سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

«پرچم دروغین» در دست حکومت ایران پدرخوانده تروریسم

0 38

تروریسم دولتی، بخشی از سیاست رسمی حکومت ایران است. قانون اساسی این رژیم رسماً برای سپاه پاسداران ولایت‌فقیه چنین مسئولیتی فرای مرزهای جغرافیایی قائل شده است. نیروی تروریستی قدس ارگان پیش‌برنده این استراتژی در سطح جهان است و برای این‌کار با میلیاردها دلار هزینه، سال‌ها شاخک‌های تروریستی خودرا در سطح جهان گسترش داده است. وزارت اطلاعات آخوندها نیز یکی از ارگان‌های تروریستی مکمل این نیروی کثیف است. صدها رشته عملیات برون‌مرزی توسط وزارت اطلاعات در دهه‌های گذشته انجام شده‌است. اکبر براتی یکی از مسئولین واحد اطلاعات سپاه دراین‌باره می‌گوید:

– «واحد اطلاعات نظامی. بعد قرارگاه‌هایی هم برای پشتیبانی مجاهدین افغانستانی و لبنانی اختصاص داشت که آنها هم آمد زیرمجموعه این اطلاعات. اول قرارگاه بودند مثل قرارگاه رمضان و قرارگاه بلال و بعداً آمدند زیر نظر مجموعه این واحد, چون فرماندهی یکی بود. من به دعوت آقای رضایی رفتم در آن اطلاعات و عضو شورای اطلاعات شدم. علاوه بر این قرارگاه رمضان را هم بنا به دستور حضرت آقا [خامنه‌ای] که گفتند راه اندازی کنید, آن را هم راه اندازی کردیم.» (۱)

آخوند روح‌الله حسینیان که مدتی مشاور سیاسی امنیتی رئیس‌جمهور همین حکومت بود در یک سخنرانی گفته‌است:

– «خب سعید اسلامی به قول خود این‌ها مخالف رئیس جمهور بود. چه‌طور تو یک ماجرایی که آقای موسوی سردمدارش بوده و موافق رئیس جمهور، یکی از مخالفین رئیس جمهور آمدند چنین کار خلاف قانونی را مرتکب شدند؟ من نفی نمی‌کنم. به هر حال کسی بوده که مسؤل امنیت کشور بوده مسؤل امنیت وزارت اطلاعات بوده، شاید صدها عملیات برون مرزی در رابطه با [مجاهدین]، من‌جمله بمباران پایگاه [مجاهدین] در بغداد سال ۷۴، در حین سخنرانی که شایعه شد مسعود رجوی هم کشته شده، فرمانده عملیات همین آقای سعید اسلامی بود. خیلی عملیات داشت و اعتقادش هم همین بود.» (۲)

اما ویژگی منحصربه‌فرد تروریسم این حکومت، پیش بردن آن تحت یک چتر دجالیت و فریبکاری است، چیزی که اصطلاحاً به آن «پرچم دروغین» یا «فرافکنی» گفته‌می‌شود:

– «”پرچم دروغین” به عملیات‌هایی اطلاق می‌شود که در آن، یک دستگاه جاسوسی بگونه‌ای مهره‌چینی و رمزگذاری می‌کند که کشف و افشاء آن عملیات، ذهن کاشف و افشاء کننده را به سمت [دیگری] معطوف کند.» (۳)

با چنین دستگاهی از دجالیت و فریبکاری، پس از افشای طرح بمب‌گذاری رژیم در گردهمایی بزرگی مقاومت ایران در ویلپنت پاریس در تیرماه۹۷ و دستگیری دیپلمات تروریست حکومت در آلمان- پس از تحویل بمب به عوامل بمب گذار- وزارت خارجه رژیم بلافاصله با ترفند «پرچم دروغین» به میدان شتافت:

جواد ظریف: «چقدر جالب: همین که ما سفر در سطح رئیس جمهور را به اروپا آغاز کردیم, (گزارشی منتشر شد که) ظاهرا عملیاتی ایرانی اتفاق افتاده و توطئه گران آن دستگیر شده اند.» (۴)

عباس عراقچی «معاون سیاسی وزارت امور خارجه در دیدار با سفیر فرانسه و کاردار آلمان مراتب اعتراض شدید جمهوری اسلامی ایران نسبت به دستگیری دیپلمات ایرانی را اعلام و با تأکید بر مصونیت دیپلمات‌ها براساس کنوانسیون وین, خواستار آزادی فوری و بدون قید و شرط دیپلمات جمهوری اسلامی ایران گردید.» (۵)

