وحشت سپاه پاسداران از خطر پیوند مجاهدین و خیزش‌ها – هشدار به سرکردگان نظام

46
ابراز وحشت سپاه پاسداران از خطر پیوند مجاهدین

روزنامه سپاه پاسداران نسبت به خطر پیوند مجاهدین و خیزش‌های اعتراضی به سرکردگان نظام هشدارداد و ضمن اعتراف به گسل عمیق بین حاکمیت و مردم نوشت: انتخابات بهانه است / اصل نظام نشانه است، نماد عریان‌ترین شعاری بود که توسط دشمن مدل‌سازی شد. کمتر تجمع واقعی و مطالبه حقی در کشور به‌وقوع می‌پیوندد،که به انحراف کشیده نشود.

روزنامه جوان متعلق به سپاه پاسداران روز ۱۵دی۹۷ در هشداری ترس آلود راجع به پیوند مجاهدین و کانون‌های شورشی با خیزش‌های اعتراضی تحت عنوان: «بهانه‌ها و نشانه‌ها- سرمقاله مدیرمسئول»، به دیرهنگام بودن واکنش‌های حکومتی در این رابطه اعتراف کرد و نوشت:

«اگر قرار بود دولت ۳۰ هزار میلیارد تومان پول به مال باختگان بدهد چرا قبل از حضور میدانی آنان اقدام نکرد؟ چرا زمانی که منافقین کانال «مال باختگان» ساختند و ۲۸ هزار عضو گرفتند، مسئله را حل کرد؟ آیا دولت از مشکلات و واردات لاستیک و حجم نیاز ماهانه و عرضه و تقاضای آن بی‌خبر است؟ چرا وقتی اعتصاب کشور را قفل می‌کند مسئله حل می‌شود؟‌»

پاسدار عبدالله گنجی گرداننده روزنامه سپاه پاسداران اعتراف می‌کند که در اثر شکاف عمیق بین حاکمیت و مردم، دروضعیت بحرانی کنونی، کمترین تجمع و مطالبه حقوق، به انحراف (یعنی علیه نظام) سمت و سو می‌گیرد و از همین رو در ابتدای هشدار هراسان خود می‌نویسد: «انتخابات بهانه است / اصل نظام نشانه است، نماد عریان‌ترین شعاری بود که از سال ۱۳۸۸ توسط دشمن مدل‌سازی شد…..برای مردم و نظام این بسترخواهی و بسترسازی به مثابه جفایی دو سر است. از یک سو ظلم در حق مردمی که می‌خواهند مشکل خود را بیان کنند و از سوی دیگر ظلم به نظام است که می‌خواهد تظلم‌خواهی مردم را به رسمیت بشناسد و به آن گوش دهد و حتی آن را به مثابه آزادی تجمع، تحصن و بیان پرچم‌داری کند؛ بنابراین کمتر تجمع واقعی و مطالبه حقی در کشور به‌وقوع می‌پیوندد که به انحراف کشیده نشود»

گرداننده روزنامه سپاه پاسداران، هم چنین به روحیه باختگی سرکردگان نظام و اینکه اعتراف‌های ناگزیرآنها موجب فوران خشم مردم میشود اشاره کرده و خطاب به سرکردگان نظام می‌افزاید «لازم است مسئولان کشور خودباختگی خود را در بیان متجلی نکنند. زنبور دشمن فقط بر زخم مردم نمی‌نشیند که بعضاً بر نوک زبان مسئولان هم می‌نشیند و از زبان آنان بهانه‌های منجر به نشانه تولید می‌کند».

یاد آوری می‌شود که اعتراف‌های ناگزیر دشمن درموقعیت انقلابی به ویژه در خصوص جنایات و فجایع جنگ و سرکوب، خود ناشی از اثر گذاری کارزارهای مقاومت و ارتش آزادی است. یک نمونه بارز آن کارزار تحریم شعبده بازی انتخابات ریاست جمهوری رژیم بود که با جنبش دادخواهی و شعار نه جلاد نه شیاد، سرکردگان نظام وادار به اعتراف‌های ناگزیر کرد و به شکست مهندسی خامنه ای و سوختن مانورهای آخوند شیاد حسن روحانی شد و به فوران اعتراضات و قیام‌های مردمی علیه تمامیت نظام راه برد:

سخنرانی آخوند شیاد حسن روحانی در جریان نمایشات به اصطلاح انتخابات ریاست جمهوری آخوندها درهمدان – ۱۸ اردیبهشت۹۶:

«یک بار دیگر مردم ما اعلام خواهند کرد آنهایی که در طول ۳۸ سال فقط اعدام و زندان بلد بوده‌اند را نمی‌خواهند!»

سخنرانی آخوند جلاد ابراهیم رئیسی ۲۷اردیبهشت۹۶ در جریان نمایشات به اصطلاح انتخابات ریاست جمهوری آخوندها:

«شما می‌آیید ما رو آماج تهمت‌ها و افتراها و سخنان ناشایست می‌کنید. ما که گذشته‌مون را همه می‌دانند… گذشته ما سربازی برای این نظامه، گذشتة ما دورکردن سایة شوم تروریسم از کشوره. (کف‌زدن) شما چرا یادتون رفته؟ (شعار مرگ بر منافق). آقایون شما چرا یادتون رفته، بیست سال سمت امنیتی داشتید، یک باره لب به سخن می‌گشایید»

سخنرانی خامنه ای جلاد ۱۴خرداد۹۶، پس از شکستش در تحمیل کاندیدای مورد علاقه اش و اشاره به مسبب اصلی مشکلات نظامش:

«برخی از بلندگوها و صاحبان بلندگوها مورد تهاجم, دهه ۶۰ را مورد تهاجم قرار میدن. دهه ۶۰, دهه آزمون‌ها بزرگه و دهه پیروزی‌های بزرگ. دهه ۶۰, دهه خشن ترین تروریسم در کشور….البته من عدد معین نمی‌کنم تا ۱۷هزار هم گفته‌اند..

این خیلی مسئله مهمی است؛ اینجور نباشه من توصیه میکنم و کسانی که اهل فکراند اهل تأمل‌اند راجع به دهه ۶۰ قضاوت میکنند جای شهید و جلاد عوض نشود»

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here