پاسدار سنایی معاون سیاسی سپاه پاسداران: «مجاهدین » سر حلقه اغتشاشات بودند، خبرگزاری حکومتی مهر ۷بهمن۹۶

11
پاسدار سنایی معاون سیاسی سپاه پاسداران-min

پاسدار رسول سنایی راد: موتور نیروی انتظامی را به آتش کشیدند! شیشه حوزه‌های علمیه را در ابهر و زنجان شکستند! در اراک کیوسک انتظامی را به آتش کشیدند! به سمت پاسدارها با سلاح شکاری شلیک کردند!

شدیدترین درگیری‌ها در تویسرکان روی می‌دهد، لیدر و تحریک‌کننده‌های اعتراضات از مجاهدین هستند

تعدادی خانم بازداشت شدند که میان‌سال هستند! دهه۶۰ هم اعتراضات خیابانی سازمان مجاهدین را

بیشتر خانم‌ها رهبری می‌کردند

اکنون نیز حلقة اصلی تحریک و شروع خانم‌ها بودند به‌عنوان‌مثال چهار نفر از خانم‌ها ایلام را به آشوب کشیدند

جهت‌دهی برای حمله به مراکز نظامی مانند حمله به پاسگاه نیروی انتظامی و مراکز بسیج، برنامه‌ریزی بود که توسط مجاهدین صورت گرفت، حتی به زندان هم حمله کردند

خبرگزاری حکومتی مهر۷بهمن۹۶- معاون سیاسی سپاه بابیان اینکه «طرح‌های آمریکایی» و «پول‌های سعودی» موجب سازمان‌دهی اغتشاشگران شد، گفت: [مجاهدین] سر حلقه اصلی اغتشاشات بودند.

رسول سنایی راد معاون سیاسی سپاه در جمع بسیجیان مسجد جامع غدیر خم اظهار داشت:

اعتراضاتی که در روزهای اخیر روی داد اعتراض گرم بود. زیرا موتور نیروی انتظامی را به آتش کشیدند، شیشه‌های حوزه‌های علمیه را در ابهر و زنجان شکستند، در اراک سرباز نیروی انتظامی را داخل کیوسک انداختند و بعد آنجا را به آتش کشیدند که خوشبختانه سرباز مورداشاره به‌موقع از پنجره خارج شد. همچنین به سمت یکی از پاسدارها با سلاح شکاری شلیک کردند یا با «آجر» به‌صورت یکی از پرسنل نیروی انتظامی زدند…

سردار سنایی همچنین عنوان کرد: شدیدترین درگیری‌ها در تویسرکان روی می‌دهد و چند نفر هم کشته شدند ازجمله دو نفر که در حمله به زندان کشته می‌شوند که هنوز شناسایی نشده‌اند، چون لیدر و تحریک کننده‌های اعتراضات در این شهر از منافقین هستند و از شهرهای دیگر آمدند تا شناسایی نشوند و کسانی دستگیر شدند که از بعد عملیات مرصاد تحت تعقیب بودند.

وی بیان داشت: ۸۰ درصد کسانی که دستگیر شدند زیر ۳۰ سال سن دارند و در این میان تعدادی هم خانم بازداشت شدند که میان‌سال هستند؛ در دهه ۶۰ هم آن‌هایی که اعتراضات خیابانی سازمان [مجاهدین] را رهبری می‌کردند، بیشتر خانم‌ها بودند و اکنون نیز حلقه اصلی تحریک و شروع خانم‌ها بودند به‌عنوان‌مثال چهار نفر از این خانم‌ها ایلام را به آشوب کشیدند و بعد از دستگیری این افراد مشخص شد هیچ‌کدام آن‌ها ایلامی نبودند.

معاون سیاسی سپاه گفت: به همین ترتیب آن‌هایی که از کرج بودند در کرمانشاه دستگیر شدند یا آن‌هایی که از بندرعباس بودند در شیراز دستگیر شدند؛ این‌ها [مجاهدینی] بودند که سازمان‌یافته در شهرها حضور می‌یافتند و شعارها را جهت می‌دادند؛ از زشت‌ترین شعارها و دین ستیزانه‌ترین شعارها مانند «اسلام را پله کردند ـ. مردم را ذله کردند»….

جهت‌دهی برای حمله به مراکز نظامی مانند حمله به پاسگاه نیروی انتظامی و مراکز بسیج برای افزایش خشونت‌ها، برنامه‌ریزی بود که توسط [مجاهدین] صورت گرفت؛ حتی به زندان هم حمله کردند 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here