سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

چرا می گوئیم انقلاب۵۷، توسط آخوندها دزدیده شد؟ (قسمت پنجم)

0 40

اعتراف یکی از طرفداران رژیم آخوندی به سوابق ننگین کسانی‌که سوابق بریدگی و ندامت در زندان‌های شاه داشته‌اند اما پس‌از پیروزی انقلاب، یک‌شبه انقلابی شده، کلیدی‌ترین مناصب را اشغال کردند!

مهدی طالقانی یکی از طرفداران نظام ولایت‌فقیه در باره سوابق دوتن از جنایت‌کارانی که پس‌از پیروزی انقلاب۵۷ در بالاترین مسئولیت‌های حکومتی ظاهرشده و دزدی‌ها و جنایت‌های بی‌شماری انجام داده‌اند، در گفتگویی با سایت‌حکومتی خبرآنلاین چنین می‌گوید:

«… آقای بشارتی و آقای غرضی دو سیاسی ورشکسته قبل [از انقلاب هستند]. هر دوی این آقایان زمان شاه وقتی دستگیر شدند با اولین کشیده گفتند «غلط کردیم و تو را به قرآن ما را ببخشید» خلاصه آنها هم آزادشان کرده بودند. بعد از انقلاب حالا اینها سیاسی درجه یک شدند…»

سند بشارتی

شایان ذکر است که:

– محمد غرضی از نزدیکان خمینی در نجف و پاریس،‌ نخستین کسی که خمینی از بین بردن اسناد ارتباط آخوندها با ساواک شاه را به او سپرد، استاندار خوزستان در جریان کشتار مردم آنجا،‌ وزیر ارتباطات رژیم در دوران جنگ‌ و کاندیدای ریاست جمهوری آخوندها بوده است.

– علی محمد بشارتی از نخستین سرکردگان سپاه پاسداران ولایت‌فقیه، مسئول سیستم جاسوسی جدیدالتأسیس سپاه پس از انقلاب، وزیر کشور دولت رفسنجانی, نماینده اسبق مجلس ارتجاع و عضو کنونی مجمع تشخیص مصلحت نظام آخوندی است. او پس از آزادی از زندان شاه طی نامه‌ای به ساواک شاه درخواست داده بود از تجربیات و آشنایی او با عناصر سیاسی مبارز، جهت نفوذ در جریان انقلابی سازمان مجاهدین خلق استفاده شود که سندهای مربوط به این اقدام خائنانه در نشریه مجاهد شماره ۱۱۶ به‌تاریخ ۲۷فروردین۱۳۶۰ جهت اطلاع مردم ایران منتشر گردیده است:

سند بشارتی همکاری

بیشتر بخوانید

ایران افشاگر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.