پیام‌های تسلیت شمار دیگری از شخصیت‌های اپوزیسیون سوریه وحقوقدانان و نویسندگان کشورهای عربی و شمار دیگر از اعضای و پشتیبانان شورای ملی مقاومت درپی درگذشت مجاهد کبیر محمد علی جابرزاده

169

 شمار ديگري از شخصیتهای اپوزيسيون سوريه و شخصيتها و نويسندگان و حقوق دانان از كشورهاي عربي از جمله هيثم مالح رئيس كميسيون قانوني در ائتلاف ملي نيروهاي انقلاب و اپوزيسيون سوريه، علامه محمد علي الحسيني دبيركل شوراي اسلامي عربي لبنان، دكتر زكوان بعاج از كنگره آزادگان سوريه ، عبدالناصر عايد مفسر و نويسنده اپوزيسيون سوريه، حنان البلخي سفير ائتلاف ملي سوريه در نروژ، صافي ياسري و نزار جاف نويسندگان عراقي و همچنين شمارديگري از اعضاي شوراي ملي مقاومت ايران از جمله، صوفي سعيدي و منصور لوايي با ارسال نامه ها و پيامهايي، درگذشت مجاهد كبير محمد علي جابرزاده را تسليت گفتند.

هيثم مالح رئيس كميسيون قانوني در ائتلاف ملي نيروهاي انقلاب و اپوزيسيون سوريه، درپیام تسلیت خود به خاطر درگذشت مجاهد کبیر محمد علی جابر زاده نوشت: « با سلام به شما و خداوند اجر شما را زياد كند و بر فقيد شما رحمت كند انا لله وانا اليه راجعون ، ما به مقاومت ايران به خاطر درگذشت اين شادروان تسليت ميگوييم و خواهشمندم اين تسليت ها را به خانم رئيس جمهور مريم رجوي برسانيد با درود

هيثم مالح رئيس كميسيون قانوني در ائتلاف ملي نيروهاي انقلاب و اپوزيسيون سوريه»  

صافي ياسري نويسنده عراقي نيز در پيام خود به مناسبت درگذشت مجاهد كبير محمدعلي جابرزاده نوشت:به برادران اشرفيم و تمامي مجاهدين در سراسر كره زمين و رهبري پاكبازشان همراه با خالصانه ترين درودها و تسليت برادرانه

قله ها جايگاه عقابان آزاد است

يك عقاب ايراني آزاد ديگر به قله هاي جاودانگي كه جايگاه همه شما برادران مجاهد است، پر كشيد. در كمال غم و اندوه خبر فوت مجاهد كبير محمد علي جابر زاده را خواندم. او به برادرش عباسعلي جابر زاده و همسر وي ثريا سنماري كه در حماسه ۱۹ بهمن ۶۰ همراه با مجاهديني كه تا آخرين گلوله و آخرين نفس در كنار سردار خياباني و اشرف شهيدان جنگيدند ، به شهادت رسيدند خداوند شهداي راه آزادي را در عراق و ايران رحمت كند چرا كه جهادشان پيروزي براي حق و نابودي باطل بود.

اين عقاب آزاده ايراني محمد علي جابر زاده اينچنين به سمت آسمانهاي شكوه و عظمت پر كشيد تا به دفتر ۴۸ سال مبارزه بي امان خود مهر پايان بگذارد تا مشعلي فروزان در شب تاريك بماند و ديكتاتورها و دزدان را رسوا سازد.

من به شما بخاطر از دست دادن همرزمتان تسليت نمي گويم چرا كه براي از دست دادن عزيزان و همرزمان عزايي و اندوهي در كار نيست. چرا كه معراج جاودانه افتخار آميز است و جاي غم و افسردگي ندارد. اما در غم و اندوه خالصانه شما شريك هستم و سر تعظيم فرود مي آورم. همانا كه شما همگي ستارگان درخشاني هستيد كه نامهاي شما با نور الهي تا ابد در تاريخ ايران آزاد كه يقينا و حتما فرا خواهد رسيد، نوشته شده است.

خداوند شما را در پناه خود محفوظ دارد و طول عمر به شما بدهد تا ايران را آنچنان كه مي خواهيد بازسازي كنيد. تسليت مرا بپذيريد و خواهش مي كنم آن را به رهبري تان بويژه آن دو عقاب آزاده مسعود و مريم رجوي برسانيد.

برادر اشرفي عراقي شما صافي الياسري: ۱۲ فوريه ۲۰۱۷

نزار جاف نويسنده عراقي در پيام خود به مناسبت درگذشت مجاهد كبير محمدعلي جابرزاده نوشت:« ….. با تاسف بسيار خبر تكان دهنده پرواز برادر مجاهد محمد علي جابر زاده را دريافت كردم، همانگونه كه از زندگينامه و تاريخچه مبارزاتي برجسته اش نشان مي دهد مسلم است كه او فرزند پاكي براي خلق ايران و فردي پاكباز براي تحقق ايده ها و اصولي بوده كه آن را حمل ميكرده و براي آن مبارزه كرده و نهايتا جانش را بر طبق اخلاص گذاشته است. به تك به تك خواهران و برادرانم در سازمان مجاهدين خلق و به ويژه به رئيس جمهور مريم رجوي تسليت ميگويم و از خداوند قادر متعال ميخواهم كه او را در جوار رحمت بيكران خود قرار دهد انا لله وانا اليه راجعون

نزار جاف –نويسنده عراقي

رحمان كريمي شاعر و نويسنده مبارز و همچنين فرشته كريمي در پيام تسليت خود نوشتند: خبر درگذشت بسیار تأسف carime-minانگیز مجاهد کبیر و نستوه روانشاد محمد علی جابرزاده، به واقع ما را تکان داد. حیات پر افتخار آن بزرگمرد در امر مبارزه بی دریغ و در عین حال بی ادعا با دو دیکتاتوری، برای نسل جوان امروز آموزنده و حاوی بسی درس هاست. او همواره مظهر و تجسم زنده و عینی یک مجاهد خلق بود. و چه متواضع، فروتن و بی تظاهر . مگر یک مجاهد خلق واقعی جز این می تواند باشد؟ او نشان داد که با اراده و شور و ایمان و هدف می توان مرگ را به تأخیر انداخت و باید گفت اینهم از صفات و ویژگیهای یک مجاهد راستین خلق و یک مبارز پایدار هدفمند است. با درود به روان پاک او، درگذشتش را به دو قهرمان ملی مقاومت سرفراز ایران مریم و مسعود و نیز سازمان مجاهدین خلق و شورای ملی مقاومت و تمامی هواداران و دوستداران آزادی ایران، تسلیت می گوییم.

فرشته و رحمان کریمی

۲۳ بهمن ماه ۹۵

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here