سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

پنجاه و سومین سالروز تاسیس سازمان مجاهدین خجسته باد

4 39

سه رادمرد بزرگ تاریخ معاصر ایران، محمد حنیف‌نژاد، سعید محسن و علی اصغر بدیع‌زادگان، در تأسیس سازمان مجاهدین آنچه را که میرا و منسوخ و استثماری بود به‌دور انداختند و به‌جای آن ایده‌ها و راه‌ و روش‌های پیشرو و آزادکننده و بالنده را خلق یا احیا کردند. بدینسان سازمان مجاهدین در شورش علیه کهنگی و بن‌بست و خلق دنیای نو بنیان‌گذاری شد.
آن‌ها به‌قیمت جان خود، سنت درخشان ایستادن بر سر موضع یعنی وفای به‌عهد را بنا گذاشتند. پس سلام‌های بی‌پایان ما به‌بنیانگذاران کبیر مجاهدین که آغازکنندگان راهی بودند که جنبش آزادی‌خواهی ایران هنوز مدیون آن‌ است.
اگر تمام این ۵۳ سال را از نظر بگذرانیم، چکیده تاریخ مجاهدین این است که این سازمان دژ استوار آزادی ایران و سازنده و الهام بخش ارزش‌های پیشرو مبارزاتی و آرمانی است. مبارزه‌یی که تا سرنگونی استبداد مذهبی و نفی هر جنسی از بهره‌کشی و تبعیض ادامه دارد.
خوشا مجاهدین که در مبارزه برای پیش‌بردن این هدف، قاطع و بی‌شکاف و بی‌تردید ایستاده‌اند. کوه‌ها لرزیدند؛ اما مجاهدین برای سرنگونی ولایت فقیه از جای خود تکان نخوردند.
خوشا به جوانان و زنان ایران که از چنین گنجینه عظیمی برخوردارند تا بتوانند به نقش تاریخی خود پاسخ بدهند و بر دیکتاتور جبار و جلاد و شیاد بشورند و سرنگونش کنند.
درود بر همه هموطنان شریف و آزاده‌یی که هرگونه همراهی با رژیم ولایت فقیه را خط قرمز پیکار آزادی اعلام کرده و به آن قیام کرده‌اند.

برگرفته از سایت مریم رجوی 

4 نظرات
 1. احمد می گوید

  پنجاه و سومین سال تأسیس سازمان مجاهدین امید تمامی مردم رنجدیده ایران بر همه مجاهدین و مردم ایران مبارک باد

 2. Hoory می گوید

  درود بر سازمان پر افتخار مجاهدین خلق ایران

 3. maryam می گوید

  امید همه مردم به این سازمان است که بزودی سرنگونی را محقق کنند درود بر بنیانگذاران و ادامه دهندگان راهش

 4. mehrandish می گوید

  سازمانی پر بار و با سابقه طولانی که از هفت دریای خون عبور کرده است درود درود درود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.