پاسدار لاریجانی حادثه ۱۷خرداد در تهران را «گوهر ذی‌قیمتی» برای رژیم عنوان کرد

258

در ادامه بهره‌برداریهای رسوای ولی‌فقیه ارتجاع و پاسداران ولایت فقیه و سران رژیم، رئیس مجلس ارتجاع پاسدار علی لاریجانی حادثه ۱۷خرداد در تهران را «گوهر ذی‌قیمتی» برای نظام آخوندی عنوان کرد.

رئیس مجلس رژیم در شرایطی از جنایات روز چهارشنبه و برزمین ریختن خون بیگناهان به‌عنوان گوهر ذیقیمت یاد می‌کند که همزمان با کشتار مردم بیگناه در چند قدمی مجلس، جلسه مجلس آخوندی با خونسردی ادامه پیدا کرد. پاسدار علی لاریجانی در حرفهایش برای بهره‌برداری از حوادث روز چهارشنبه، به تمجید از سپاه پاسداران پرداخت و هراس خود را از چشم‌انداز تحریم و لیست‌گذاری این ارگان جنایت و چپاول برملا کرد.

پاسدار لاریجانی: نمایندگان محترم وحدت و همگرایی که در بین مسئولان و ملت در پس این حادثه به‌وجود آمد، گوهر ذیقیمتی است که نباید تحت هیچ اقدامی مخدوش شود. بپذیریم که در مقابل ملت صفی از تروریستها و کشورهای حامی آنان بسرکردگی آمریکا و سعودی به‌وجود آمده است

این صف واحد پاسخ به اقدامات دشمن است، مخصوصاً وقتی مواضع آمریکا و مصوبه اخیر سنا را مشاهده می‌کنیم تمامی هدف گذاری آنان روشن می‌شود. استراتژی دشمن کند کردن ابزارهای عزتمندی ایران و سرگرم نمودند مسئولان به مسایل فرعی است. اقدام متقابل ما باید استقامت در راه درست انقلاب و همگرایی هر چه بیشتر باشد. ما پاسخ روشنی به اقدامات سنا خواهیم داد. مجلس شورای اسلامی واکنش جدی به تحرکات آنان می‌دهد. از کمیسیون امنیت ملی میخوام در اسرع وقت طرح مقابله رو تهیه و به مجلس ارائه کنند. باید آمریکا متوجه شود مجلس شورای اسلامی در راه مبارزه با تروریستها اراده قوی دارد و سپاه پاسداران و نیروی قدس و بنیه دفاعی را با همه توان حمایت خواهد کرده.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here