سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

پیام تبریک زندانیان سیاسی به مناسبت پیروزی بزرگ مقاومت ایران در انتقال مجاهدان اشرفی

0 29

زندانی سیاسی علی معزی

بیش از یک دهه پایداری‌ها و رشادت‌های بی‌نظیر در برابر محاصره‌های غذایی، دارویی و بلندگوهای ایذایی و کشتارها و حملات فجیعانه پی‌درپی و کارشکنی در نقل و انتقال و فشارهای فوق طاقت بشری، در نهایت به بار نشست و توطئه‌های ضدمردمی و ضد ملی برای متلاشی کردن مجاهدان اشرفی ناکام ماند. توطئه‌هایی که قبلاً بر علیه مجاهدان مشروطه و مجاهدان جنگل هم اعمال شده بود.

به حمدالله مجاهدان اشرفی نهایتاً در تمامیتشان و با حفظ صفوف بهم پیوسته خود، خرم و سرفراز در پایگاه و سکوی پرتابی برتر مستقر گردیدند.

چنین است پاسخ هزار اشرف و چنین است ثمره به آب و آتش زدن آن رهبری پاکباز، مریم مهرتابان!

این پیروزی تاریخی مبارزات آزادیخواهانه مردم ایران بر تمامی خلق ایران و مجاهدانش و رهبری همیشه بیدارش خجسته باد.

بی شک رهاتر شدن این طلایه‌داران طلیعه آزادی مردم ایران است.

علی معزی. قرنطینه زندان اوین

۲۰ شهریور ۱۳۹۵٫

***

بیانیه جمعی از زندانیان سالن ۱۲ سالن گوهردشت به‌مناسبت پنجاه و یکمین سالگرد تأسیس سازمان مجاهدین خلق ایران

تبریک به مناسبت سالگرد تأسیس سازمان مجاهدین خلق ایران

الم ترکیف ضرب الله مثلاً کلمه طیبه کشجره طیبه اصل‌ها ثابت و فرع‌ها فی السماء

با درود به روان پاک بنیانگذاران سازمان پرافتخار مجاهدین خلق ایران

و تبریک و تهنیت به خلق قهرمان ایران و رهبران سازمان مسعود و مریم رجوی سکانداران انقلاب دموکراتیک مردم ایران در پنجاه و یکمین سالگرد تأسیس سازمان.

در شرایطی که فقر و ستم جامعه ایران را فراگرفته بود و مبارزین و سیاسیون در بن‌بست مطلق مبارزه گرفتار شده بودند و اسلام انقلابی و تشیع سرخ علوی و سیره ائمه اطهار از محتوای انقلابی تهی گشته و خرافات و قوانین ضدانقلابی و ارتجاعی و حمایت از اربابان زر و زور و تزویر توسط بسیاری از آخوندهای مرتجع حرف اول را می‌زد، حنیف کبیر با یک اقدام جسورانه انقلابی زنگار از چهره واقعی اسلام زدود و بن‌بست مبارزه جهت رهایی خلق‌ها را گشود.

نام مجاهد خلق را که همان شجره طیبه‌یی است که قرآن به آن اشاره نموده را احیا کرد، بله او معیار حق و باطل را نه در با خدا و بی‌خدا، که در استثمار شونده و استثمار کننده می‌دید، اصل دعوا هم با شاه و علی الخصوص با آخوندهای دین‌فروش در همین منشور بود. منشوری که با صدق و فدای حداکثر عجین شده و متبلور می‌گشت.

تعهد و تکلیف به آزادی و رفع ستم از جامعه و خلق‌ها، با حداکثر پرداخت قیمت، چرا که رسیدن به آزادی و همراه شدن با ارابه تکامل و حل تضادهای آن جز با پرداخت هزینه مکفی میسر نمی‌باشد و باید از دریاهای خون گذشت، چنان‌که دیدیم در این ۵۱ سال مجاهدین بلاوقفه مورد هجوم و ابتلاء بودند. از دستگیری اعضاء مرکزیت و بدنه نوپای سازمان در سال ۵۰ و اعدام بنیانگزاران و یارانشان و زندان‌های طویل المدت، در ادامه ضربه کودتای اپورتونیستی در سال ۵۴ که این خود مهیا نمودن میدان وسیعی برای آخوندهای مرتجع و خمینی بود که تا آن زمان جرأت هیچ اظهارنظر و تحرکی را نداشتند و ایضاً سرقت انقلاب مردم ایران و روی کار آمدن خمینی که حاکم بلامنازع کشور شد، وی با حقد و کینه ضدبشری‌اش هر چه در توان داشت برای محو مجاهدین به‌کار بست قتل‌عام تابستان ۶۷ با بیش از سی هزار شهید از فرزندان مجاهد و مبارز این میهن سرلوحه اقدامات ضدبشری وی بود در این مدت ۳۷ سال حکومت خمینی و پیروانش امثال خامنه‌ای و رفسنجانی از هیچ اقدامی در جهت سرکوب و قتل و غارت مردم و به‌ویژه سازمان مجاهدین کوتاهی نکرده از ترور مخالفان در خارج از کشور و بمب و موشک ریختن بر سر مجاهدین اشرف و لیبرتی بگیر تا همدستی و باج دادن به شرکای غربی جهت در لیست سیاه قرار دادن و ایضاً بلوکه کردن دارایی‌ها و اموال مجاهدین بگیر تا واقعه ۱۷ ژوئن ۲۰۰۳ و دستگیری رئیس‌جمهور مقاومت و اعضاء سازمان در مهد دموکراسی جهان، اما مگر می‌شود خورشید را کشت و آیا می‌شود این شجره طیبه را خشک کرد، شجره‌یی که ریشه در قلب‌های مردم ایران و چه بسا منطقه استوار نموده که نمونه بارز آن را در کهکشان بورژه به عیان دیدیم.

و هم‌اکنون جنبش عدالت خواهی مردم ایران در جهان با فریادهایش نوید به محاکمه کشیدن سردمداران جهل و جنایت آخوندی را می‌دهد.

لعنت بر خمینی، مرگ بر خامنه‌ای و رژیمش، زنده باد آزادی

درود بر مسعود و مریم رجوی

جمعی از زندانیان سالن ۱۲ گوهردشت

۱۵ شهریور ۱۳۹۵٫

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.