سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

پذیرش کارگزار ملایان در پارلمان اروپا در بحبوحه قیام مردم ایران، به‌طور مطلق غیر قابل قبول است

0 8

بروجردی از نزدیکان خامنه ای و در ارتباط مستمر با اسد و نصرالله و مزدوران رژیم در منطقه است.

قرار است روز سه شنبه ۳ بهمن (۲۳ ژانویه۲۰۱۸) علاالدین بروجردی، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس فاشیسم دینی در کمیسیون خارجه پارلمان اروپا استماع شود. مجلس آخوندی جزیی از دستگاه نظام آخوندی است که همه اعضای آن از فیلتر اعتقاد قلبی و تعهد عملی به ولایت فقیه عبور کرده اند. بروجردی از باند خامنه ای و از نزدیکان شخص وی و در ارتباط مستمر با بشار اسد، حسن نصرالله و دیگر تروریستهای رژیم در منطقه است.

پذیرش کسی که در چهار دهه گذشته همواره نقش فعالی در سرکوب و صدور تروریسم داشته است، در پارلمان اروپا، به طور مطلق غیر قابل قبول است. مقاومت ایران خواستار لغو این دعوت، که در تعارض آشکار با ارزشهایی است که اتحادیه اروپا بر مبنای آن تشکیل شده و پارلمان اروپا از آن دفاع می‌کند می باشد. این پذیرش در حالی که مردم سراسر ایران خواستار سرنگونی این رژیم هستند و هزاران تن از قیام کنندگان زندانی و شماری از آنها زیر شکنجه کشته شده اند، لگدمال کردن ارزشهای حقوق بشری است و موجب تشجیع ملایان در شدت بخشیدن به سرکوب و شکنجه و اعدام می‌گردد.

هر گفتگویی با این رژیم بدون محکوم کردن علنی جنایتهای این رژیم و حمایت بی‌قید و شرط از قیام مردم ایران برای پایان دادن به استبداد دینی، از سوی آخوندهای حاکم، علیه مردم ایران به کار گرفته می‌شود.

طی دو هفته اول قیام سراسری، مردم در بیش از ۱۴۰شهر در سراسر ایران دست به تظاهرات زده و خواست خود برای سرنگونی رژیم را با شعارهایی همچون «مرگ بر خامنه ای» و «مرگ بر روحانی» به‌طور کامل بارز نمودند. آنها با شعارهایی همچون «نه به اصلاح طلب، نه به اصولگرا، دیگر تمام است ماجرا» به‌خوبی نشان دادند که هیچ تفاوتی بین دو جناح این رژیم قائل نبوده و خواستار سرنگونی تمامیت آن هستند. دست کم هشت هزار تن از تظاهر کنندگان دستگیر، شماری زیادی مفقود و شماری از آنان تحت شکنجه به قتل رسیدند. ۹۰درصد دستگیر شدگان را جوانان زیر ۲۵ سال و ۳۵در صد آنان را دانش آموزان تشکیل می دهند.

شورای ملی مقاومت ایران- کمیسیون خارجه

۲۹ دی ۱۳۹۶ (۱۹ ژانویه ۲۰۱۸)

 

اسد - بروجردوی - حسن نصرالله

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.