درست کرد و در این تشکیلات سری نفوذ در ارتش اشخاصی ماند تیمسار رحیمی، کلاهدوز، نامجو و صیاد شیرازی دور هم جمع کرده و به کلاهدوز پیشنهاد کرد که تا گارد جاویدان شاه هم بالا برود مثلا نامجو عضو هیئت علمی دانشگاه افسری شد و چقدر می‌توان حضور این افراد در ارتش موثر باشد و این تشکیلات را توسعه داد. کسانی را به دانشگاه افسری فرستاد و مرامنامه تشکیلات را بعد از حفظ کردن پاره می‌کردند و مرامنانه مکتبوب نداشته و محوری‌ترین موضوع در مرامنامه مبارزه مسلحانه با رژیم شاه بود. [؟!] در ابتدای تاسیس این تشکیلات تعداد محدودی داشتند مرحوم عباسپور،‌ آیت، سرهنگ کتیبه و چند نفر دیگر بودند.

… زمانی که مجاهدین در سال ۵۰ لو رفت اعضای تشکیلات آیت خود را جمع و جور کردند و منتظر اتفاقاتی بودند. بعدها محمد منتظری، کلاهدوز، دکتر جاسبی و اسرافیلیان هم به تشکیلات پیوستند. بعد انقلاب هم آیت از تمام این افراد در رده‌های بالا استفاده کرد.

مجاهدین سال ۵۰ اکثر نیروهایش دستگیر شد و تقریبا از بین رفت ولی تشکیلات نفوذی آیت تمام نیروهای خود را تا سال ۵۷ حفظ کرد و بعد از انقلاب وارد سیستم شدند…»

سند محمد حسن شجاعی فرد

خبرگزاری نیروی تروریستی قدس موسوم به تسنیم ۱۵مرداد۹۶

بیشتردر این باره بخوانید

ایران افشاگر

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here