پنجاه و سومین سالروز تاسیس سازمان مجاهدین خجسته باد

66
مریم رجوی - تبریک پنجاه و سومین سالروز تاسیس سازمان مجاهدین

سه رادمرد بزرگ تاریخ معاصر ایران، محمد حنیف‌نژاد، سعید محسن و علی اصغر بدیع‌زادگان، در تأسیس سازمان مجاهدین آنچه را که میرا و منسوخ و استثماری بود به‌دور انداختند و به‌جای آن ايده‌ها و راه‌ و روش‌های پیشرو و آزادکننده و بالنده را خلق یا احیا کردند. بدینسان سازمان مجاهدین در شورش علیه کهنگی و بن‌بست و خلق دنیای نو بنیان‌گذاری شد.
آن‌ها به‌قیمت جان خود، سنت درخشان ایستادن بر سر موضع یعنی وفای به‌عهد را بنا گذاشتند. پس سلام‌های بی‌پایان ما به‌بنیانگذاران کبیر مجاهدين که آغازکنندگان راهی بودند که جنبش آزادی‌خواهی ایران هنوز مدیون آن‌ است.
اگر تمام این ۵۳ سال را از نظر بگذرانیم، چکیده تاریخ مجاهدین این است که این سازمان دژ استوار آزادی ایران و سازنده و الهام بخش ارزش‌های پیشرو مبارزاتی و آرمانی است. مبارزه‌یی كه تا سرنگونی استبداد مذهبی و نفی هر جنسی از بهره‌كشی و تبعيض ادامه دارد.
خوشا مجاهدین که در مبارزه برای پيش‌بردن اين هدف، قاطع و بی‌شکاف و بی‌تردید ایستاده‌اند. کوه‌ها لرزیدند؛ اما مجاهدین برای سرنگونی ولایت فقیه از جای خود تکان نخوردند.
خوشا به جوانان و زنان ايران كه از چنين گنجينه عظيمي برخوردارند تا بتوانند به نقش تاريخي خود پاسخ بدهند و بر ديكتاتور جبار و جلاد و شياد بشورند و سرنگونش كنند.
درود بر همه هموطنان شريف و آزاده‌یی كه هرگونه همراهي با رژیم ولایت فقیه را خط قرمز پیکار آزادی اعلام كرده و به آن قیام کرده‌اند.

برگرفته از سایت مریم رجوی 

4 COMMENTS

  1. پنجاه و سومین سال تأسیس سازمان مجاهدین امید تمامی مردم رنجدیده ایران بر همه مجاهدین و مردم ایران مبارک باد

  2. امید همه مردم به این سازمان است که بزودی سرنگونی را محقق کنند درود بر بنیانگذاران و ادامه دهندگان راهش

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here