سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

پرس‌تی‌وی ابزار جنگ روانی و شیطان سازی رژیم علیه مقاومت

0 66

افشای توطئه بمب‌گذاری در گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در پاریس و دستگیری عوامل تروریست رژیم در آلمان و بلژیک و دانمارک و دستگیری و اخراج شماری از دیپلیمات تروریست‌های رژیم در اتریش و فرانسه و آلمان از یک طرف و از طرف دیگر برملا شدن و افشای بخشی ازحساب‌های جعلی توییت‌های ماشین سایبری رژیم آخوندی در کشورهای مختلف که از تهران هدایت می‌شدند، یک‌بار دیگر این حقیقت را به‌اثبات رساند که منشأ اصلی هرگونه خصومت و شیطان‌سازی علیه شورای ملی مقاومت و سازمان مجاهدین، فاشیسم دینی حاکم بر ایران است. چرا که رژیم تنها راه نجات خودش از سرنگونی محتوم را، نابودی این مقاومت می‌داند.

یکی از الزامات جنگ کثیف روانی رژیم علیه مجاهدین، شبکه رسانه‌ای و دستگاه دروغ پراکنی در داخل و خارج از کشور است که به‌افشای آن می‌پردازیم.

رژیم در سال۲۰۰۷ به‌منظور هماهنگی بین رسانه‌های خارج از کشوری اش، اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی را تشکیل داد. خامنه‌ای سال۲۰۱۵در دیداری که با گردانندگان این اتحادیه داشت به‌اهمیت فعالیت آنها اشاره کرد و گفت:‌ «اما در باره اتحادیه رادیوتلویزیون‌ها عرض بکنم. این اتحادیه بسیار مهم است این کاری که شما شروع کردید ایجاد این اتحادیه کار بسیار مهمی است. امروز استکبار یک امپراتوری عظیم رسانه‌ای درست کرده، اخبار را به‌میل خودشان تحریف می‌کنند… سیاست‌ها را ازاین طریق الغا می‌کنند… همه در خدمت سیاست‌های آنهاست… در مقابله با این امپراتوری خطرناک… یک کاری باید انجام داد. این کاری که شما می‌کنید شروع یک حرکت است.»

خامنه‌ای در دیدار با رئیس و مقامات قوه قضائیه خود در روز ۶تیر ۹۷ آنها را به‌فراگرفتن هنر پروپاگاندا برای وارونه جلوه دادن واقعیت‌ها فراخواند و گفت:‌ «الان شما نگاه کنید به‌اصطلاح پروپاگاندهای دنیا اینجوریه دیگه اصلا یه چیز غلط رو درست،‌ یه چیز باطل محض رو حق جلوه می‌دن، یکی ازمهمترین کارهای شما اینه، یعنی یه تیم قوی رسانه‌ای هنرمند را به‌کار بگیرید بشینند طراحی کنند نه برای یه روز و دو روز و یک بار،‌ به‌طور مستمر…»

پرس‌تی‌وی یکی از این رسانه‌های قلب‌واقعیت و ارگان تبلیغی سپاه قدس و گروه‌های شبه‌نظامی وابسته به‌آن است که برای ترویج تروریسم، خشونت، جنگ و فرقه‌گرایی درکشورهای اسلامی به‌زبان انگلیسی برنامه تولید می‌کند و بعدهم برای کشورهای خارجی از جمله کشورهای اتحادیه‌اروپا پخش می‌کند.

پرس‌تی‌وی در۱۷تیر۱۳۸۶کار خودرا شروع کرد. محمد سرافراز، که در آن‌زمان معاون برون‌مرزی صداوسیمای رژیم بود، مدیریت آن را برعهده داشت، وی بعدها از سوی خامنه‌ای، به‌عضویت“شورای عالی فضای مجازی” منصوب شد و حمیدرضا عمادی جایگزین او شد.

حمیدرضا عمادی مدیر اتاق خبر شبکه «پرس‌تی‌وی» کیست؟

حمیدرضا عمادی از همکاران وزارت اطلاعات و مسؤل اعتراف‌گیری تلویزیونی از بازداشت‌شدگان قیام ۸۸ است و به‌این دلیل، نامش در لیست تحریم‌های اتحادیه‌اروپا قرار گرفت. او همچنین از مدیران نزدیک به‌محمد سرافراز، رئیس پیشین پرس‌تی‌وی به‌شمار می‌رود.

