سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

وزیر خارجه امریکا: همین طراحی برای سوءقصد در فرانسه و آلبانی نیز اتفاق افتاد

0 21

وزیر خارجه آمریکا:

دانمارک اعلام کرد که رژیم ایران

یک حمله سوءقصد را در کشور آنها طراحی کرده بود

همین طراحی برای سوء قصد در فرانسه و در آلبانی

نیز توسط این رژیم اتفاق افتاد

مایک پمپئو:

این تلاش‌های سوءقصد توسط رژیم در اروپا باید متوقف شود

ما حمایت و تلاشمان را جهت کمک به اروپایی‌ها

در جلوگیری از وقوع این نوع تلاش‌ها برای سوءقصد ارائه کرده‌ایم

رژیم ایران بزرگ‌ترین حامی تروریسم در جهان است

و پول مردم ایران را در این فعالیت‌های شرورانه وحماقت بار

به‌هدر می‌دهد

وزیر خارجه امریکا، مایک پمپئو، طی مصاحبه‌یی با رادیو فاکس‌نیوز به تاریخ ۹ آبان‌ماه ۹۷، دیکتاتوری آخوندی را بزرگ‌ترین حامی تروریسم در جهان نامید و با اشاره به توطئه‌های تروریستی خنثی‌شده رژیم در آلبانی، علیه گردهمایی بزرگ مقاومت و در دانمارک، تأکید کرد: دانمارک اعلام کرده است که (رژیم) ایران یک حمله سوءقصد را در کشور آنها طراحی کرده بود. همین (طراحی و اقدام برای سوء قصد )در فرانسه و آلبانی نیز (ازسوی این رژیم ) اتفاق افتاد. (رژیم ایران) بزرگ‌ترین حامی تروریسم در جهان است و پول مردم ایران را در این فعالیت‌های شرورانه اوحماقت بار به‌هدر می‌دهد».

وزیر خارجه آمریکا به دستگیری یک مأمور اطلاعات آخوندها در دانمارک اشاره کرد، و افزود: «. این سومین تلاش فقط در دوران اخیر است. تاریخچه طولانی از این اقدامات وجود دارد. بحث بر سر سوءقصدهایی در سراسر جهان است. (رژیم) ایران اصلی‌ترین عاملی است که این تلاش‌های سوءقصد را در اروپا به‌پیش می‌برد و این نوع رفتار باید متوقف شود؛ ما حمایت و تلاشمان را برای کمک به اروپایی‌ها در جلوگیری از وقوع این نوع تلاش‌ها برای سوءقصد ارائه کرده‌ایم».

مایک پمپئو در این مصاحبه هم‌چنین تأکید کرد: «ما هیچ علامتی از هرگونه تغییری در رفتار (رژیم ایران) ندیده‌ایم. به هیچ عنوان».

«الآن فقط چند روز فاصله داریم که همه تحریم‌ها علیه (رژیم) ایران که دولت قبلی آنها را رفع کرده بود بازگردد و از سر گرفته شود و این یک تأثیر واقعی بر سران (رژیم) ایران دارد. این مهم است. (رژیم) ایران، همین دیروز یا پریروز دانمارک اعلام کرد که (رژیم) ایران یک حمله سوءقصد را در کشور آنها طراحی کرده بود. همین کار در فرانسه و آلبانی نیز اتفاق افتاد. آنها بزرگ‌ترین حامی تروریسم در جهان هستند و پول مردم ایران را در این فعالیت‌های شرورانه وحماقت بار به‌هدر می‌دهند.

یک مأمور اطلاعاتی (رژیم) ایران در دانمارک تلاش کرد سوء قصدی را در خاک اتحادیه اروپا انجام دهد. این سومین تلاش فقط در دوران اخیر است. تاریخچه طولانی از این اقدامات وجود دارد. بحث بر سر سوءقصدهایی در سراسر جهان است. (رژیم) ایران اصلی‌ترین عاملی است که این تلاش‌های سوءقصد را در اروپا به‌پیش می‌برد و این نوع رفتار باید متوقف شود؛ ما حمایت و تلاشمان را برای کمک به اروپایی‌ها در جلوگیری از وقوع این نوع تلاش‌ها برای سوءقصد ارائه کرده‌ایم.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.