پیام زندانی سیاسی ابوالقاسم فولادوند به‌مناسبت ۳۰دی

206

زندانی سیاسی ابوالقاسم فولادوند از بستگان مجاهدان اشرفی طی پیامی از زندان گوهردشت کرج به‌مناسبت سالروز ۳۰دی از جمله نوشت: «.. در آستانه ۳۰ دی و گرامیداشت این روز مبارک به‌مناسبت درهم شکستن درب زندانهای رژیم ستم شاهی در پی قیام مردم در سال ۵۷ و آزادی آخرین گروه زندانیان سیاسی و به‌خصوص معلم کبیر و رهبر به‌حق انقلاب نوین برادر مسعود هستیم…»

ابوالقاسم فولادوند پس از اشاره به پیروزیهای اخیر مقاومت ایران، درباره همیاری ملی با سیمای آزادی می‌نویسد:

«پیروزی که حتی واژة حماسه نیز در برابر آن ضعیف و ناچیز می‌نمایاند همانا گلریزان همیاری سیمای آزادی می‌باشد که در ظاهر جهت جمع‌آوری کمکهای مالی برای ادامه و استمرار کار سیمای آزادی بود، در حالی‌که هرچه بیشتر در کم و کیف این کارزار می‌نگریم و دقت می‌کنیم، به‌رغم کمکهای مالی خارج از حد تصور و بسیار قابل افتخاری که نصیب سیمای آزادی گردید متوجه می‌شویم که در حقیقت این مجاهدین خلق و رزمنده شیران ارتش آزادی و اشرفیان قهرمان یعنی فرزندان ایدئولوژیک مسعود و مریم بودند که آسمان ایران را گلباران کردند و با حضور گرم و امید بخش و آموزندة خویش در جای جای برنامه گلریزان، به‌رغم انواع و اقسام معذوریتهای زمانی و امنیتی و.. گوشه‌هایی از این صندوق صدق و فدا و گنجینه‌ی ارزشمندی که از برکت وجود برادر مسعود و انقلاب خواهر مریم حاصل شده و جزیی از هزار اشرف به‌عنوان راهنما و سرمشق برای تک‌تک ما در داخل کشور را نمایان کردند و با بازگو کردن گوشه‌هایی از تجارب پنجاه واندی و به‌خصوص ۱۴سال اخیر، نقشه مسیر پیروزی بر دشمن بنیادگرا و ضدبشری آخوندی را برایمان ترسیم کردند. ذخراً و شرفاً و کرامتاً و مزیدا».

زندانی سیاسی ابوالقاسم فولادوند در پایان می‌نویسد:

«نتیجه نهایی این‌که تنها همآورد آخوندهای بنیادگرا و تروریست، شورای ملی مقاومت و سازمان مجاهدین خلق ایرانمی‌باشد و شورا و سازمان نیز حاصل یک عمر صداقت، پاکی، فدا و مبارزه و مجاهدت مسعود.

مجاهدان اشرفی این گوهران بی‌بدیل ایران‌زمین به‌خوبی و به‌حق شکرانه برخورداری از نعمت شاگردی مسعود را به‌جا آوردند و از خدا می‌خواهیم که به حق این روز مبارک یعنی روز آزادی مسعود از زندان رژیم شاه، قدرت و توان برخورداری از نعمت وجود مسعود را به من و دیگر ایرانیان اعطا نماید.

مرگ بر اصل ولایت‌فقیه

زنده باد ارتش آزادیبخش ملی ایران

درود بر رجوی

۹۵٫۱۰٫۲۹

زندانی سیاسی ابوالقاسم فولادوند – زندان گوهردشت کرج»

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here