لقمان و زانیار مرادی، ۲۹و ۲۲ساله، در اوت ۲۰۰۹به‌اتهام ترور پسر امام جمعه شهر مریوان و دو نفر دیگر، دستگیر شدند. احمد شهید، گزارشگر ویژه سازمان‌ملل روز۱۲مارس۲۰۱۲در جلسه عمومی شورای حقوق‌بشر سازمان‌ملل در مورد این دو زندانی گفت: “آنها پس از اینکه به‌شدت تحت شکنجه جسمی قرار گرفته‌اند، مجبور به‌اعتراف به‌قتل پسر امام جمعه شده‌اند. هیچ مدرک معتبری برای این اتهام وجود نداشته و آنها از امکان دسترسی به‌وکیل محروم بوده‌اند. هردوی آنها به‌اعدام در ملأعام محکوم شده و نهایتا روز۱۷شهریور۹۷لقمان به‌همراه دانیال مرادی و رامین حسین‌پناهی اعدام شدند.

اتحادیه‌اروپا در جلسه روز ۱۱آوریل ۲۰۱۶ تحریم ۸۲ مقام ایرانی را تمدید کرد. که نام دو مدیر سازمان صدا و سیمای رژیم محمد سرافراز و حمیدرضا عمادی در بین آنهاست.

مسعود خدابنده نیروی تروریستی قدس
نیروی تروریستی قدس مسعود خدابنده

تخلفات و جرائم پرس‌تی‌وی:

دادگاهی در لندن تلویزیون انگلیسی‌زبان آخوندها به‌نام پرس‌تی‌وی را به‌اتهام افترا به‌یک عضو پارلمان انگلستان به‌پرداخت ۳۳۸ هزار پوند انگلیس، معادل یک میلیارد و۴۰۰ هزار تومان، محکوم کرد.‌ (تلگراف:۹۶۰۲۱۴)

به‌نوشته روزنامه‌های گاردین و تلگراف، پرس تی‌وی در برابر این اتهام از خود دفاع نکرده است.

این البته اولین شکایت علیه پرس‌تی‌وی در بریتانیا نبود. پیش از آن،‌ در دی‌ماه سال۱۳۹۰نیز آفکام، نهاد ناظر بر رسانه‌های بریتانیا، بر اساس شکایت خبرنگار هفته‌نامه نیوزویک، پروانه کار پرس‌تی‌وی در این کشور را لغو کرد.

سازمان تنظیم مقررات رسانه‌ای بریتانیا، آفکام، به‌همین دلیل در سال۲۰۱۱شبکه «پرس‌تی‌وی» را ۱۰۰ هزار پوند جریمه کرد. در تیرماه ۹۱ نیز شرکت خدمات ماهواره‌ای «اینتل‌ست» برنامه‌های شبکه‌های وابسته به‌رژیم را به‌دلیل تحریم‌های آمریکا علیه ضرغامی(رئیس سابق سازمان صداوسیما و عضوشورای عالی فضای مجازی کشور) قطع کرد.

عناصر اطلاعاتی گرداننده پرس تی‌وی به‌دلیل آبرو باختگی همانگونه که آخوند فلاحیان گفته بود به‌طور معمول از خبرنگاران خارجی یا دوملیتی استفاده می‌کنند و دعاوی خود علیه مقاومت را توسط مأمورانی که در پوش خبرنگار کار می‌کنند،‌ عرضه می‌کنند.

یکی از این به‌اصطلاح خبرنگاران بی طرف، مأمور وزارت اطلاعات به‌نام رامین مظاهری است که در جست وخیز مأموران وزارت اطلاعات در پاریس حاضر شده و می‌گوید:

«… از هر ایرانی سؤال کنید، ام کا او هیچ حمایت و یا مشروعیتی در داخل ایران ندارد. اما در خارج از ایران به‌هر تقدیر، آنها توسط گروه کوچکی از نیروها برای برآورده کردن نیازهای غیردموکراتیک و خودخواهانه خود به‌طور مستمر حمایت مالی می‌شوند… به‌رغم زندگی در فقر کامل برای سالیان درعراق، ام‌کی‌او درحال حاضر به‌نحوی توان پرداخت صدها هزاردلار دستمزد به‌رهبران سابق غربی برای انجام سخنرانی درگردهمایی‌هایشان را داشته تا به‌این ترتیب بتواند به‌گردهمایی‌هایشان مشروعیت بخشند.»