متعاقباً به‌دنبال اخراج دو دیپلمات تروریست رژیم از هلند، بازهم پدرخوانده تروریسم بین‌المللی با «پرچم دروغین» به میدان آمد:

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه در خصوص اخراج دو دیپلمات ایرانی از هلند, ضمن محکومیت این اقدام اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران این تصمیم را اقدامی غیر سازنده در روابط دو کشور ارزیابی می کند. وی یادآوری کرد: دستیار وزیر امور خارجه بلافاصله با احضار سفیر هلند در تهران مراتب اعتراض رسمی دولت جمهوری اسلامی ایران را نسبت به این عمل غیر دوستانه ابلاغ کرد.» (۶)

روز ۲۹مهر۹۷ محمد داودزاده لؤلؤئی، یک مأمور وزارت اطلاعات به درخواست دولت دانمارک بهنگام بازگشت از ایران در فرودگاه یوتوبوری سوئد دستگیر شد. وی به‌خاطر شرکت در توطئه تروریستی علیه هم‌وطنان عرب در دانمارک تحت پیگرد قرارگرفت. دستگاه تروریستی حکومت آخوندی مجدداً با افراشتن «پرچم دروغین» ظاهرشد:

«بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اخبار مغرضانه منتشر شده در خصوص طرح عملیات نافرجام علیه یکی از مخالفان ایرانی در دانمارک و ادعای انتساب آن به جمهوری اسلامی را قویا تکذیب کرد و آن را در ادامه توطئه ها و دسیسه های دشمنان شناخته شده روابط خوب و رو به گسترش ایران و اروپا در شرایط خاص و خطیر کنونی خواند.» (۷)

– «سخنگوی وزارت خارجه… گفت: با توجه به امکان ادامه این رفتارها و انجام جنگ روانی توسط برخی از گروه‌های تروریستی و دیگر معاندین روابط ایران با دیگر کشورهای جهان به‌ویژه اروپا، به ایرانیان خارج از کشور توصیه می‌کنیم که با دقت لازم و توجه ویژه هرگونه تماس و مراجعه به آنها به‌عنوان نیروهای امنیتی و دولتی ایران یا نماینده از ارگان‌های مختلف ایران را با سفارت‌های ایران در کشورهای مقیم‌شان مطرح کنند و حتی درصورت لزوم به مقامات کشورهایی که در آنجا ساکن هستند مراجعه کنند و این مسائل را به آنها ارائه دهند.» (۸)

اما همچنان‌که دیده‌شد، در لابلای برافراشتن «پرچم‌های دروغین» ناگهان این دم خروس بیرون زد که کسانی «به‌عنوان نیروهای امنیتی و دولتی [رژیم] ایران یا نماینده از ارگان‌های مختلف [رژیم] ایران» با ایرانیان خارج کشور تماس گرفته و برای بدنام کردن نظام، آنها را به انجام عملیات تروریستی کشانده‌اند!!! این کشف بزرگی بود، ولی جانی‌دالرهای ماله‌کش نظام آخوندی در این وسط مشخص نکردند که چرا این «مأموران دروغین» در فیلم‌های ضبط‌شده از آنها، هنگام تحویل‌دهی مواد منفجره، قیافه‌ای شبیه اسدالله اسدی، دیپلمات تروریست دستگیرشده در آلمان یا آن دو دیپلمات اخراج شده از هلند یا آن دیپلمات اخراج شده از فرانسه یا آن مأمور سفارت رژیم در اسلو داشته‌اند؟

(۱) خبرگزاری نیروی تروریستی قدس موسوم‌به تسنیم ۱۳شهریور۹۶

(۲) سخنرانی آخوندجنایتکار روح‌الله حسینیان از گردانندگان سابق وزارت اطلاعات ۴آذر۸۵

(۳) خبرگزاری قضائیه جنایتکار خامنه‌ای موسوم‌به میزان ۱۴آبان۹۷

(۴) خبرگزاری نیروی تروریستی قدس موسوم‌به تسنیم ۱۱تیر۹۷

(۵) خبرگزاری حکومتی ایسنا ۱۳تیر۹۷

(۶) خبرگزاری سپاه پاسداران خامنه‌ای موسوم‌به فارس رژیم ۱۶تیر۹۷

(۷) خبرگزاری حکومتی ایسنا ۹آبان۹۷

(۸) روزنامه حکومتی همشهری ۱۵آبان۹۷

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.