ورشکستگی بازی اصلاح‌طلبی، اصول‌گرایی در سخنرانی رئیس‌جمهور ارتجاع در میدان آزادی

3
روحانی

در نمایش‌های حکومتی ۲۲ بهمن، رئیس جمهور و رئیس مجلس رژیم در سخنرانی‌هایشان به ورشکستگی بازی اصلاح طلب و اصولگرا که در شعارهای قیام سراسری پایان ماجرای آن اعلام شد، و به ریزش‌ها و بحران فزاینده نظام ولایت فقیه اذعان کردند:

آخوند جنایتکار حسن روحانی ۲۲بهمن۹۶:

«… انقلاب ما وقتی پیروز شد که همه با هم بودیم در قطار انقلاب مسافران فراوانی بودند، حالا بطور طبیعی بعضی‌ها خودشون خواستند از قطار انقلاب پیاده شدند برخی هم از قطار انقلاب پیاده کردیم که می‌توانستیم پیاده نکنیم و امروز باید همه را دومرتبه به سوار شدن قطار موفقیت و پیروزی انقلاب دعوت کنیم…

ما امروز در سرزمینمان نیاز به همه اصولگرایان به همه اصلاح طلبان به همه اعتدال گرایان و به همه ملتی که اعتقاد به قانون اساسی دارند داریم… اگر در دو تا مسئله ما اختلاف نظر داریم جناح‌ها اختلاف دارند دعوا نداره شعار نداره صندوق صندوق آرا را بیاوریم طبق اصل ۵۹ قانون اساسی هر چه مردم گفتند به اون عمل کنیم این ظرفیت قانون اساسی ما است …»

پارسدار لاریجانی

پاسدار جنایتکار علی لاریجانی ـ شیراز ۲۲بهمن۹۶:

«… شما این روزها که خودتان داشتید مهیا می‌کردید برای جشن انقلاب ، شاهد بودید که چه تبلیغاتی علیه ملت ایران راه انداختند از هر وسیله‌ای برای مأیوس کردن ملت بهره بردند که ۲۲ بهمن امسال از نشاط درخور ۴۰ سالگی بهره‌مند نشود….

درزمینه موشکی حرف مفت می‌زنند. به‌خوبی می‌دانند که اگر ملت مصمم به تحول به تغییر سریع در توسعه باشد توانمندی جوانان این سرزمین آن‌ها محقق می‌کنند. پس باید برای این امر مانع ایجاد کنند. این مانع چیست . دو رکن دارد. یک مأیوس کردن مردم با روش‌های کثیف رسانه‌ای و القای این امر که اصلاح و تغییر ممکن نیست…»

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here