 

 

 

 

 

همکاران اطلاعاتی پرس‌تی‌وی:

یکی ازهمکاران اطلاعاتی پرس‌تی‌وی، مامور خارج کشوری وزارت بدنام، مسعود خدابنده و همسر انگلیسی‌اش آن سینگلتون هستند که در ارتباط تنگاتنگ با پرس‌تی‌وی اهداف جنگ روانی رژیم را پیش می‌برند.

ابراهیم خدابنده هم یکی از کارچرخانان‌تهیه و تولید برنامه‌های پرس‌تی‌وی علیه مجاهدین است که سایر ماموران و مزدوران رژیم را برای مصاحبه علیه مقاومت و افترا و دروغ پراکنی، هماهنگ می‌کند. وظیفه مأمورانی نظیر مسعود خدابنده و ابراهیم خدابنده در دستگاه دروغ پراکنی آخوندها، سرهم بندی جعلیات و استناد پرس‌تی‌وی به‌همین محمل‌گویی‌هاست.

 

 

 

 

 

نمایش دوره گردی و تخلیه اطلاعاتی! مأموران دراشرف

چندماه بعداز قتل عام اشرف هم در۱۰شهریور۹۲ که ۵۲ مجاهد سرفراز و قهرمان توسط نیروهای ویژه عراقی دست نشانده رژیم آخوندی کشتار و قتل عام شدند و مجاهدین باقیمانده به‌لیبرتی منتقل شدند، پرس‌تی‌وی در همکاری با نیروی تروریستی قدس و مزدوران واسبته به‌سپاه قدس موسوم به۹بدر

 یک گزارش نیم ساعته در۲۶ بهمن ماه ۹۲ تهیه کردند.

۱. مأمور وزارت اطلاعات مریم سنجابی به‌همراه سایر نیروهای قدس در حال گشت زدن در اماکن اشرف ۶ماه بعد از تخلیه اشرف است. این مزدور در این رابطه می‌گوید: «این قسمت را بهش می گفتند ستاد ارتش، ازنظر من همینکه اشرف به‌پایان رسید، خوب، خودش خیلی جای خوشبختیه، دیگه افسوس اینکه من ۲۴سال از عمرم را ازدست دادم یا بقیه دوستام رو دیگه واقعا نمی خورم…»

 

 

 

 

 

 

۲. مأمور وزارت اطلاعات علی محمدخاتمی یک سال بعداز تخلیه اشرف برای توضیح اماکن اشرف در حال همکاری با نیروی تروریستی قدس می‌گوید: «…کنجکاو بودیم ببینیم چکار می‌کنه این ولی واقعیتش این فضایی که اینجا می‌بینیم هیچ کدام از نفرات خودش ندیدند. به‌جز تعداد اندکی…»

 

 

۳. مأمور وزارت اطلاعات قربانعلی حسین نژاد ۶ماه بعدار تخلیه اشرف در همکاری با نیروی تروریستی قدس مدعی است که تشکیلات مجاهدین را نباید به‌رسمیت شناخت و معترض است که کمیساریا اختیارات لیبرتی را به‌خود اینها (مجاهدین) سپرده است. وی می‌گوید:‌

«…دنیای امروز واقعا باید آنرا به‌عنوان فرقه بشناسن و این تشکیلات را به‌رسمیت نشناسن. با این‌ها میرن مذاکره می‌کنند و تشکیلات لیبرتی را هم دادن به‌اختیار اینها. خوب این‌ها را نگه میداره تو حصار تشکیلات فرقه‌یی و نمی‌گذاره برن…»

 

 

 

۴. مزدور دیگر رضا رجب زاده است که همراه مزدوران ۹بدر در اشرف می‌چرخد و اماکن مختلف را نشان می‌دهد انگار که دارد اطلاعات فوق سری از اشرف را برملا می‌کند! رضا رجب زاده:

«این جا الان ورودی اف ام ۹ است. از اینجاپیاده می تونیم بریم. اینجا یکسریش رو باید پیاده بریم و بعد ماشین سوار شیم بریم که آشپزخانه و سالن غذاخوری را بهتون نشون بدهم.»

