پایگاه خبری ته‌ششی مقدونیه: اعضای اپوزیسیون ایران در آلبانی به یک مرکز جاذبة مهم تبدیل شده‌اند

242

به مدت بیش از دو سال آلبانی تبدیل به یک مقصد مستمر برای سیاستمداران ارشد آمریکایی شده است، در حالیکه مقامات آلبانیایی مستمراً برای ملاقاتهای اسرارآمیز اما مهم در کنسولگری واشینگتن فراخوانده میشوند.

در ۲۵ مه ملاقاتی میان دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و ادی راما، نخست وزیر آلبانی در حاشیه اجلاس سران ناتو برنامه ریزی شده است.

اعضای اپوزیسیون ایران که به رهبری مریم رجوی (به آلبانی) منتقل شده‌اند، به یک مرکز جاذبة مهم تبدیل گشتهاند.

دو ماه پیش ما گفتیم مجاهدین بطور واقع نقطه وصل ادی راما به دولت ترامپ هستند.

و در واقع همینطور شده است. دیتمیر بوشاتی، وزیر خارجه آلبانی به کاخ سفید، پنتاگون و وزارت خارجه رفته است. در حالیکه سناتورها و اعضای دستگاه ترامپ به تیرانا سفر میکنند. آخرین دیدار ALBANI-min(از آنها) توسط (سناتور) جمهوری‌خواه جان مک کین صورت گرفت.

اما واقعیت در مورد مجاهدین (خلق) ایران به‌نظر میرسد، بسیار فراتر از این حرف‌ها باشد.

مخالفین ایرانی که از مهندسان و پزشکان در میان صفوف خود برخوردارند، در ایران افرادی دارند که اطلاعات سری آمادهسازی تسلیحات اتمی (رژیم) ایران را به‌دست آوردهاند.

آنها افرادی هستند که برای اولین‌بار (این برنامه را فاش کردند) و بیش از یک گروه سیاسی در سازمان آنها نمایندگی میشود. سازمانی که دسترسی قدرتمندی به افرادی روی زمین دارد.

مجاهدین تأکید کردند:«به‌مدت ۵۲ سال مجاهدین علیه دو دیکتاتوری شاه و شیخ جهت برقراری دموکراسی در ایران مبارزه کردهاند. شبکة آنها، شامل افرادی از همة طیف‌های مردم، به این سازمان فرصتی داده تا به اطلاعات سری رژیم ایران دسترسی پیدا کند. مجاهدین اولین سازمانی بود که برنامة تسلیحات اتمی (رژیم) ایران را فاش ساخت و مانع دستیابی این رژیم به بمب اتمی شد».

دولت ترامپ که در حال تمرکز بر رژیم ایران است، مواضع خود علیه رژیم ایران را تقویت میکند و این مسأله جایگزین وضعیت گذشته خواهد بود.

آلبانی یکی از کشورهایی است که پایگاه لجستیکی این جنگ در آن مستقر خواهد بود، یعنی اپوزیسیون ایران.

وزیر خارجة آمریکا چند روز پیش اعلام کرد، واشینگتن رویکردی متفاوت اتخاذ خواهد کرد و مانند اوباما به گفتگو نخواهد پرداخت.

او گفت، دولت ترامپ در سراسر دستگاه خود در حال بررسی سیاست در مورد ایران است. امروز من میخواهم به تحریکات نگرانکننده و ادامهدار ایران که باعث صدور ترور و خشونت و بیثباتی چندین کشور در آن واحد شده، اشاره کنم. ایران اصلیترین حامی تروریسم در جهان و مسئول تشدید نزاعهای مختلف در کشورهایی همچون سوریه، یمن، عراق و لبنان میباشد

بیانات وزیر خارجة آمریکا بسیار صریح است. یک درگیری بزرگ بارژیم ایران در حال تدارک است و آلبانی یک مرکز مهم توسعه آن میباشد چرا که اپوزیسیون رژیم تهران در آن مستقر است.

در عین حال، حکومت ایران همة سفارت خود را در آلبانی تخلیه کرده و آن‌را کاملاً با افرادی از سرویس مخفی خود جایگزین کرده است. سفیر (رژیم) ایران و همة دیپلومات‌های آن بخشی از سرویس مخفی آن هستند؛ بنابراین این دیپلوماسی است و ما اکنون در حال آمادهسازی برای جنگ هستیم.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here