پاسخگویی آخوند روحانی به حملات باند خامنه‌ای و ترساندن آنها از سرنگونی کل نظام تحت عنوان «غرق شدن همگی با هم»

15
روحانی -سرنگونی کل نظام تحت عنوان «غرق شدن

درپی حملات نمایندگان باند خامنه ای به آخوند روحانی که در مجلس آخوندی او را تهدید به استیضاح ورای عدم کفایت سیاسی کردند، بحران راس حاکمیت پس از قیام سراسری بازهم تشدید شد و رئیس جمهور رژیم طی سخنانی به پاسخگویی پرداخت و ازجمله گفت:

«دولت مسئولیت‌هایی دارد. در قبال مسئولیت‌های خودش پاسخگوست. همه نهاد، همه قوا همه ارکان همه ارگان‌ها همه در قبال ملت مسئولند و همه باید پاسخگو باشند و همه باید به قانون اساسی عامل باشند و کسی که طبق قانون اساسی میتونه راجع به قانون اساسی حرف بزن سوال کنه تذکر بده توضیح بخواهد مسئولیتی است که به عهده رئیس جمهور قرار داده شده بنابراین همه ما باید به وظایف خودمان به خوبی عمل کنیم بعضی فکر می‌کنند هنوز انتخاباته یادشان رفته که انتخابات تمام شده بسیاری از سخنان بسیاری از حرفا بسیاری از نکات به گوش می‌رسد از طرفی افرادی که آدم وقتی عمق حرف رو بشکافه این است که هنوز مادر فضای انتخابات و رقابت انتخاباتی هستیم

این چنین نیست که یک عهده مسئولند یه عده مسئول نیستند. ما باید باور کنیم ضربه به دولت ضربه به نظامه اگر کسی فکر میکنه تضعیف کنیم دولت را تا نظام تقویت شود این از اون حرف‌های عجیب و غریب است.

بعضی‌ها فکر می‌کنند اگر دولت تنظیم شود نهادهای دیگر تقویت می‌شود این یک کشتی هست که در آن نشستیم اگر شما بخشی از کشتی را تخریب کردید همه کشتی با هم غرق میشه و نکته نکته بسیار مهمی است»

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here