پاره کردن بنرهای تبلیغات انتخاباتی که عمدتاً مربوط به روحانی و رئیسی است و احتمال نقش مجاهدین

180

رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی، از بررسی موضوع پاره کردن بنرهای نامزدهای ریاست جمهوری و احتمال نقش (مجاهدین) و دشمنان در خارج از کشور به این موضوع خبر داد. 

شکرالله‌حسن‌بیگی با بیان اینکه موضوع پاره کردن بنرهای تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی که عمدتاً مربوط به حجت‌الاسلام روحانی و حجت‌الاسلام رئیسی است مستندسازی شده است, گفت: طبق بررسی و پیگیری‌های انجام شده سرنخ این موضوع احتمالاً مربوط به(مجاهدین) و دشمنان در خارج از کشور است. 

وی در خصوص هدف این اقدام تصریح کرد: دشمنان قصد ایجاد تنش در جامعه و ایجاد زمینه درگیری بین ستادهای انتخاباتی را دارند و به این طریق سعی می‌کنند به اهداف خود دست یابند. 

معاون سیاسی امنیتی استانداری استان مرکزی ادامه داد: طرح‌های امنیتی برای سه مرحله تهیه و به استان ابلاغ داده شد و این طرح‌ها در کمیته امنیتی ستاد انتخابات مورد بررسی و بر اساس شرایط هر شهرستان بومی‌سازی شده است. بر این اساس هر دستگاه و نهادی به صورت واضح و دقیق نسبت به وظایف امنیتی خود مطلع است. 

حسن‌بیگی در خصوص تعداد افرادی که با ستاد انتخابات استان مرکزی همکاری دارند, افزود: ۲۵هزار نفر از بخش‌های مختلف از جمله نیروی انتظامی, هیات‌های اجرایی, نمایندگان فرماندار, نیروی امنیتی و… در روز ۲۹ اردیبهشت ماه با ستاد همکاری خواهند داشت. 

خبر گزاری حکومتی ایسنا۲۶اردیبهشت۹۶: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here