چسباندن اتهام تروریسم به‌مجاهدین:

پرس‌تی‌وی همچنین تلاش می‌کند با چسباندن اتهام تروریسم به‌مجاهدین، دستان خون‌آلود رژیم را پاک کند. در اسفندماه۱۳۹۶پاسدار شمخانی در ملاقات با وزیرخارجه فرانسه گفت:‌ «…تحمل ام‌کااو [سازمان مجاهدین خلق] توسط فرانسه مغایر التزامات بین‌المللی آن در رابطه با تروریسم و مغایر رشد روابط بین تهران و پاریس می‌باشد…» (پرس‌تی‌وی رژیم ۱۴/۱۲/۹۶)

فرافکنی آخوندها در حالی است که یکی از مأموران وزارت اطلاعات به‌نام محمد داودزاده لولوئی، در تاریخ ۲۹مهرماه ۱۳۹۷به‌درخواست دولت دانمارک به‌هنگام بازگشت از ایران در فرودگاه یوتوبری سوئد دستگیر شد، وی از۱۰سال پیش به‌خدمت وزارت اطلاعات درآمده و به‌خاطر شرکت درتوطئه تروریستی علیه هموطنان عرب در دانمارک تحت پیگرد بود. ارتباطات فعال او با سفیر و سفارت رژیم در نروژ بار دیگر این حقیقت را اثبات می کند که سفارت‌ها و نمایندگی‌های رژیم آخوندی و دیپلومات‌های آن، فعالانه و با سوءاستفاده از تسهیلات دیپلوماتیک، در تروریسم و جاسوسی مشارکت دارند. شمار قابل توجهی از مأموران نیروی تروریستی قدس و وزارت بدنام اطلاعات در پوشش دیپلوماتیک در کشورهای مختلف جهان به‌جنایت مشغولند و به‌نوبه خود شبکه‌های مزدوران رژیم را تحت عنوان‌های متفاوت اداره و تغذیه می‌کنند. درماه‌های اخیر علاوه بر اسدالله اسدی(دیپلومات رژیم در اتریش) که در بلژیک زندانی است، دو دیپلومات تروریست رژیم از هلند و یک دیپلومات تروریست دیگر نیز از فرانسه اخراج شده‌اند.

رژیم آخوندی بعد از دو دهه که تمام توانش را به‌کار گرفت تا با فرافکنی، مجاهدین را به‌تروریسم متهم کند، ولی نهایتا سرش به‌سنگ مقاومت خورد، به‌نحوی که بعداز کشف بمب‌گذاری در گردهمایی۳۰ژوئن مقاومت ایران در حومه پاریس، وزرای کشور، اقتصاد و خارجه فرانسه طی اطلاعیه مشترکی این توطئه تروریستی را محکوم می‌کنند.

این اطلاعیه روشن‌ساخت که اقدام برای‌مسدودکردن دارایی‌ها، به‌تلاش‌خنثی‌شده برای بمب‌گذاری‌در گردهمایی۳۰ ژوئن مقاومت ایران در حومه پاریس ارتباط دارد.

دراین اطلاعیه تأکید شده این اقدام «پیش‌گیرانه، هدفمند و متناسب» است و عزم جزم فرانسه را برای نبرد با تروریسم، به‌خصوص در خاک فرانسه نشان می‌دهد و «چنین اقدامی برخوردار ازمنتهای جدیت درخاک ما، نمی‌توانست بدون پاسخ باقی بماند.» (آسوشیتدپرس: ۹۷۰۹۱۰)

همانطور که ملاحظه می‌کنید رژیم آخوندی برای ادامه سلطه ننگین خودش و به‌منطور زمینه‌سازی‌های تروریستی از هیچ‌گونه فریب و تقلب و سوءاستفاده از شبکه‌های اجتماعی و خدمات اینترنتی، امکانات دیپلماتیک و انتشار اخباردروغ از طریق رسانه‌هایی نظیر پرس‌تی‌وی فروگذار نمی‌کند. ولی شرایط داخلی، پایان دوران مماشات و از همه مهمتر گسترش و اعتلای آلترناتیو روز به‌روز صحنه را برای رژیم تنگ و تنگتر کرده و این نبردی است تا پیروزی.

لینک کلیپ برنامه پرونده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.